Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Rio Segura

Семена марихуана
Banderas
Градинар
Градинар
Мнения: 29
Регистриран на: 26 Окт 2023, 00:28
Has thanked: 5 times
Been thanked: 32 times

Малко инфо:
Клонинги “Амнезия “
Лед осветление
05.11.23 първи ден от 12/12
Хранене по графика + малко странични добавки
Влажност 60%
Температура 23’
Прикачени файлове
IMG_0090.jpg
IMG_0089.jpg
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 892
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1414 times

И какви са тия странични добавки
Banderas
Градинар
Градинар
Мнения: 29
Регистриран на: 26 Окт 2023, 00:28
Has thanked: 5 times
Been thanked: 32 times

Vita race
Cal-mag
Cannazym
Vita-min
SuperThrive
Silicon
Banderas
Градинар
Градинар
Мнения: 29
Регистриран на: 26 Окт 2023, 00:28
Has thanked: 5 times
Been thanked: 32 times

8-ми ден от 12/12 . Вчера са пръскани за акарите. За момента се развиват супер. Влажност 80% температура 23’. Хранени по таблица.
Прикачени файлове
IMG_0126.jpg
IMG_0125.jpg
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 892
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1414 times

По-добри влажността
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3192
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7125 times
Been thanked: 4750 times

С какво пръскаш за акари? Скоро с химия няма да може, даже вече само нийм аз бих и то фокато покажат цветчета и край. Хубаво е сега едно усилие, че хубаво да ги оправиш, докато нямат видими глави и косми. Също през цъфтеж(но пак в началото) става и спрей от люта чушка, тютюн и няколко капки евкалипт, но то е по скоро за ограничаване и превенция. Трето можеш да си варосаш всяко едно стъбло, това допълнително ще ги затрудни. Аз преди да пръскам ги вадя и ги мия на силна струя душ яко да блъска листата отдолу, че да се поузчустят и след това ги довършвам с пръскането обилно, като междувременно цялото място трябва да се изчисти с препарати, под, стени, консумативи. Само че при теб е доста място и ще да е по-сложно. Все пак като довършиш този ти гроу трябва да направиш една пауза за почистване и дезинфекция и междувременно да не добавяш нови растения там. Също ако имаш помещение за растеж и друго за цъфтеж трябва да се погрижиш едновременно и за двете и да не преминават цветя и неща(както и ти със същите дрехи) от едното в другото. Защото става безкрайна въртележка. Иначе екстра изглеждат от тук.
Banderas
Градинар
Градинар
Мнения: 29
Регистриран на: 26 Окт 2023, 00:28
Has thanked: 5 times
Been thanked: 32 times

Здравейте банда. Влажността нарочно е е свалям, защото се чувстват добре. След още седем дни ще е намаля на 55-60%. Ще направя всичко възможно да се отърва от тези гадини. Пръскам с едно био , което май работи добре. По етикет се пръска през седем дни, но аз пръскам през три , защото цикълът на гадините бил през 2-3 дена. Иначе слес всеки гроу се дезинфекцира . Подът с разтвор от белина , и отделно се слага едни флакончета за 24 часа. Чакам да покажат косъмчета , и ще ги поизрежа малко.
Прикачени файлове
IMG_0129.jpg
Banderas
Градинар
Градинар
Мнения: 29
Регистриран на: 26 Окт 2023, 00:28
Has thanked: 5 times
Been thanked: 32 times

Здравейте банда. 17 ден от 12/12. Температура 25’ влажност 55-60% . Днес ги подстригах . Хранене по график. За сега всичко върви добре. Направих си и експеримент . Направих 80 клонинга , които са в цъфтеж. Ще видим какво ще стане.
Прикачени файлове
IMG_0148.jpg
IMG_0145.jpg
IMG_0147.jpg
IMG_0146.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3192
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7125 times
Been thanked: 4750 times

Правиш клонинги от цветя с акари, имай го предвид! Беше хубаво да прекъснеш цикъла докато напълно сигурно се изчустят от всички гроуове и помещения. В такъв случай и тези клонинги щом се хванат с корени ако държиш да ги гледаш ще тряжва да ги обработваш няколко пъти, още преди да ги сложиш в саксийки даже.По принцип такива клонинги се препоръчва да ги разкараш, защото може да ти напълнят всичко наново.Но ти прецени. Аз бих си сложила чисто нови цветя от тях после да си режа или пък да си купя готови клонинги ако съм на подходящо място. Но и някой да ми даде клонинги, винаги ги минавам с нещо. Иначе това че са в цъфтеж не вреди, е май по бързо се ориентират когато не са, но не е проблем.
Banderas
Градинар
Градинар
Мнения: 29
Регистриран на: 26 Окт 2023, 00:28
Has thanked: 5 times
Been thanked: 32 times

Това по-скоро е уплътняване на свободно време,както и задоволяване на любопитство. Сега ми се е паднало да си правя експерименти. А клонингите ги пазаруваме преди всеки гроу.
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”