Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Rio Segura

Семена марихуана
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1565 times

Banderas написа: 24 Ное 2023, 22:53 Това по-скоро е уплътняване на свободно време,както и задоволяване на любопитство. Сега ми се е паднало да си правя експерименти. А клонингите ги пазаруваме преди всеки гроу.
Сори за въпроса ако вече си описал тази информация, но кой точно модел марс хидро ползваш и на какъв интензитет и височина ги държиш за този етап от цъфтежа? Щото попвам да си мисля че е по сигурно да ги държа високо в бокса да ги слагам на почти макс интензитет и така да действам. Понеже за голямата ми палатка си взех FC 6500 и да не взема и там да ги окипазя заради неправилно разстояние. Гледам, че други гроуъри в ютуб така правят, направо най-отгоре и почти на макс дори и да не са в цъфтеж. Щото като правя сравнения в вег как ми изглеждат с леда с това как са били във вег с МХ лампа, от метал халида са къде къде по развити.
Keep on growing :stone:
Banderas
Градинар
Градинар
Мнения: 29
Регистриран на: 26 Окт 2023, 00:28
Has thanked: 5 times
Been thanked: 32 times

Здравейте банда. Не използвам Mars Hydro. Най- добре е да ги нагласял в движение. Вдигаш, сваляш , и преценял. Може да използваш тази таблица . Тя е от LED близък до твоя.
Прикачени файлове
IMG_0155.jpg
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1565 times

Banderas написа: 27 Ное 2023, 10:44 Здравейте банда. Не използвам Mars Hydro. Най- добре е да ги нагласял в движение. Вдигаш, сваляш , и преценял. Може да използваш тази таблица . Тя е от LED близък до твоя.
Е да то тая схема е ясна , същата е като на марса, беше ми интересно дали не я качваш директно нависоко и на макс без значение от стадия на растението, но да разбрах те, мерси все пак.
Keep on growing :stone:
Banderas
Градинар
Градинар
Мнения: 29
Регистриран на: 26 Окт 2023, 00:28
Has thanked: 5 times
Been thanked: 32 times

Здравейте банда. Напоследък нямам много време да пиша , за това на бързо ще нахвърлям нещата.Скоро момичетата започват осма седмица. Всичко върви добре , само където ги изгорих малко. Вече нещата са по-добре. Мисля че след две седмици ще падат. До тогава Весела Коледа. Бъдете обичани!
Прикачени файлове
IMG_0190.jpg
IMG_0191.jpg
IMG_0189.jpg
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”