Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Рехидратация на MonoTub?

Място за дискусия, изследване и проучване на един от най-мистериозните и проницателни ентеогени на Земята.
Семена марихуана
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

Учителите при мен стават големи на 3-4 Flush, имаш време преди да да започнеш да правиш spore prints.

Също като правиш prints, не е нужно да береш цялата торта. Ако имаш нещо голямо което се развива първо и се отваря преди другите, просто отрежи една гъба и си направи prints.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 539 times
Been thanked: 384 times

Извинявам се, ако съм досаден, че глупавия ми въпрос заприличва на дневник. :D
Това е втория флъш, една седмица след първия.
Доста по малко от очакваното, явно нещо трябва да променя. Субстрата е малко и се получи тънка торта като за начало, а след накисването покривния слой изигра лоша шега и от нещо полезно в началото май след това се разми и стана на кал. Освен това този начин на вентилация изобщо не съм убеден, че работи. Може би една въздушна помпа за аквариум в комбинация с овлажнител директно вътре ще е най добре.
От първата реколта излезна 22гр.суха маса.
Прикачени файлове
IMG_20231027_145238.jpg
IMG_20231027_144904.jpg
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

какъв е този суб? много е тъмно това нещо :)
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 539 times
Been thanked: 384 times

Focktor написа: 02 Ное 2023, 14:45 какъв е този суб? много е тъмно това нещо :)
Започнах със оризово брашно и вермикулит.
Пренесох го към CVG субстрат и в последствие го покрих с торф, вермикулит и вар(вместо торф ползвах Biobizz light mix :D ).
Следващата кутия я започнах с жито и вермикулит, направи ми впечатление, че нещата се развиват с около 30% по бавно, но може би защото не сварих достатъчно житото и беше малко сухо. Тази кутия е почти напълно колонизирана и се чудя дали да я покривам или направо да я пускам в цъфтеж (🤣плододаване май е по-правилно, навици от другото хоби). Какво ще ме посъветваш? Казват че одеялото отгоре за Учителите не било задължително, но ми харесва как се покзват над него и първия флъш е много красив. Обаче след това пейзажа става много акан.
За трета кутия съм заложил пак жито, но този път със спори от първата кутия.
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

ползвай само coir. дори и верм не слагам вече. имам лабораторен гипс под ръка, за това слагам малко.
casing слагам тънко, независимо какъв култиген са.
Публикувай отговор

Обратно към “Халюциногени / Ентеогени (растения, гъби, кактуси и други психаделици )”