Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Mimosa x Orange Punch Indoor есен/зима 2023

Заключено
Семена марихуана
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 377
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

Inna написа: 13 Дек 2023, 09:52 Според мен не ги цепи, не мисля, че някаква особена разлика има, затова рядко го практикуват това.... Ако беше нещо чудотворно всички биха ги цепили. Можеш да опиташ на друг гроу ако гледаш две еднакви по вид и размер цветя, едното да го цепнеш, а другото не и така поне ще бъде като опит проведено... А тези да си ги догледаш просто. Както прецениш де. За поливането не мисля, че е фатално, просто си ги наблюдавай и нищо не им сипвай докато не поузсъхнат. Преди брането е по удобно да не са поливани, а да са поизсъхнали достатъчно..... Супер са иначе, какви тупалки! 🤩
Гледам това жълтичкото дето беше по връхчетата на 2-3 листа сега е на почти всички , с размерите на убодено от игла е. Не мисля че е фатално де , но все пак. То няма и за кога да го оправям в общи линии. :)
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 377
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

Чудех се какво му липсва на този дневник, ето ви снимка на тъмно , на таман изгасени лампи - ден 53 от 12/12 :weed:
Прикачени файлове
foto_no_exif-min.jpg
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 377
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

Ден 56/57 от 12/12 до края остават само на лампа и вентилация.
Прикачени файлове
foto_no_exif-min.jpg
foto_no_exif(1)-min.jpg
foto_no_exif(2)-min.jpg
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 377
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

5,4,3,2,1 край на индора за тая година теглих им секачката на ден 58/59 от 12/12. Качвам снимки с щателни подробности и коментари, на това което съм извършил, да е в полза на новобранците. Бокса съм го почистил от до с кислородна вода и подсуших преди да ги провеся, реших да са цели. На този етап съм на кантар дали да продължа да гледам в текспотове, целите бяха в мухъл това бялото на мухъл го оприличих, ей толкоз ми трябва да ги хвърля в кофата , да чукна на дърво само по саксиите е . Колебая се дали следващия индор да е с пластмасови или еърпотове. Отговорям на въпроси и приемам препоръки който го вълнува.
Прикачени файлове
foto_no_exif(7)-min.jpg
foto_no_exif(8)-min.jpg
foto_no_exif(9)-min.jpg
Малко снимки от птичи поглед
Малко снимки от птичи поглед
foto_no_exif(11)-min.jpg
foto_no_exif(14)-min.jpg
Клъц :Д
Клъц :Д
foto_no_exif(15)-min.jpg
След сечта
След сечта
Малко поредица от  гадни снимки
Малко поредица от гадни снимки
foto_no_exif(18)-min.jpg
foto_no_exif(20)-min.jpg
Снимка след почистването
Снимка след почистването
Край на гадните снимки
Край на гадните снимки
foto_no_exif(23)-min.jpg
foto_no_exif(24)-min.jpg
foto_no_exif(26)-min.jpg
foto_no_exif(25)-min.jpg
foto_no_exif(27)-min.jpg
Панелът остава изгасен до следващия грол
Панелът остава изгасен до следващия грол
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 540 times
Been thanked: 384 times

Peggy Zina написа: 20 Дек 2023, 23:21 5,4,3,2,1 край на индора за тая година теглих им секачката на ден 58/59 от 12/12. Качвам снимки с щателни подробности и коментари, на това което съм извършил, да е в полза на новобранците. Бокса съм го почистил от до с кислородна вода и подсуших преди да ги провеся, реших да са цели. На този етап съм на кантар дали да продължа да гледам в текспотове, целите бяха в мухъл това бялото на мухъл го оприличих, ей толкоз ми трябва да ги хвърля в кофата , да чукна на дърво само по саксиите е . Колебая се дали следващия индор да е с пластмасови или еърпотове. Отговорям на въпроси и приемам препоръки който го вълнува.
Не си ли оставил много шума, да не пречи на циркулацията на въздуха?
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 377
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

Bathory написа: 21 Дек 2023, 02:28
Peggy Zina написа: 20 Дек 2023, 23:21 5,4,3,2,1 край на индора за тая година теглих им секачката на ден 58/59 от 12/12. Качвам снимки с щателни подробности и коментари, на това което съм извършил, да е в полза на новобранците. Бокса съм го почистил от до с кислородна вода и подсуших преди да ги провеся, реших да са цели. На този етап съм на кантар дали да продължа да гледам в текспотове, целите бяха в мухъл това бялото на мухъл го оприличих, ей толкоз ми трябва да ги хвърля в кофата , да чукна на дърво само по саксиите е . Колебая се дали следващия индор да е с пластмасови или еърпотове. Отговорям на въпроси и приемам препоръки който го вълнува.
Не си ли оставил много шума, да не пречи на циркулацията на въздуха?
Оставил съм ги на изкарващ и обдухващ вентилатори, цели , без да бутам и режа нищо по тях, чел съм от опитни градинари, че така продължавали да зреят...,ще ги видя на какъв хал ще са ...
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Peggy Zina написа: 21 Дек 2023, 08:21
Bathory написа: 21 Дек 2023, 02:28
Peggy Zina написа: 20 Дек 2023, 23:21 5,4,3,2,1 край на индора за тая година теглих им секачката на ден 58/59 от 12/12. Качвам снимки с щателни подробности и коментари, на това което съм извършил, да е в полза на новобранците. Бокса съм го почистил от до с кислородна вода и подсуших преди да ги провеся, реших да са цели. На този етап съм на кантар дали да продължа да гледам в текспотове, целите бяха в мухъл това бялото на мухъл го оприличих, ей толкоз ми трябва да ги хвърля в кофата , да чукна на дърво само по саксиите е . Колебая се дали следващия индор да е с пластмасови или еърпотове. Отговорям на въпроси и приемам препоръки който го вълнува.
Не си ли оставил много шума, да не пречи на циркулацията на въздуха?
Оставил съм ги на изкарващ и обдухващ вентилатори, цели , без да бутам и режа нищо по тях, чел съм от опитни градинари, че така продължавали да зреят...,ще ги видя на какъв хал ще са ...
Така е май, зреят още малко като ги провесиш цели. Но все пак може да махнеш още малко големи листа за по сиг.Честити и весели празници!
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 377
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

ЧНГ! :weed: :weed: :weed: Едно бързо включване след 11-12 дена провесени, в общи линии се радвам , че няма мухъл, от друга страна ме е яд , че са станали на чироз, пресушили са се. :x Боведите и пликовете са приготвени, утре ще ги бръсна, че сега нямам нерви, дано това прекомерно засушаване е поправимо. :?
Прикачени файлове
foto_no_exif(1)-min.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Поправимо е. Аз им слагам на тези, които ще пуша по едно, две свежи листа от коз или др ядливо растение в бурканчето, лоза, чушка и стават перфектни за пушене. Ти имаш боведи и тн, така че няма никакъв проблем. Мухъла е по-важен да го няма. Няма нужда да ги чистиш, нарежи ги на глави и постепенно всичкия трим ще падне накрая сам на дъното на пакетите/бурканите... Аз само ги режа на глави, не ги тримвам въобще вече.
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 377
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

За много години отново , днеска таман сколасах да ги обръсна, така по-основно , че мн лепнат, веча са в торбата с овлажнителите , дано им помогнат да качат малко. Борих се досега с глави твърди на бетон хвърчаха осколки наляво надясно докато режех :D .Преди да мина към обобщението малко статистика...
Растенията съм ги номерирал , с оглед на това да си следя прогреса от предишните гролове. За да се ориентирате прилагам снимка от цъфтежа - броя ги по часовниковата стрелка , като почвам от левия вътрешен ъгъл, спрямо наблюдаващия.
#1 - 35 грама
#2- 42 грама
#3 - 56 - грама, най-добивното ми
#4- 40 грама, най-лилавато ;)
Общо 173 грама , хубяви глави, пуканки-муканки и така, след боведите мисля, че ще станат повечко, било то и с десетина грама :weed:
Искам да благодаря на всички, които се включиха със съвети и препоръки за грола ми, беше изпълнен с много премеждия - като почнем с все още летните жеги като ги подкарах септември , минем през пх-тормоза :) , макар че, в интерес на истината херменето си беше в долната трета на растението, което го отдавам , на никаквата светлина там, като почистих нещата се нормализираха, сега в главите да имам някоя друга семка и то от тия по- долните. Поуките , които си извадих от този грол са - да следя пх-то и да чистя долната трета на растението, за сушенето ще ми трябва да допълнителни усвоя допълнителни тънкости.Поствам снимките и отивам да мета и чистя , че всичко е в осколки и смола , а Бърта я няма да почисти :lol:
Прикачени файлове
foto_no_exif-min.jpg
foto_no_exif(1).jpg
foto_no_exif(2).jpg
foto_no_exif(3).jpg
foto_no_exif(4).jpg
foto_no_exif(5).jpg
sddefault.jpg
Заключено

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”