Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Mimosa x Orange Punch Indoor есен/зима 2023

Заключено
Семена марихуана
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 382
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 194 times
Been thanked: 355 times

Уикенд ъпдейт.Да не казвам голяма дума, понатамъниха се. Само тези отпред вървят малко по-бавно. Топирани са вече по един път всичките. Пръскам ги листно с р-р на ризо тоник.
Прикачени файлове
foto_no_exif(1).jpg
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 382
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 194 times
Been thanked: 355 times

Това е положението 9 дена след пресаждането, топирани са вече по един път, пръскам ги листно с р-р на флорайзън и ризотоник. Утре вдругиден мисля да ги полея. Бяха почнали да ми вървят сбитИ затова вдигнах лампата с 1 педя, на 75 процента е. Единственото , което ме дразни е че листата не едреят много , само на едното ме радват като размер, нз защо. ППЦ имам намерение да ги пускам след 10-14 дена на 12/12. Приемам препоръки.
Прикачени файлове
foto_no_exif.jpg
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 382
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 194 times
Been thanked: 355 times

На петък 13-и и вече 4 седмици от показнаето над почвата, някои са вече ги топирах по 2 пъти. Вчера видях че взеха да клюмат долните листа, а бе станаха 7 дена от предишната поливка и ги полях с по 1.5 л на саксия воден р-р Ризотоник, флорайзън, гроу, калмаг, и ензими, максимални дози по каталог. Листно не съм торил , пръсках ги с нийм превантивно. Взеха много сбити да ми вървят , като марули, дори и по моя вкус, аз си ги харесвам сбити, затова намалих лампата от 75% на 60 -65% дистанцията си е 50см. Хвърлил съм око на минерал маджик, ако може Spiral да изрази мнение, ще станат ли работите с по една супена лъжица на саксия и спрей листен, че с утайки не ми се разправя, стига ми от калмага. :D
Прикачени файлове
foto_no_exif.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Peggy Zina написа: 13 Окт 2023, 09:48 На петък 13-и и вече 4 седмици от показнаето над почвата, някои са вече ги топирах по 2 пъти. Вчера видях че взеха да клюмат долните листа, а бе станаха 7 дена от предишната поливка и ги полях с по 1.5 л на саксия воден р-р Ризотоник, флорайзън, гроу, калмаг, и ензими, максимални дози по каталог. Листно не съм торил , пръсках ги с нийм превантивно. Взеха много сбити да ми вървят , като марули, дори и по моя вкус, аз си ги харесвам сбити, затова намалих лампата от 75% на 60 -65% дистанцията си е 50см. Хвърлил съм око на минерал маджик, ако може Spiral да изрази мнение, ще станат ли работите с по една супена лъжица на саксия и спрей листен, че с утайки не ми се разправя, стига ми от калмага. :D
Аз пак да повторя-внимавай с торенето все още, напълно е излишно, запази торта като пораснат още малко. 🙂
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 382
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 194 times
Been thanked: 355 times

Inna написа: 13 Окт 2023, 17:08
Peggy Zina написа: 13 Окт 2023, 09:48 На петък 13-и и вече 4 седмици от показнаето над почвата, някои са вече ги топирах по 2 пъти. Вчера видях че взеха да клюмат долните листа, а бе станаха 7 дена от предишната поливка и ги полях с по 1.5 л на саксия воден р-р Ризотоник, флорайзън, гроу, калмаг, и ензими, максимални дози по каталог. Листно не съм торил , пръсках ги с нийм превантивно. Взеха много сбити да ми вървят , като марули, дори и по моя вкус, аз си ги харесвам сбити, затова намалих лампата от 75% на 60 -65% дистанцията си е 50см. Хвърлил съм око на минерал маджик, ако може Spiral да изрази мнение, ще станат ли работите с по една супена лъжица на саксия и спрей листен, че с утайки не ми се разправя, стига ми от калмага. :D
Аз пак да повторя-внимавай с торенето все още, напълно е излишно, запази торта като пораснат още малко. 🙂
А бе следната аномалия забелязох, като ми вървяха по гъсти, от една листна дръжка вместо да ми излизат по 5 листенца ми излизат по 3 по 4 листенца, а тук не говорим за първични листа. Това на какво се дължи в бокса си седи 24-25 градуса, ламмпата я сложих на 50 процента на 60-70см.
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 669
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 973 times
Been thanked: 1567 times

Peggy Zina написа: 14 Окт 2023, 11:28
Inna написа: 13 Окт 2023, 17:08
Peggy Zina написа: 13 Окт 2023, 09:48 На петък 13-и и вече 4 седмици от показнаето над почвата, някои са вече ги топирах по 2 пъти. Вчера видях че взеха да клюмат долните листа, а бе станаха 7 дена от предишната поливка и ги полях с по 1.5 л на саксия воден р-р Ризотоник, флорайзън, гроу, калмаг, и ензими, максимални дози по каталог. Листно не съм торил , пръсках ги с нийм превантивно. Взеха много сбити да ми вървят , като марули, дори и по моя вкус, аз си ги харесвам сбити, затова намалих лампата от 75% на 60 -65% дистанцията си е 50см. Хвърлил съм око на минерал маджик, ако може Spiral да изрази мнение, ще станат ли работите с по една супена лъжица на саксия и спрей листен, че с утайки не ми се разправя, стига ми от калмага. :D
Аз пак да повторя-внимавай с торенето все още, напълно е излишно, запази торта като пораснат още малко. 🙂
А бе следната аномалия забелязох, като ми вървяха по гъсти, от една листна дръжка вместо да ми излизат по 5 листенца ми излизат по 3 по 4 листенца, а тук не говорим за първични листа. Това на какво се дължи в бокса си седи 24-25 градуса, ламмпата я сложих на 50 процента на 60-70см.
Ген, не му обръщай внимание, минерал маджика ако не си слагал микориза някаква в почвата просто слагай 0.4гр на литър, просто си върти бутилката в ръка да не се утаява, това с лъжицата го правя по препоръка на производител при добавяне на микориза.
Keep on growing :stone:
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 382
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 194 times
Been thanked: 355 times

Снимка от вчера. Вдигнах лампата на около 70ина сантиментра, и подръпнаха на височина и листата станаха една идея по-нормални.Този уикенд мисля да ги пускам вече на 12/12. Питането ми е следното - да им дам ли сега , утре за последно максимални дози от нещата за растеж или не? Искам и да им опъна мрежа да ги държи и да едреят главите и да им е стабилно, как да сложа мрежата + Да ги топирам финално преди 12/12
Прикачени файлове
foto_no_exif(1).jpg
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 382
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 194 times
Been thanked: 355 times

Оп.Последна снимка от 18/6 , от днес вече са 12/12 . Имам мераци да им опъна мрежа ако може съвети някой с опит с индоровите мрежи, обдухващия вентилатор е с таймер и в тъмния период не знам това колко е правилно ама да не става мн студено в тъмния период.
Прикачени файлове
foto_no_exif.jpg
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

Let's go
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 382
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 194 times
Been thanked: 355 times

Ден 5ти от 12/12, вчера са поляти с по 1.5л на саксия разтвор флорайзън, блуум, ензими, ризотоник,калмаг, и малко водорасли + меласа , нещо обаче не ми се издължават, лампата е на малко на над 75 процента както е по католог 150вата. Пръскам ги листно с разтвор на флорайзън. Следното обаче имам като питане - сега успявам да поливам като по учебник три часа преди да изгасне лампата, ама ако някой път ми се наложи да поливам като е в тъмния период проблем ли ще е?
Прикачени файлове
foto_no_exif(1).jpg
foto_no_exif.jpg
Заключено

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”