Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Mimosa x Orange Punch Indoor есен/зима 2023

Заключено
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

На мен ми изглеждат доста добре. 👍Не им пречи един път да са само на меласа и ензими и после да си продължиш умерено да си ториш с основни блум добавки. 🤷И умерено с кал мага, да не се прекалява ако не е показало нужда. И аз мразя да се разправям да меря и не меря. 😂Но за перфектно все пак трябва малко повече старание,то си се отплаща. Е, и да не се пък престарава човек и да им виси само отгоре и да пробва едно след друго неща.....
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 377
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

Inna написа: 16 Ное 2023, 11:20 На мен ми изглеждат доста добре. 👍Не им пречи един път да са само на меласа и ензими и после да си продължиш умерено да си ториш с основни блум добавки. 🤷И умерено с кал мага, да не се прекалява ако не е показало нужда. И аз мразя да се разправям да меря и не меря. 😂Но за перфектно все пак трябва малко повече старание,то си се отплаща. Е, и да не се пък престарава човек и да им виси само отгоре и да пробва едно след друго неща.....
Днеска след известно наблюдение, добих следното впечатление, че това най-отпред , вляво това ниското се развива най-добре, по едри глави а у, пък тези останалите, високите ми седят едни такива клечести, буквално имаше върхове, дето се падаха над светлините, а не под светлините, лампата ми е на макс, викам си няна да я намалявам, да не скърша хатъра на това хубавото и взех , че хванах панела със свински опашки и го повдигнах още, от това повече не може. Ще ги следим вече кое как :weed:
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 377
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

Ден 29 от 12/12, 4-5 дена ги бях заебал, днес им разделих към 9л вода с меласа,ензими и ризотоник, не мога да им хвана спатиите жадни ли са , преполяти ли са ..... Четвъртък мисля да ги полея пак. Забелязвам бегла промяна в останалите , като наместих лампата. Мисля да ги клъцна около 20-и декември, какви са вашите съвети и препоръки?
Прикачени файлове
foto_no_exif-min.jpg
foto_no_exif(3)-min.jpg
foto_no_exif(2)-min.jpg
foto_no_exif(1)-min.jpg
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 377
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

Ден 32 от 12/12 днес ги полях последно с Биг Бъд, - сложих в разтвора меласа, флорайзън, блуум, гуано , кокосова вода. Бях се нафилмирал, гледайки дневника на Спирал за блийчването, имам на два върха малко с размерите на половин оризово зърно на пръв поглед пренабрежимо малко. Имам много малки главички по долу които напъват според вас да режа ли листа да могат да наливат тея малките или не, тъкмо се натамъниха.
Прикачени файлове
foto_no_exif(6)-min.jpg
foto_no_exif(5)-min.jpg
foto_no_exif(2)-min.jpg
foto_no_exif(1)-min.jpg
foto_no_exif(4)-min.jpg
foto_no_exif(3)-min.jpg
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 896
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1418 times

Режи листата за да има светлина надолу а следващия път една втора ги махни отдолу за да наливат и горе
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 377
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

grustman написа: 24 Ное 2023, 02:50 Режи листата за да има светлина надолу а следващия път една втора ги махни отдолу за да наливат и горе
Ппц чета, казват че се правело пмалко преди 12/12 или на 3-та седмица 12/12 поизпуснал ли съм ги , да не ги стресирам? И и кое да махам приоритетно?
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Peggy Zina написа: 24 Ное 2023, 13:05
grustman написа: 24 Ное 2023, 02:50 Режи листата за да има светлина надолу а следващия път една втора ги махни отдолу за да наливат и горе
Ппц чета, казват че се правело пмалко преди 12/12 или на 3-та седмица 12/12 поизпуснал ли съм ги , да не ги стресирам? И и кое да махам приоритетно?
Отдолу може да махнеш някои, повече там, там не вреди. Не ги ошушквай много нагоре, може да разредиш само някои леко, също можеш да подпъхнеш някои листа отдолу, да се виждат връхчета ако не искаш да ги късаш. Хубаво е, но не прекалявай сега. Чаак накрая, когато още малко остава да ги обереш може да ги поизчустиш вече повечко последните няколко дни. Иначе да, в началото на цъфтежа веднъж и после при нужда в някой ключов момент/моменти, но не нон стоп.За виси и от самото цвете и структурата му. То се усеща горе долу кога има най голяма нужда и не че ще умрат ако ги чистиш и по често, но все пак умерено е добре. А през растежа може да правиш и чистиш когато и каквото прецениш.
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 377
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

Продължавам грола със смесени чувства, много изхермено по-долу намерих, махал съм пуканки и листа възможно най-радикално, колкото и тегаво да ми е било. Поне масло става ли от тях, да не ме е толко яд? Дано да си е струвало. Пускам този пост чисто сравнително, да видите как е след почистването. Сега всичките ми надежди са съсредоточени във върховете, не ги знам колко ще наливат още, остава по-малко от месец до жътвата.....
Прикачени файлове
foto_no_exif(4)-min.jpg
foto_no_exif(5)-min.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Даа, пази ги и си направи, дори ако са развити стават и за пушене при нужда... . Могат и просто да се накиснат в зехтин, а може в спирт и от там тинктура/масло. Жалко, че продължават да се хермят. Или това е било отпреди и не си го видял? Иначе да, ей така трябва да са отдолу изчустени точно,някъде една трета отдолу нагоре. Ама защо се хермят ми се иска да разберем и ние, че да си знаем?! Светлина, много тор или ген са обичайните обяснения, но ако беше ген, защо и на друг сорт, а не само на единия?! Значи по скоро остават външните фактори. Възможно ли е някъде през вентилатор нещо да ти влиза малко светлинка?Интересно, че е само отдолу..
Храница ти им даваше доста нещица, но чак пък толкова преторени не ми изглеждат?!О, като си махнал толкова надолу нагоре ще се отеази добре, да те успокоя, доста могат да надуят върховете сега, нищо не им дърпа от тяхното.
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 377
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

Inna написа: 25 Ное 2023, 10:19 Даа, пази ги и си направи, дори ако са развити стават и за пушене при нужда... . Могат и просто да се накиснат в зехтин, а може в спирт и от там тинктура/масло. Жалко, че продължават да се хермят. Или това е било отпреди и не си го видял? Иначе да, ей така трябва да са отдолу изчустени точно,някъде една трета отдолу нагоре. Ама защо се хермят ми се иска да разберем и ние, че да си знаем?! Светлина, много тор или ген са обичайните обяснения, но ако беше ген, защо и на друг сорт, а не само на единия?! Значи по скоро остават външните фактори. Възможно ли е някъде през вентилатор нещо да ти влиза малко светлинка?Интересно, че е само отдолу..
Храница ти им даваше доста нещица, но чак пък толкова преторени не ми изглеждат?!О, като си махнал толкова надолу нагоре ще се отеази добре, да те успокоя, доста могат да надуят върховете сега, нищо не им дърпа от тяхното.
Това ме озадачава и мене. Само по долните пуканки имаше. От торовете нови неща единственото ново, което бях ползвал беше Биг Бъд, и Минерал меджик, интересното беше, че не показваха белези на преторяне и преполиване, листата за приятно зелени, имаше 2-3 леко парнати и толкова. Иначе това което махах отдолу беше едно жълтаво, сдухано , бледо и главите и листата . Отдавам го на кофти пх, за което съм взел мерки. Може и светлина да е , да са били на умирачка тия отдолу и да се решили да се възпроизведат. Както и да е няма ги вече. Друго което ми е дерт и това побеляване по саксиите , едно като мухъл не съм го пипал да не го лепна на китките, пускам снимка от сайт да видите и на тези от сайта, не са го описали като проблем .
Източник : https://www.growweedeasy.com/wp-content ... t-pots.jpg
Прикачени файлове
cannabis-smart-pots.jpg
Заключено

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”