Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

All mix grow 2.0

Семена марихуана
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 669
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 973 times
Been thanked: 1567 times

Sherbet420 написа: 11 Окт 2023, 10:57 Въпреки, че не пише официално съм чел по форуми. Личното ми наблюдение е, че силиция като го сипя във водата трудно се разтваря. Даже от време на време разбърквам водата в резервоара, че остава утайка от силиции.
Е да, трудно се разтваря, даже от него имам вече навика докато поливам и постоянно да разклащам бутилката в ръка докато чакам да попие за да не се утаява. :lol:
Keep on growing :stone:
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 669
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 973 times
Been thanked: 1567 times

Ден 18 лек ъпдейт

Абе има си разлика от IR-а , някои доста се стречнаха, особено gelato-то :D .
day 18.jpg
day 18(2).jpg
Keep on growing :stone:
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 669
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 973 times
Been thanked: 1567 times

Край на 3та седмица
Топирах ги вчера включително и автото ;) над 4 двойка и махнах най-долните две разклонения за общо 6 върха мисля, че ще ги събера. Лампата е на 40см горе долу на 50% харесва им бая наперчени са. Днес за първи път ги полях по 500мл на саксия със същия микс, храна не слагам. Влагата е 70% ама не виждам да им пречи даже напротив, харесват ми как изглеждат :D .
Наредени са по следния начин:
Жълто- Bubble banna gum
Оранжево- Gelato K
Лилаво-Mighty grape
Зелено-Mozarella(който има най добрата структура засега)
Червено-Zombie death fuck
Сиво-Gorilla cookies
day 21.jpg
day 21 (1).jpg
Направих и снимка само с IR :)
20231015_111341.jpg
Keep on growing :stone:
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 669
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 973 times
Been thanked: 1567 times

Край на 4та седмица
Пак бяха поляти с 500мл, микса е същия, само на автото сложих отделно с био блуум капките на GHE, че като го гледам е във втора седмица цъфтеж вече :D. Лампата е на 40см от някой върхове, от други 35 и е на 60-65% някъде. Махнал съм някои листа, които пречат на долни разклонения и се чудя дали до седмица да не пускам цъфтежа.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Keep on growing :stone:
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 669
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 973 times
Been thanked: 1567 times

Край на първа седмица цъфтеж

Снимките са от онзи ден, полях ги един път с храна, наполовина от това, което казва производителя, но гелатото показа нокти, така че наистина ще редувам храната през поливка или по моя преценка. Автото го полях с ПК буустера на плагрон green sensation мисля, че беше, всичко останало си остава като добавки, успях да се сдобия с дестилат на далавера, така че ще гледам, когато мога да слагам от нея. Взех и един кал маг за по-сигурно да им слагам през поливка и това е засега. Правя им лек defoliation през ден някъде колкото да не се закриват върхове.
1.jpg
2.jpg
Keep on growing :stone:
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 540 times
Been thanked: 384 times

Това дето му казваш дестилат,какво е?
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 669
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 973 times
Been thanked: 1567 times

Bathory написа: 04 Ное 2023, 08:57 Това дето му казваш дестилат,какво е?
Вода обратна осмоза.
Keep on growing :stone:
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 669
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 973 times
Been thanked: 1567 times

Край на 2ра седмица цъфтеж

Лампата е на 85% на приблизително 40 см. Автото показа, че е гладно и вече 2ра поливка му слагам green sensation и допълвам до 2 ЕЦ с PK 13-14 на канна. Моцарелата и зомбито показаха магнезиев дефицит, взех един кал-маг и си ги поливам всички превантивно, отделно позасилих и mineral magic-а да съм сигурен, че поемат достатъчно и си калибрирах пх-а за всеки случай, продължавам да поливам с 6.3. Основна храна май няма да слагам понеже всички малко ми тъмнеят не искам да слагам азот, особено в горилата, затова ще го карам на PK-13-14 и green sensation, на останалите сложих като за 2ра седмица само половин доза от pk-13-14 ЕЦ беше към 1.3, всички останали стимулатори и тн остават по график. Взех си влагоабсорбатор след години отлагане :lol: Успявам да поддържам към 50% влага в стаята без проблем, но установих, че изкарващия вентилатор не е достатъчно силен, и вътре стои на 60, ще настроя да сваля на 30% в стаята да видя колко ще е вътре така, още експериментирам :) . Хубавото е, че за голямата палатка вентилатора е силен колкото трябва и тогава ще е идеално с абсорбатора.
1.jpg
2.jpg
Keep on growing :stone:
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 896
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1418 times

Добре са успех
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 382
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 194 times
Been thanked: 354 times

Spiral написа: 10 Ное 2023, 21:51 Край на 2ра седмица цъфтеж

Лампата е на 85% на приблизително 40 см. Автото показа, че е гладно и вече 2ра поливка му слагам green sensation и допълвам до 2 ЕЦ с PK 13-14 на канна. Моцарелата и зомбито показаха магнезиев дефицит, взех един кал-маг и си ги поливам всички превантивно, отделно позасилих и mineral magic-а да съм сигурен, че поемат достатъчно и си калибрирах пх-а за всеки случай, продължавам да поливам с 6.3. Основна храна май няма да слагам понеже всички малко ми тъмнеят не искам да слагам азот, особено в горилата, затова ще го карам на PK-13-14 и green sensation, на останалите сложих като за 2ра седмица само половин доза от pk-13-14 ЕЦ беше към 1.3, всички останали стимулатори и тн остават по график. Взех си влагоабсорбатор след години отлагане :lol: Успявам да поддържам към 50% влага в стаята без проблем, но установих, че изкарващия вентилатор не е достатъчно силен, и вътре стои на 60, ще настроя да сваля на 30% в стаята да видя колко ще е вътре така, още експериментирам :) . Хубавото е, че за голямата палатка вентилатора е силен колкото трябва и тогава ще е идеално с абсорбатора.
1.jpg2.jpg
П :weed: оздравления за грола, правилно ли разбирам, че ползваш силиката и кал-маг едновременно, не им ли идва в повечко?
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”