Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

All mix grow 2.0

Семена марихуана
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 669
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 973 times
Been thanked: 1566 times

Peggy Zina написа: 11 Ное 2023, 15:00
Spiral написа: 10 Ное 2023, 21:51 Край на 2ра седмица цъфтеж

Лампата е на 85% на приблизително 40 см. Автото показа, че е гладно и вече 2ра поливка му слагам green sensation и допълвам до 2 ЕЦ с PK 13-14 на канна. Моцарелата и зомбито показаха магнезиев дефицит, взех един кал-маг и си ги поливам всички превантивно, отделно позасилих и mineral magic-а да съм сигурен, че поемат достатъчно и си калибрирах пх-а за всеки случай, продължавам да поливам с 6.3. Основна храна май няма да слагам понеже всички малко ми тъмнеят не искам да слагам азот, особено в горилата, затова ще го карам на PK-13-14 и green sensation, на останалите сложих като за 2ра седмица само половин доза от pk-13-14 ЕЦ беше към 1.3, всички останали стимулатори и тн остават по график. Взех си влагоабсорбатор след години отлагане :lol: Успявам да поддържам към 50% влага в стаята без проблем, но установих, че изкарващия вентилатор не е достатъчно силен, и вътре стои на 60, ще настроя да сваля на 30% в стаята да видя колко ще е вътре така, още експериментирам :) . Хубавото е, че за голямата палатка вентилатора е силен колкото трябва и тогава ще е идеално с абсорбатора.
1.jpg2.jpg
П :weed: оздравления за грола, правилно ли разбирам, че ползваш силиката и кал-маг едновременно, не им ли идва в повечко?
Само един път ги полях така и от тогава слагам по-малки дози от кал-мага превантивно, защото вече ползвам дестилирана вода, а в нея няма нищо-0 ЕЦ.
Keep on growing :stone:
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 669
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 973 times
Been thanked: 1566 times

Край на 3та седмица цъфтеж

От утре почвам всичко с green sensation и PK-13-14, a автото мисля да мина един път с флора клиин, не като флъш ами просто малко да рефрешне нещата, след което го натискам за последно, понеже то е към 7 седмица, най- вероятно ще откара до 11 и да имам прозорец да флъшна накрая. Изобщо не мисля да намалям кал-мага, даже напротив, предните все още го показват този дефицит, странно че на задните го няма. Продължавам да поливам с 6.3-6.4 ПХ, водата е дестилирана от влагоабсорбатора ми. Също така спирам Seaweed-а имам чувството, че в него има все пак някакъв азот, а както казах в миналия пост, не искам да слагам повече.
1.jpg
20231116_202506.jpg
Между другото следете в марс хидро всяка седмица имат различни намаления, аз дебна да видя от новите EVO серии дали ще падне нещо на оферта :D
Keep on growing :stone:
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 669
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 973 times
Been thanked: 1566 times

Край на 4та седмица цъфтеж

Аз съм малко пас вече с тоя гроу :lol: опарих ги с лампата, наистина внимавайте с тия ЛЕД-ове ,че от 5 см разлика става белята, даже имам едно блийчнато петънце на една от главите по върховете, 45 см трябва да ги има поне при моята лампа. За 2 дена моцарелата цялата пожълтя отгоре, единственото нещо по което разбирам , че джелатото все още има повече азот, са ноктите иначе почти всичко е пожълтяло отгоре, надолу са ок. Отложих флора клиина за другия път и им дадох малко повече храна, а на автото сложих рипен и от следващата го флъшвам понеже вече влиза към края на 9та седмица. Не му уцелих топирането този път ама главите са доста спластени, ще си има ок тегло според мен, но изобщо не се доближава до това което може да бъде, както бях казал имам мерак да направя един авто гроу, но може би по следващия път.
20231122_213120.jpg
20231122_213034.jpg
Keep on growing :stone:
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3202
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7134 times
Been thanked: 4757 times

Spiral написа: 22 Ное 2023, 22:45 Край на 4та седмица цъфтеж

Аз съм малко пас вече с тоя гроу :lol: опарих ги с лампата, наистина внимавайте с тия ЛЕД-ове ,че от 5 см разлика става белята, даже имам едно блийчнато петънце на една от главите по върховете, 45 см трябва да ги има поне при моята лампа. За 2 дена моцарелата цялата пожълтя отгоре, единственото нещо по което разбирам , че джелатото все още има повече азот, са ноктите иначе почти всичко е пожълтяло отгоре, надолу са ок. Отложих флора клиина за другия път и им дадох малко повече храна, а на автото сложих рипен и от следващата го флъшвам понеже вече влиза към края на 9та седмица. Не му уцелих топирането този път ама главите са доста спластени, ще си има ок тегло според мен, но изобщо не се доближава до това което може да бъде, както бях казал имам мерак да направя един авто гроу, но може би по следващия път.
20231122_213120.jpg20231122_213034.jpg
И моя гроу в случая мяма да бъде най-фотогеничния, защото ги преполях и зарязах веднъж, после се оправиха де, ама пак така се поскапаха листата. Случва се понякога ако не внимава човек. Ама пак ще има хубави глави за празниците, както и при теб! 🙏😁И аз съм с едно ауто между тях, което е съобразявано с фототата на 12/12 и добре се разви иначе....
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 382
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 194 times
Been thanked: 354 times

Spiral написа: 22 Ное 2023, 22:45 Край на 4та седмица цъфтеж

Аз съм малко пас вече с тоя гроу :lol: опарих ги с лампата, наистина внимавайте с тия ЛЕД-ове ,че от 5 см разлика става белята, даже имам едно блийчнато петънце на една от главите по върховете, 45 см трябва да ги има поне при моята лампа. За 2 дена моцарелата цялата пожълтя отгоре, единственото нещо по което разбирам , че джелатото все още има повече азот, са ноктите иначе почти всичко е пожълтяло отгоре, надолу са ок. Отложих флора клиина за другия път и им дадох малко повече храна, а на автото сложих рипен и от следващата го флъшвам понеже вече влиза към края на 9та седмица. Не му уцелих топирането този път ама главите са доста спластени, ще си има ок тегло според мен, но изобщо не се доближава до това което може да бъде, както бях казал имам мерак да направя един авто гроу, но може би по следващия път.
20231122_213120.jpg20231122_213034.jpg
Как ги разпознаваш изгарянията, при мене има един връх дето белее, но пожълтяване няма, това избелято зян ли е или става да се пуши?
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 669
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 973 times
Been thanked: 1566 times

Peggy Zina написа: 23 Ное 2023, 15:53
Spiral написа: 22 Ное 2023, 22:45 Край на 4та седмица цъфтеж

Аз съм малко пас вече с тоя гроу :lol: опарих ги с лампата, наистина внимавайте с тия ЛЕД-ове ,че от 5 см разлика става белята, даже имам едно блийчнато петънце на една от главите по върховете, 45 см трябва да ги има поне при моята лампа. За 2 дена моцарелата цялата пожълтя отгоре, единственото нещо по което разбирам , че джелатото все още има повече азот, са ноктите иначе почти всичко е пожълтяло отгоре, надолу са ок. Отложих флора клиина за другия път и им дадох малко повече храна, а на автото сложих рипен и от следващата го флъшвам понеже вече влиза към края на 9та седмица. Не му уцелих топирането този път ама главите са доста спластени, ще си има ок тегло според мен, но изобщо не се доближава до това което може да бъде, както бях казал имам мерак да направя един авто гроу, но може би по следващия път.
20231122_213120.jpg20231122_213034.jpg
Как ги разпознаваш изгарянията, при мене има един връх дето белее, но пожълтяване няма, това избелято зян ли е или става да се пуши?
Напиши в гугъл bleached cannabis bud
Keep on growing :stone:
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 669
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 973 times
Been thanked: 1566 times

Край на 5та седмица
Понадуха малко, махам някое друго жълто листо , но са по-добре според мен. Имам чувството, че чистата вода също имаше пръст в това пожълтяване, в началото на седмица полях всичко с флора клиин уж с идеята малко да рефрешна нещата, а онзи ден си ги полях с нормалния разтвор, само че този път с основната флора нова, в коята си пише, че има достатъчно калций и отделно си сложих от кал мага на био биз и си полях с чешмяна вода с идеята да знам, че съм ги понаситил, дадох им и от силиката на прах , в който също има малко калций, но повече магнезий. Ец беше към 2.2 Автото вече втори път го поливам с клиин и дестилат, тези дни го режа , всички трихоми са бели, тук там кехлибар.
20231130_205700.jpg
20231130_205720.jpg
Keep on growing :stone:
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 669
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 973 times
Been thanked: 1566 times

Онзи ден резнах авото , май то ще излезе с най големите глави от всички. :lol:
20231203_143606.jpg
Keep on growing :stone:
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 896
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1418 times

Супер е
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 540 times
Been thanked: 384 times

Spiral написа: 05 Дек 2023, 20:53 Онзи ден резнах авото , май то ще излезе с най големите глави от всички. :lol:
20231203_143606.jpg
Слагам го вика, колкото да запълни мястото :D
Че и го топира на всичкото отгоре!
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”