Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Никога не успявам да бера втори път от кит

Място за дискусия, изследване и проучване на един от най-мистериозните и проницателни ентеогени на Земята.
Семена марихуана
4315532
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 5
Регистриран на: 03 Сеп 2023, 16:06
Been thanked: 2 times

Проблема е, че като поръчвам кит, дори дословно да спазвам всички инструкции, досега НИКОГА не съм успявал да направя втора реколта от кит за голдън тичър или каквото и да било друго.

1 път, първия път, растат, и то мижаво и това е.

В инструкциите пише: да не се поливат, да не се пръскат с вода, само се държат затворени докато не видиш шапчици, тогава отваряш лекинко.

И така. Расте една МИЖАВА реколта от тъъъънички пънчета и шапчици, едва-едва 10 гр сухо накрая.

И това е.

Втората реколта, пак по инструкция, досега никога не ми е излизала.

Някой може ли да препоръча, дори на лични, някъв читав шоп, дет растат по 2-3 реколти, или да каже, дали пък не правя грешка, като следвам дословно инструкциите?

Буквално, след беритба, 12-14 часа хладилник с вода, после изцеждам, увивам в найлона който идва фабрично, чакам... и никога не излиза втора реколта?!
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 540 times
Been thanked: 384 times

4315532 написа: 03 Сеп 2023, 16:21 Проблема е, че като поръчвам кит, дори дословно да спазвам всички инструкции, досега НИКОГА не съм успявал да направя втора реколта от кит за голдън тичър или каквото и да било друго.

1 път, първия път, растат, и то мижаво и това е.

В инструкциите пише: да не се поливат, да не се пръскат с вода, само се държат затворени докато не видиш шапчици, тогава отваряш лекинко.

И така. Расте една МИЖАВА реколта от тъъъънички пънчета и шапчици, едва-едва 10 гр сухо накрая.

И това е.

Втората реколта, пак по инструкция, досега никога не ми е излизала.

Някой може ли да препоръча, дори на лични, някъв читав шоп, дет растат по 2-3 реколти, или да каже, дали пък не правя грешка, като следвам дословно инструкциите?

Буквално, след беритба, 12-14 часа хладилник с вода, после изцеждам, увивам в найлона който идва фабрично, чакам... и никога не излиза втора реколта?!
И аз не получих втора реколта, но мисля че сам го прецаках като го разнасях нагоре-надолу из апартамента уж да му е по добре (даже го наврях и в палатката при доматите накрая :D ). Иначе първата реколта беше задоволителна.
Сега чакам спорите да пристигнат и може да напрвя един дневник (да има с какво да досаждам на публиката :mrgreen: ).
Публикувай отговор

Обратно към “Халюциногени / Ентеогени (растения, гъби, кактуси и други психаделици )”