Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Growmie23 Indoor MH-TS150-Новобранец!!!

Семена марихуана
Аватар
Growmie23
Градинар
Градинар
Мнения: 48
Регистриран на: 09 Ное 2022, 15:27
Has thanked: 350 times
Been thanked: 116 times

Здравейте :weed: :weed: :weed:
Ден 29 , начало 5-та седмица
Вчера исках да вдигна саксията на масата за да ми по-лесно с lst-то , и я ударих и се счупи ,чак днес пресадих нямах саксия и една комшийка ми даде тази кофа от латекс.
Вече е в пред цъфтеж
Май това ще е последния пост от този гроу, но ще видим до другата седмица.
Може би ще поръчам нови автоматици ,3 семки някакви, и пак ще пробвам :) .
Благодаря на всички за включванията , ще се опитам с другите растения да стане по-добър дневник.

Гледам започвате с красотите, успех на всички с индорите! :weed: :weed: :weed:
Прикачени файлове
foto_no_exif (6).jpg
foto_no_exif (5).jpg
foto_no_exif (4).jpg
foto_no_exif (3).jpg
foto_no_exif (2).jpg
foto_no_exif (1).jpg
foto_no_exif.jpg
Аватар
Growmie23
Градинар
Градинар
Мнения: 48
Регистриран на: 09 Ное 2022, 15:27
Has thanked: 350 times
Been thanked: 116 times

На едната снимка единия клон е срязан от едно летящо парче от старата саксия докато я дочупвах
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Нищо не му е на клона. Даже като гледам колко е запълнило до тук глинената, новата ако е по-широка даже е подобрение, повече място за корените в цъфтеж, още свежа почва... . Екстра си е. 😀
Alex
Градинар
Градинар
Мнения: 139
Регистриран на: 10 Авг 2022, 20:48
Has thanked: 68 times
Been thanked: 84 times

Growmie23 написа: 01 Сеп 2023, 15:49 Здравейте драги админи,може ли да ви помоля да ми изтриете темата.Причините са че бях много ексайтнът
и избързах с дневника и нямах търпение да пробвам лампата.Тя е и единственото хубаво нещо в този гроу.
Просто растението се развива зле , защото няма нищо оптимално и подготвено като хората в него .
Не искам да е поредния новобрански изоставен дневник ,който скрива наистина красивите дневници които остават по назад.
Искам да създам хубав професионален дневник с красиво растение , в този форум . Но това ще стане като си взема истински комплект с
всичките му работи . И първо ще отгледам растението и тогава ще кача дневника. На сърце ми е този форум,и искам да оставя някаква следа
в него но да е примерна. Сега всичко е леш , стига да се види с какво пх на водата поливам и има ли смисъл да продължавам.
Ще ми остане тренировъчния дневник в личния архив, не искам повече да се излагам.
Знам че сте с намален състав и ви е трудно , но моля когато имате време да уважите молбата ми и да изтриете дневника.
Извинявайте много за мойте глупости и ви благодаря предварително!!!

Ето и няколко снимки поне да се доизложа както си трябва,
отказах се от топирането и го фимнах, защото никога не съм прилагал тази техника и поне да видя какво ще стане.
По натам може и в общата да кача някоя снимка , поне да видим какъв урод е станало сред такава "оптимална" среда :D.
И почвата е много назобена,просто не си струва такъв дневник да цапа форума,и най-вече някой тотален новобранец да не реши да вземе лош пример.
Този гроу е как НЕ ТРЯБВА да стават нещата !!!

Успех!!! :passj:
С този PH метър ще имаш големи главоболия
HULKKUSH
Градинар
Градинар
Мнения: 54
Регистриран на: 03 Апр 2023, 18:09
Been thanked: 36 times

🤣🤣🤣 мале кво стана тоя дневник ...и саксията на гръсти счупи бе човек 🤣🤣🤣
недей се стряска ,да не ти пука се 1 гледаш домати ,то си е растение ,излиза от земята
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”