Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Скука?

Всичко останало
Семена марихуана
LetsHaveFun
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 17
Регистриран на: 09 Авг 2023, 08:42
Has thanked: 36 times
Been thanked: 5 times

:passg: Здравейте как я карате ? Нещо интересно ново и поучително преживяване ,което бихте споделили? Аз бих бил благодарен за което,както и за всяка информация,личен експириънс ,съвети ,насоки и цялата информация,като цяло искам да кажа ,че може да бъде животопроменяща ако точния човек я открие в точно отрденото му време за това(в случая визирам себе си,но съм убеден че не съм само аз).Толкова е приятно да откриеш такова общество с което можеш да говориш свободно и да те разберат и да имат твойте или сходни пролеми и когато всеки споделя как се е справил с нещата и е напълно откровен , това е много полезно за обществото и човечеството като цяло.Смисъл познавам хора който употребяват и злоупотребяват с всякакви наркотици безцелно безсмислено и безразборно...бил съм и съм сред такива хора, и нещата който съм чувал не се и доближават до нещата който прочетох тук...толкова време покрай какви ли не хора и далеч не чух за нищо подобно,освен някви трипове цветни на партита пълно мазало неспали колко дни.. учи секса бил неповторим...пълна тъпотия никога не ме е влечало и ми е било дори тъжно за тях че си го причиняват но както и да е..
Та ако имате още някоя история или нещо интересно свързано с всяка тема в този форум бих се радвал и оценил да я споделите с мен/нас.Искам да кажа че начина на изразяване на някой от хората тук е толкова пленяващо искренно и разказно по правилен начин..че Нямам думи , Свръх хора това е.Благодаря и хубав ден 😎

П.С. Качвам снимка на някво рандом масе което , мерише доста различно от това което пуша от доста време и е по скъпичко ..та в едната от темите видях за вредните вещества с който ги обработват и бяхте дали пример но аз от градинарство нямам големи познания(ЗА СЕГА😅) но ганджата си е религия за мен тя ми спаси живота но това е др тема,Но да питам от пп опитните случайно да има няккви признаци на вредна химия по нея?
Прикачени файлове
foto_no_exif 2.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3195
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7126 times
Been thanked: 4750 times

LetsHaveFun написа: 15 Авг 2023, 10:41 :passg: Здравейте как я карате ? Нещо интересно ново и поучително преживяване ,което бихте споделили? Аз бих бил благодарен за което,както и за всяка информация,личен експириънс ,съвети ,насоки и цялата информация,като цяло искам да кажа ,че може да бъде животопроменяща ако точния човек я открие в точно отрденото му време за това(в случая визирам себе си,но съм убеден че не съм само аз).Толкова е приятно да откриеш такова общество с което можеш да говориш свободно и да те разберат и да имат твойте или сходни пролеми и когато всеки споделя как се е справил с нещата и е напълно откровен , това е много полезно за обществото и човечеството като цяло.Смисъл познавам хора който употребяват и злоупотребяват с всякакви наркотици безцелно безсмислено и безразборно...бил съм и съм сред такива хора, и нещата който съм чувал не се и доближават до нещата който прочетох тук...толкова време покрай какви ли не хора и далеч не чух за нищо подобно,освен някви трипове цветни на партита пълно мазало неспали колко дни.. учи секса бил неповторим...пълна тъпотия никога не ме е влечало и ми е било дори тъжно за тях че си го причиняват но както и да е..
Та ако имате още някоя история или нещо интересно свързано с всяка тема в този форум бих се радвал и оценил да я споделите с мен/нас.Искам да кажа че начина на изразяване на някой от хората тук е толкова пленяващо искренно и разказно по правилен начин..че Нямам думи , Свръх хора това е.Благодаря и хубав ден 😎

П.С. Качвам снимка на някво рандом масе което , мерише доста различно от това което пуша от доста време и е по скъпичко ..та в едната от темите видях за вредните вещества с който ги обработват и бяхте дали пример но аз от градинарство нямам големи познания(ЗА СЕГА😅) но ганджата си е религия за мен тя ми спаси живота но това е др тема,Но да питам от пп опитните случайно да има няккви признаци на вредна химия по нея?
Здравей, пак аз ще ти отговоря, защото просто предполагам всички са на почивки и тн и не влизат много, . 😂От тук не може да се каже, изглеждат доста добре направени! На вид може и да не личи. Затова си е най-добре да си вземеш малка палатчица, лампичка, семки и тн и да си сложиш да си гледаш био твои си цветя. Отделно ако само пушенето на марихуана толкова много ти помага за проблемите(на мен също ми е помогнало по много начини, защото аз пък съм употребявала различни вдигащи наркотици, което е отврат, абсолютно губене на скъпоценно време), тогава нямам търпение да пробваш отглеждането колко е позитивно и зарибяващо. 😂От там аз харесах градинарството въобще, страхотно хоби е и си има собствени терапевтични качества, градинарството само по себе си лекува душата! Хубаво е, че си усетил, че дръсането и блъскането с химии са празни, вредни занимания, че медикаментите могат да те направят зависим, макар и да се предписват легално, значи вървиш по правилния път на осъзнаване. 🙏
LetsHaveFun
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 17
Регистриран на: 09 Авг 2023, 08:42
Has thanked: 36 times
Been thanked: 5 times

Inna написа: 15 Авг 2023, 12:07
LetsHaveFun написа: 15 Авг 2023, 10:41 :passg: Здравейте как я карате ? Нещо интересно ново и поучително преживяване ,което бихте споделили? Аз бих бил благодарен за което,както и за всяка информация,личен експириънс ,съвети ,насоки и цялата информация,като цяло искам да кажа ,че може да бъде животопроменяща ако точния човек я открие в точно отрденото му време за това(в случая визирам себе си,но съм убеден че не съм само аз).Толкова е приятно да откриеш такова общество с което можеш да говориш свободно и да те разберат и да имат твойте или сходни пролеми и когато всеки споделя как се е справил с нещата и е напълно откровен , това е много полезно за обществото и човечеството като цяло.Смисъл познавам хора който употребяват и злоупотребяват с всякакви наркотици безцелно безсмислено и безразборно...бил съм и съм сред такива хора, и нещата който съм чувал не се и доближават до нещата който прочетох тук...толкова време покрай какви ли не хора и далеч не чух за нищо подобно,освен някви трипове цветни на партита пълно мазало неспали колко дни.. учи секса бил неповторим...пълна тъпотия никога не ме е влечало и ми е било дори тъжно за тях че си го причиняват но както и да е..
Та ако имате още някоя история или нещо интересно свързано с всяка тема в този форум бих се радвал и оценил да я споделите с мен/нас.Искам да кажа че начина на изразяване на някой от хората тук е толкова пленяващо искренно и разказно по правилен начин..че Нямам думи , Свръх хора това е.Благодаря и хубав ден 😎

П.С. Качвам снимка на някво рандом масе което , мерише доста различно от това което пуша от доста време и е по скъпичко ..та в едната от темите видях за вредните вещества с който ги обработват и бяхте дали пример но аз от градинарство нямам големи познания(ЗА СЕГА😅) но ганджата си е религия за мен тя ми спаси живота но това е др тема,Но да питам от пп опитните случайно да има няккви признаци на вредна химия по нея?
Здравей, пак аз ще ти отговоря, защото просто предполагам всички са на почивки и тн и не влизат много, . 😂От тук не може да се каже, изглеждат доста добре направени! На вид може и да не личи. Затова си е най-добре да си вземеш малка палатчица, лампичка, семки и тн и да си сложиш да си гледаш био твои си цветя. Отделно ако само пушенето на марихуана толкова много ти помага за проблемите(на мен също ми е помогнало по много начини, защото аз пък съм употребявала различни вдигащи наркотици, което е отврат, абсолютно губене на скъпоценно време), тогава нямам търпение да пробваш отглеждането колко е позитивно и зарибяващо. 😂От там аз харесах градинарството въобще, страхотно хоби е и си има собствени терапевтични качества, градинарството само по себе си лекува душата! Хубаво е, че си усетил, че дръсането и блъскането с химии са празни, вредни занимания, че медикаментите могат да те направят зависим, макар и да се предписват легално, значи вървиш по правилния път на осъзнаване. 🙏
Да всъщност би било страхотно,вярвам че ше дойде и този момент,но просто до момента е било много сложно,всъщност имам бякви бегли опити,но без никви познания като малък още от най яките глави събирах семки...те така си бях посадил няколко,то 1то тръгна бая ...беле спецялно за мен ,знам че много хора тук гледат и т н,но за мен тогава и начина по който гледах на билката ми помогна да изградя връзка с това разстение...дори за кратко знам че ще разберете горе доу за какво говоря,въпреки че при всеки е строго индивидуално кокакто и да е.Та бях на морето срещнах едно момиче и нного бързо реших че ще живея с нея и ще се преместя в Пловдив при нея. Аз бях на др край на Бг та не знам тогава с какъв акъл просто като си напълних колата с нещата,както и не пропуснах да си взема душичката с мен 😅 нямаше как да в оставя та исках да в скрия но ако я бях покрил инаше възкожност да я. Нараня затова тогавя реших просто да тръгвам а тя си беше в багажника лего подгъващо се под стъклото на колата,ама не знам тогава не мислех така както сега ...ноо както и да е
Имахж свити неколко масета за големя път и газ към пловдив под емоциоята на любовтта...ох много подробно пиша ще опитам да съкратя...
Пътувам си аз това става към 2 3 посреднощ,вече съм изпушил 2 3 масенца ,на половината път съм вс върви нормално говоря си с мойта женичка по телефона..та изведнъж насреднищото искочи един боклук с една палка и голям филм...не знам аз тогава как запазих съмоубладание но буквално ме държаха 5 часа ,аз бях. С усещането че съм загазил мноого мноого,но имах само рястението което очевидно видяха нишо друго бях изпушил коза и бях спокоен някак ,но тея беха некви тъпи норнални куки после чакахме да дойдат тея от другия 'отдел' да го проверят и тн ,защото те ме питаха кво е и аз се правя на луд викам не знам намерих една семка и от любопитство го посадих дори не знам дали става за нещо.И те ей сега като дойдат колегите ще рязберем....колегите чакахме 3 часа беше уикенд не помня кой ден ..И идват тея с една кола нямам спомен каква беше няква джипка,и изкача некъв дребосък от там изключително противен дребен,мазен,злобен,комплексиран и очевидно много раздразнен че го занимават по това време в уикенда,Та изкочи тоя чичак и след него още 3ма доста едри пичове...те така той почна с думите много нагло и грозно "къв си ти бе тука заради теб в уикенда по това време да ме занимават е са ще видим кво ще стане".Като цяло пича беше изключиелно жалък и му личеше колко е комплексиран и некомпетентен и озлобен...както и да е той беше буквално по дребен и много по слаб от мен,което беше сшеното тогава там във цялата ситуация, си мислех как ако срешна тоя гнусен човечец и сме само 2мата как няма да ми говори по тоя начин и се замечтах кво може да му се случи ,но както и да е Няма да изпадам в мойте фантазии.

Просто искам да каже че тъпата кука се държа изключително арогатно агресивно и непрофесионално няма да изпадам в други подробности
Също бях с ужясното усещане че съм загазил,но не го показах тогава ни най малко не знам как де събрах тогава...сега говоря след много години и анализирам че си бях с гадно усещане и заради разстението ,и заради семейството ми да не им навредя и треовжа и защото бях пушил яко до преди час ,Та тея страхове продължиха месеци,докъто излезе решението ....както и да е накратко дори не ме задържаха след жестоките тъпотии и манипулации след който искаха да си признав некви неща който аз нямаше как да направя защото просто нямаше как.Не знам защо тогава твърдо отричах че пуша,дори се праерх на луд че не зная за какво става на въпрос ,че е от любопитство и и си беше така аз нямах никакви познания Просто го засях и го поливах,но имаше главички ех толкова бяха красиви...както и да е видаха че нямам нишо и че няма кво повече да се занимават с мен колкото и мабипулативни мизерии да ми пробваха за тея близо 5 часа и извадиха некви куфарчета и зеха некви картончета да търкат по главите и после викат опаа реагираа и аз дори някак тогава няма да го забравя ипитах такава радост и едновременно гняв че ще ми го вземат,че не мога да го опиша....както и да е зеха го снимаха го гллям филм за тва коренче 50 санта...та на кратко правиха ми кръвен тест който след месеци тревоги разбрах че е излазял отрицателен и просто всчко отмина.
Разказвам тази история и не само тя кактл и натискъ от семейството ,и МНОГО ДРУГИ ,фАктори който ми създадоха тояя усещане и умряза ненавист към куките...и страх за жалост Това е една от причините да не съм отглеждал а и често се налагаше да пътувам и нямаше как.И много много много дуги други неща,наистина много.


В този ред на мисли ми става тъжно от всичките хиляди салати с който съм се сдобивал и пушил в колко от тях е инашо химия....след прочетеното тук из този форум,започнах да се замислян над тези неща и духовното като цяло....през ръцете на колко хора е минала моята съдба...тъжно ,но по добре леко късно от колкото никога да осъзнаеш някой неща....

Това се 10тина години лудо опушване а порвди горните неща и страха че е бешо нередно и тн не исках да имам количества в мен и това много усложняваше нещата,защото аз си пушех доста и когато ви е страх да държите повечко...става малко сложно и когсто никога не ми стигаше се е налагало да се снабдявам ежедневно на всякакви места от всякакви хора а и много пътувах,както се досещате това води до ОГРОМИ финаносви последици,но както се сещате,но си казвах по добре да давам малко повече и да съм спокоен от колкото да си купя на едро и да спестя пари но да се обатача и да не създавам проблеми ба семейството си и тн релих да си плащам малко повече и така,но сега осъзнавам че това е Моя и единствено моя грешка ,но мисля да променя тези неща и доста още но тоеа е друга тема.
Също се сещам за доста случай предимно преди години като бях по неопитен , гадни напушвания дори халюцинации буквално от мн малко пушене,което е очевидно че тревата е инала синтетика ,но аз тогава хлапак не осъзнаващ нещата.....но съм убеден че всеки тук е правил своите грешки и тн,важното е да си научим урока и да продължим напред🙏🏻

Имам мноого неща и опит за разказване,а тук усещам че съм на подходящо място искам да благодаря отново на Всички вас,който сте откровени,в някой се припознавам , на други се възхищавам, и така......
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 539 times
Been thanked: 384 times

Както каза Инчето, вземи си една палатчица, лампа и разните му други работи, почети малко и не се занимавай повече с дилъри. Сега има 15% отстъпка в Marshidro. От моя първи опит съм изпушил за четири месеца около 1/3, което е повече от задоволително от палатка 70/70, лампа направи си сам и три растения.
LetsHaveFun
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 17
Регистриран на: 09 Авг 2023, 08:42
Has thanked: 36 times
Been thanked: 5 times

Bathory написа: 16 Авг 2023, 00:18 Както каза Инчето, вземи си една палатчица, лампа и разните му други работи, почети малко и не се занимавай повече с дилъри. Сега има 15% отстъпка в Marshidro. От моя първи опит съм изпушил за четири месеца около 1/3, което е повече от задоволително от палатка 70/70, лампа направи си сам и три растения.
Да благодаря за съвета..просто на този етап точно няма как поради ред причини и но ще видим как ще се развият нещата за вбъдеще
Публикувай отговор