Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Аутдор 2023 - квот такова

Семена марихуана
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 381
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 194 times
Been thanked: 352 times

Да не цапам общата тема за аутдора, викам ще пусна мой дневник. Да не казвам голяма дума ама вървят на подобрение. Някои мисля до седмица две да ги пусна навънка. Температурата ми е 27-28 усилих обдухващия и изкарващия и следя, влажност 60-70 овлажнителят е на минимална степен.Преди стеблата бяха крехки сега се изправиха и малко по малко започват да се листят, пределно ясно ми е и че на тия сдуханите ще им отнеме повече време да се оправят, но квот такова. Тия в големите саксии които гледате по сдуханите са 5 пърпъл пънча на барни и 3 бели вдовици на сийдсмен/ бяха семки на 2 години пуснах ги и от раз излязоха . Значи уикенда им разделих литър разтвор на 8те гроу, ризо, ензими и флорайзън, сега почвата тежи още ама отгоре е пръхкава, как да усетя кога пап да ги полея....
Отделно положението в кофичките е следното.
4х Purple Punch 2/3
3x South African Kwazulu 1/3
3x OG Kush 1/3
1x Mimosa x orange punch 1/1
Общо 5/10 показани
Лампата е на 50 процента на 70 и няколко см от тия малките нали не ги бърка нали как да е надена ппц ще хем големите да растат хем да не ги пържи малките?
Прикачени файлове
foto_no_exif(1).jpg
foto_no_exif-min.jpg
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 381
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 194 times
Been thanked: 352 times

Тва ми е едното квазулу от 2 дена ми седи така с прилепнали листа каква е причината, другите се развиват добре засега.........
Прикачени файлове
foto_no_exif(1).jpg
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 381
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 194 times
Been thanked: 352 times

Това е положението при мене седмица след преместването в по-хубавия бокс, можете да видите снимките им в общата тема за външно и да сравните. От големите ме притеснява най-сдухания пърпъл пънч, има ли надежда така като го гледате, от по- хубавите останалите мисля да ги изкарвам навън до седмица две. Малките следващата седмица ще ги прехвърля в по- големи саксии, като изкарам по-големите им братчета. От новите ми притесняват двете квазулута които ми стоят на първични листа и не се развиват, пък нито съм ги тормозил, нито нищо....... кажете кво да ги правя.
Прикачени файлове
foto_no_exif-min.jpg
foto_no_exif(1)-min.jpg
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 381
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 194 times
Been thanked: 352 times

10 дена след преместването. И новите и старите вървят добре, само едното пърпъл пънч от старите е сдухано, то даже новите взеха да го изпреварват. Всички са топирани по 1 път , по-едрите и по 2. Мисля да изкарам уикенда половината плюс сдухания пърпъл пънч, просто нз как да процедирам с него, по-хубав няма да стане , поне да спра да го мъча, навънка би трябвало да се оправи. От останалите в бокса като се поосвободи място ги слагам в саксиии съответно 2 и 5 л и края на юни ги изкарвам навън. Какво мислите по въпроса?
Прикачени файлове
foto_no_exif.jpg
GRWTOP
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 6
Регистриран на: 28 Сеп 2022, 19:49
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

Какъв е смисъла да ги топираш в момента? Едвам оживяха ти ги топираш…
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 381
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 194 times
Been thanked: 352 times

GRWTOP написа: 10 Юни 2023, 09:54 Какъв е смисъла да ги топираш в момента? Едвам оживяха ти ги топираш…
Радвам се, че си взел отношение, но са добре, не се радвай. Ако имаш нещо да ми дадеш като препоръка, да ще я приема, ако не подмини ми дневника с усмивка. Да q,не са хубави като твоите, но като си спомня на какво дередже бяха, и как са сега съм предоволен....
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 381
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 194 times
Been thanked: 352 times

Бързо ъпче. 4 вече съм ги изкарал навън. Днес ги пресадих, големите в 5 литра саксии, малките в 2 литра. Бяха поклюмнали, понеже бях няколко дена на самоход, но така излязоха по лесно от саксиите. Полях ги с разтвор на ризотоник, ензими, гроу и флорайзън, малките със 150-200 мл , големите с по 400-500мл. Панелът е вече марсхидро, тс1000 на 75% на 60-70см от върховете.....
Прикачени файлове
foto_no_exif(1).jpg
foto_no_exif.jpg
GRWTOP
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 6
Регистриран на: 28 Сеп 2022, 19:49
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

Peggy Zina написа: 11 Юни 2023, 16:14
GRWTOP написа: 10 Юни 2023, 09:54 Какъв е смисъла да ги топираш в момента? Едвам оживяха ти ги топираш…
Радвам се, че си взел отношение, но са добре, не се радвай. Ако имаш нещо да ми дадеш като препоръка, да ще я приема, ако не подмини ми дневника с усмивка. Да q,не са хубави като твоите, но като си спомня на какво дередже бяха, и как са сега съм предоволен....

Искам да ти помогна с това да не ги ТОПИРАШ! Мога да ти предложа и помогна с много изкарвай ги навънка ще дръпнат от природата. Това с което мога да те посъветвам е да вземеш на DUTCHPRO TAKE ROOT! За мене не са пуснали хубаво корени и следи PH-5.6-5.8 за да пият това от което имат нужда за да направят дебели стъбла. АКО ГРЕША ПРИЕМАМ КРИТИКИ! Никога не съм казвал виж мойте ти не ставаш за нищо.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3202
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7134 times
Been thanked: 4757 times

Peggy Zina написа: 11 Юни 2023, 18:40 Бързо ъпче. 4 вече съм ги изкарал навън. Днес ги пресадих, големите в 5 литра саксии, малките в 2 литра. Бяха поклюмнали, понеже бях няколко дена на самоход, но така излязоха по лесно от саксиите. Полях ги с разтвор на ризотоник, ензими, гроу и флорайзън, малките със 150-200 мл , големите с по 400-500мл. Панелът е вече марсхидро, тс1000 на 75% на 60-70см от върховете.....
Вече са доста по свежи. Но колегата има известно право с топирането, за навън сега е рано да се топират от вкъщи, също саксии 5литра за разсад е излишно голямо, като запълни литър и трябва да заминава навън, там избухва повече. И оформянето на външните е за по-късен етап, не точно като индор, защото те ще се изменят много пъти докато станат за цъфтеж и цъфнат. Ехее, метри стават едва ли не и това ще се загуби. Може да се топират по желание, но по скоро навън като са пораснали вече донякъде, защото там до земята не ти трябват клонки, по добре педя, две голо стъбло. Но пак ще станат де, това не е фатално.....
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 381
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 194 times
Been thanked: 352 times

Това е положението няколко дена след пресаждането, Само едната бяла вдовица ми седи леко спъната, полял съм ги с ризотоник, флорайзън и ензими. Това в малката кофичка е южноафриканско квазулу и тъкмо като се гласях да го хвърлям взе да ми вади една идея по- нормални листа, така като го гледате , тия изродени листа на какво се дължат. Имаше и едно братче, но 2 седмици ми седя на първично листо, да 1 брой първично листо и толкова, иначе свежо и зелено, ама като не мърда на никъде... и го хвърлих в чувала с компоста и бре гледам го днеска пак си е там пак същото....
Прикачени файлове
foto_no_exif(3)-min.jpg
foto_no_exif(4).jpg
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”