Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

ПАРНИК -> OUTDOOR *Торене*

Семена марихуана
Аватар
NinjaDuck
НинджаДък
НинджаДък
Мнения: 203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:07
Has thanked: 788 times
Been thanked: 838 times

Пак не си написал в колко големи съдинки са.. от това основно зависи колко да ги държиш. Ако държиш едно растение твърде дълго в малка съдинка ще го спреш доста повече от ако го пресяваш нон стоп в по голяма и по голяма съдинка докато дойде последната саксия/дупка. Отговорих ти по горе ще ти отговоря пак. Ако можеш и еднометрово растение да пренесеш можеш да го пресееш. Надрастне ли си саксията с листа е сигнал да се пресява . Долу горе 1 литър съдинка съдържа гъста коренова система на растение високо 1 педя и с 2-3-4 нода. Това е момента в който е най добре да пресееш и 5-6 дни след това да топираш най горния връх за да се впият корените в новата дупка. Веднага след топирането избиват в страни корени да го направят по стабилно и не само този момент е хубаво да си в последната съдинка/ дупка. Не е колко е голямо растението а колко корена е изпълнил съда в който е разсада.
Автоматиците магията се случва в първите 20 дни особенно между ден 6-7 и ден 15(това което порастне и се обособи тогава - ще нарастне и стречне в фазата с пистилите) та ако ще пресяваш всичко след ден 3-4 е твърде късно което го прави неподходящо. 100% има и други мнения по въпроса. Ако искаш магия ги игнорирай. Много бързо си изпълват с корени саксията автотата и ако е малка нътски. За това ако искаш максимума от семка в последния съд направо я засей, където и ще го догледаш.
ПП Няма проблем да има аутота и регулари заедно стига да нямаш мъжко в регуларите.
Gogo
Градинар
Градинар
Мнения: 26
Регистриран на: 21 Мар 2019, 16:38
Has thanked: 8 times
Been thanked: 27 times

За автоматищите,3'4 ден е твърде късно,ако искаме дае в дупка в земята ка да стане,неможе даго засеем направо в земята все пак сме дали пари за таз семка,това значили че ако искаме максимома от автоматика трябва дае само в саксия ?.7литровите добрели са.
Creepy-Mosquito
Градинар
Градинар
Мнения: 32
Регистриран на: 23 Мар 2019, 12:52
Has thanked: 6 times
Been thanked: 11 times

До колкото разбрах, ме съветваш да стои в саксията(парника) , не повече от 4 дни ?
Реално погледнато си мислех поне 10 дни в малки саксии в парника докато се изгради поне малко и на 11-я ден в дупките навън. Ако след 3-я ден го хвърля в дупката на 70% поне ще издаде багажа при по-силен дъжд да кажем :Д То ще е 1 педя макс, ако има и толкова.
Аватар
NinjaDuck
НинджаДък
НинджаДък
Мнения: 203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:07
Has thanked: 788 times
Been thanked: 838 times

Грешно си ме разбрал ако за мен става въпрос. Обясних ти защо не се пресяват изобщо. Като цяло не ги занимаваш с нищо първите 15 дни. Завземането на съда става тогава. Тоест където ще завършва вече трябва да е там. Ако го занимаваш през тоя период - няма магия. Никъде горе не съм те съветвал такова нещо , както и да го тълкувам каквото съм написал. Ако ще цъфти автоматика в дупка сееш семката в дупка. Ако ще цъфти в саксия сееш в саксия. Каквото и друго да направиш си е твоя интерпретация. Аз като цяло ако ми погледнеш дневника с аутотата ще видиш че не бих те посъветвал даже да даваш пари за семките. Та камо ли да ги сееш ,че и да ги пресяваш. По това време на годината ако ще и в парник да е слънцето няма да е добре та твърдо ти препоръчвам каквото ще сееш да го сееш в приготвена дупка/саксия най - рано края на май ако ще разчиташ на слънце и държиш да е автоматик. С парника може би можеш да почнеш средата на май ако там ше го гледаш. Оптимални условия през целия период. Вегетация докато нараства деня цъфтеж след това. 20тия ден ще имаш стартиран цъфтеж. Ако и това не е ясно се предавам.
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”