Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

MasterBlaster Sativa Mix

Семена марихуана
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Здравейте, приятели! След повече от 2 месеца чакане, най-накрая си получих семките от The Attitude Seedbank. Като компенсация за забавянето получих обезщетение със стойността на поръчаните семки при евентуална следващата поръчка, в моя случай малко на малко над 30 паунда. Смея да се съглася, че е доста коректно от тяхна страна и съм длъжен да го споделя с вас.

Та по същество: В този гроу съм планирал да стартирам 4 различни sativa доминантни сорта (добре де, единият е 50/50 :D), а именно:

1. Arjans Ultra Haze #1 (Green House Seeds) 80%/20% Sativa/Indica
2. Green Crack (BlimBurn Seeds) 100% Sativa
3. Critical Sour Diesel (Emerald Triangle Seeds) 50%/50% Sativa/Indica
4. Red Hot Cookies (Sweed Seeds) 60%/40% Sativa/Indica

Четвъртък (16.03) накиснах четирите семки в дехлорирана вода. Петък вечерта реших направо да положа семките в почвата, като преди това я пулвелизирах с разтвор от Bio Rhizotonic на BioCanna, До днес сутринта все още нямаше никакво развитие. Днес след като се прибрах от работа, с усмивка на лицето видях, че имам две рожби - Red Hot Cookies и Critical Sour Diesel се бяха показали. Силно се надявам останалите две семки също да тръгнат. Този път мисля да пресадя директно в 14-литрови саксии и отново да заложа на био серията на Canna, както последните няколко гроуа, в комбинация с меласа. Стартирам семките в почва Biobizz Light Mix, като при пресаждането ще използвам Canna Terra Professional. Засега май е това. Живот и здраве юли месец ще се потя в жегите с най-трудния си гроу досега. :D
foto_no_exif (4).jpg
SmokeMachine
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 05 Дек 2021, 07:31
Has thanked: 583 times
Been thanked: 347 times

MasterBlaster написа: 20 Мар 2023, 20:59 Здравейте, приятели! След повече от 2 месеца чакане, най-накрая си получих семките от The Attitude Seedbank. Като компенсация за забавянето получих обезщетение със стойността на поръчаните семки при евентуална следващата поръчка, в моя случай малко на малко над 30 паунда. Смея да се съглася, че е доста коректно от тяхна страна и съм длъжен да го споделя с вас.

Та по същество: В този гроу съм планирал да стартирам 4 различни sativa доминантни сорта (добре де, единият е 50/50 :D), а именно:

1. Arjans Ultra Haze #1 (Green House Seeds) 80%/20% Sativa/Indica
2. Green Crack (BlimBurn Seeds) 100% Sativa
3. Critical Sour Diesel (Emerald Triangle Seeds) 50%/50% Sativa/Indica
4. Red Hot Cookies (Sweed Seeds) 60%/40% Sativa/Indica

Четвъртък (16.03) накиснах четирите семки в дехлорирана вода. Петък вечерта реших направо да положа семките в почвата, като преди това я пулвелизирах с разтвор от Bio Rhizotonic на BioCanna, До днес сутринта все още нямаше никакво развитие. Днес след като се прибрах от работа, с усмивка на лицето видях, че имам две рожби - Red Hot Cookies и Critical Sour Diesel се бяха показали. Силно се надявам останалите две семки също да тръгнат. Този път мисля да пресадя директно в 14-литрови саксии и отново да заложа на био серията на Canna, както последните няколко гроуа, в комбинация с меласа. Стартирам семките в почва Biobizz Light Mix, като при пресаждането ще използвам Canna Terra Professional. Засега май е това. Живот и здраве юли месец ще се потя в жегите с най-трудния си гроу досега. :D

foto_no_exif (4).jpg

Ще следя с интерес целия гроу и най вече Red hht Cookies. Това беше първия ми гроу и го окашмерих... Дано при теб вс е ок..

Поздрави
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3202
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7134 times
Been thanked: 4756 times

И аз мисля да се потя в жегите и теснотията с две сативи и някви ОГ къш ако тръгнат. Сативките са Либърти хейз и Амстердам амнезия. Ще позвам и пресаждането като метод да ги задържа по дребни, защото и за двете пише, че стават яките пръчки хаха Но ми омръзна само да гледам за бързина и размер, гледа ми се хейз! Ше го кълцам и манипулирам някак си😁Та Успех ни пожелавам!👍
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Благодаря ви, дано всичко е наред въпреки жегите! За щастие днес и другите две тръгнаха и тъкмо се зарадвах, пуснах овлажнителя, но той не тръгна. Изобщо не се чува вентилатора върте и днес поръчах нов. Утре ще взема един дифузер от Джъмбо, да ги карам с него докато дойде големия овлажнител, а тази вечер ще си останат под найлоновите пликове. Дано няма повече фалове с техниката в този гроу. :D
Gugi
Градинар
Градинар
Мнения: 196
Регистриран на: 19 Дек 2021, 19:19
Has thanked: 136 times
Been thanked: 182 times

Ще следя темата с интерес :stone:
Щом ще има гроу значи всико е наред , ако имаш климатик няма от какво да се притесняваш през жегите.
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

let's go
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Здравейте! Днес става 1 седмица откакто са поникнали. Малко ги поиздължих, ама това ще го оправя с пресаждането. :D Мисля да пресадя директно в 14-литровите финални саксии. Трите сякаш вървят добре, но Green Crack доста изостава. Освен това може би заради това, че е 100% Sativa има съвсем различни листа. Надявам се да потръгне и то.
foto_no_exif (5).jpg
Gugi
Градинар
Градинар
Мнения: 196
Регистриран на: 19 Дек 2021, 19:19
Has thanked: 136 times
Been thanked: 182 times

MasterBlaster написа: 28 Мар 2023, 21:41 Здравейте! Днес става 1 седмица откакто са поникнали. Малко ги поиздължих, ама това ще го оправя с пресаждането. :D Мисля да пресадя директно в 14-литровите финални саксии. Трите сякаш вървят добре, но Green Crack доста изостава. Освен това може би заради това, че е 100% Sativa има съвсем различни листа. Надявам се да потръгне и то.
foto_no_exif (5).jpg
Може и семката да е скапана , принципно съм забелязал някакви индики да растат по-бавно.
Наблюдавай и ако продължи да не се развива добре и играй ножа , няма смисъл да инвестираш в такова растение , пускай малко повечеко семена от колкото ти трябват и така ще можеш да си харесаш най-хубавите растения за цъфтеж и ще имаш резерви , ако има някой недъгаво . :stone:
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Ден 12 от поникване. Този път се позабавих с пресаждането, но днес вече ми остана време и пресадих три от четирите. Green Crack продължава да се развива бавно, ще му дам шанс още няколко дни и ако не потръгне, за жалост ще го махна. Този път се получи кофти, защото за последно бях поливал преди доста дни и почвата в кофичките беше твърде суха, на Critical Sour Diesel му откърших по-голямата част от корените. :x Все пак според мен ще се оправи бързо. В саксиите сложих 80% Canna Terra Professional и само отгоре допълних с BioBizz Light Mix, като постоянно пулверизирах с разтвор от BioRhizotonic и разбърквах, както обикновено. Досега като съм пресаждал винаги всичко е минавало съвсем гладко и са нямали нито ден стрес, интересно ми е този път как ще се развият.
foto_no_exif.jpg
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Здравейте, вчера станаха две седмици откакто поникнаха и днес реших да направя ъпдейт. В крайна сметка Green Crack ми се струва, че започва да се развива нормално и реших да го запазя. В понеделник го пресадих и там всичко мина гладко. Трудно ми е да поддържам постоянна влажност, на моменти пада под 50%, но сякаш всичко е наред. Снощи полях трите без Green Crack с общо около литър и половина BioRhizotonic. Лампата вече е на 75% мощност на около 50см. от тях. Ами засега май е това. :stone:
foto_no_exif.jpg
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”