Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

MasterBlaster Sativa Mix

Семена марихуана
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 661
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 967 times
Been thanked: 1560 times

MasterBlaster написа: 06 Юни 2023, 21:53 Здравейте, минаха 5 седмици откакто са на режим 12/12. Arjan реши, че ще стигне до тавана. Дори в края на 4-та седмица цъфтеж продължаваше да се разтяга. Понеже за сметка на височината е много тънък, казах си че просто ще го оставя покрай лампата... може би не е най-доброто решение, но според мен вече е късно за прекършване и т.н. Та каквото стане. Red Hot Cookies тази седмица избухна брутално откъм глави, това ще бъде най-голямото цвете, което съм отглеждал някога. Не знам дали някога ще си го причиня отново. :D
foto_no_exif (3).jpg
foto_no_exif (2).jpg
foto_no_exif (4).jpg

Сега към големия проблем - Critical Sour Diesel се изхерми. Видях го едва вчера, понеже е от вътрешната страна и е по-ниско от предните две. На няколко клона има, не са малко. Опитах се да махна един с ръка, което беше голяма грешка, защото буквално се разсипа супер финия прашец. Не изключвам напълно вината да е в мен, защото в един момент ги карах на студ през светлия цикъл и топло през тъмния, но пък на другите три нищо им няма. Аз все пак го отдавам на нестабилен ген и определено ще го имам предвид когато става дума за банката Emerald Triangle, която никога досега не бях чувал.

foto_no_exif (5).jpg

Давам си сметка, че вероятно всички, или поне голяма част от главите са опрешени, ама каквтото-такова. Явно за пръв път ще имам семки в материала. :|
Изобщо не го мисли, на сегашния гроу и diezel daze-a, и единия king juice се изхермиха, даже стана точно като при теб уж да го махна и падна прашеца върху едно листо, но махнах всичко и вече като ги рязах и оглеждах главите не се забелязваше да е почнало да прави семки, може и да минеш без проблеми. ;)
Keep on growing :stone:
Gugi
Градинар
Градинар
Мнения: 196
Регистриран на: 19 Дек 2021, 19:19
Has thanked: 136 times
Been thanked: 182 times

MasterBlaster написа: 06 Юни 2023, 21:53 Здравейте, минаха 5 седмици откакто са на режим 12/12. Arjan реши, че ще стигне до тавана. Дори в края на 4-та седмица цъфтеж продължаваше да се разтяга. Понеже за сметка на височината е много тънък, казах си че просто ще го оставя покрай лампата... може би не е най-доброто решение, но според мен вече е късно за прекършване и т.н. Та каквото стане. Red Hot Cookies тази седмица избухна брутално откъм глави, това ще бъде най-голямото цвете, което съм отглеждал някога. Не знам дали някога ще си го причиня отново. :D
foto_no_exif (3).jpg
foto_no_exif (2).jpg
foto_no_exif (4).jpg

Сега към големия проблем - Critical Sour Diesel се изхерми. Видях го едва вчера, понеже е от вътрешната страна и е по-ниско от предните две. На няколко клона има, не са малко. Опитах се да махна един с ръка, което беше голяма грешка, защото буквално се разсипа супер финия прашец. Не изключвам напълно вината да е в мен, защото в един момент ги карах на студ през светлия цикъл и топло през тъмния, но пък на другите три нищо им няма. Аз все пак го отдавам на нестабилен ген и определено ще го имам предвид когато става дума за банката Emerald Triangle, която никога досега не бях чувал.

foto_no_exif (5).jpg

Давам си сметка, че вероятно всички, или поне голяма част от главите са опрешени, ама каквтото-такова. Явно за пръв път ще имам семки в материала. :|
Здравей колега , нещата вървят много-добре , красиви растения :)
Не е толкова късно да кропнеш върха ако мине над лампата няма да надуе като не го осветява , а като го гледам това растние няма и средата на цъфтежа си . За херминто не мисля ,че проблема е в теб , като цяло това е съвсем нормално за всички феминизирани семена , почти от всички големи производители съм имал херми .
Пожелавам ти да изпитваш все по-голямо удоволствие от отглеждането :stone:
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Благодаря ти за милите думи, Гуги! Речено-сторено. Реших да прекърша само единия връх като за проба преди да загася лампата, понеже за пръв път прилагам тази техника. Струва ми се, че се получи добре и мисля да направя същото упражнение и с другия връх. Преди два дни станаха 6 седмици откакто са в цъфтеж. Всичко върви нормално, В момента успях да синхронизирам поливките и поливам през два дни с по около 5.5л. разтвор с максимални дози по схема. Засега май е това. :stone:
foto_no_exif (6).jpg
foto_no_exif (7).jpg
foto_no_exif (8).jpg
foto_no_exif (9).jpg
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 373
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 347 times

MasterBlaster написа: 14 Юни 2023, 21:33 Благодаря ти за милите думи, Гуги! Речено-сторено. Реших да прекърша само единия връх като за проба преди да загася лампата, понеже за пръв път прилагам тази техника. Струва ми се, че се получи добре и мисля да направя същото упражнение и с другия връх. Преди два дни станаха 6 седмици откакто са в цъфтеж. Всичко върви нормално, В момента успях да синхронизирам поливките и поливам през два дни с по около 5.5л. разтвор с максимални дози по схема. Засега май е това. :stone:

foto_no_exif (6).jpg
foto_no_exif (7).jpg
foto_no_exif (8).jpg
foto_no_exif (9).jpg
Чудя ви се как поливате по толкова и не им стига, при мене по литър и половина два на саксия седмично им беше таман.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3192
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7125 times
Been thanked: 4750 times

MasterBlaster написа: 14 Юни 2023, 21:33 Благодаря ти за милите думи, Гуги! Речено-сторено. Реших да прекърша само единия връх като за проба преди да загася лампата, понеже за пръв път прилагам тази техника. Струва ми се, че се получи добре и мисля да направя същото упражнение и с другия връх. Преди два дни станаха 6 седмици откакто са в цъфтеж. Всичко върви нормално, В момента успях да синхронизирам поливките и поливам през два дни с по около 5.5л. разтвор с максимални дози по схема. Засега май е това. :stone:

foto_no_exif (6).jpg
foto_no_exif (7).jpg
foto_no_exif (8).jpg
foto_no_exif (9).jpg
При мен е подобно с някои върхове, аз ги счупих по от рано, но не ги вързах някои и те се изправиха пак. 🤣Сега съм ги вързала да не могат. И там стават много здрави и гъсти на счупеното, аз даже и фокато растат си го правя това понякога. И даже така около тях още глави и надолу стават много по-мощни. Тия сативи.....
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Здравейте! Станаха 54 дни или 8 седмици и половина откакто са на 12/12. Поливам ги през ден или през два с общо малко над 6 литра разтвор или по около 1.6л. на цвете. Карам си по същата схема като леко намалих Flores, защото започнаха леко да светят връхчетата. Счупените клони заздравяха много и пак се изправиха. Засега сякаш ще ги оставя така, нищо че са се навряли в лампата. Климатика върви 24/7 и нямам проблеми с температурата в жегите. Май ще се окаже, че няма да е чак толкова труден този гроу в крайна сметка, или поне най-голямото блъскане мина. :D Сега като поливам всички заедно и имам по няколко свободни вечери ми идва като голямо облекчение спрямо преди, когато всяка вечер полирах някое.
foto_no_exif.jpg
foto_no_exif (1).jpg
foto_no_exif (2).jpg
Sherbet420
Градинар
Градинар
Мнения: 45
Регистриран на: 06 Юли 2022, 14:56
Has thanked: 13 times
Been thanked: 132 times

Страхотни глави. Можеш да ги поокастиш за да дишат и да се развиват надолу.
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Здравейте! При мен станаха 9 седмици откакто са в цъфтеж. Малко закъснях с окастрянето, но още след последния ъпдейт премахнах доста листа и това освен, че откри доста глави надолу и помогна за вентилацията, доста ме улесни при ваденето на Red Hot Cookies като поливам. Сякаш прекърших единия клон на Sour Diesel-а, но така като гледам чупенето на клони изобщо им влияе доста позитивно впоследствие, така че гледам да не се шашкам. :stone: Изглежда Arjan е много по-назад, но нямам друг избор освен да обера всички едновременно. Както и да го мисля, няма друг вариант безопасен при моите условия.
foto_no_exif.jpg
foto_no_exif (1).jpg
Уж Green Crack, който се чудех дали да зарязвам, всъщност направи мега пищни лилавеещи глави
Уж Green Crack, който се чудех дали да зарязвам, всъщност направи мега пищни лилавеещи глави
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3192
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7125 times
Been thanked: 4750 times

Много е назад Arjan, ще загубиш ако го отрежеш с другите. И аз имам същия проблем, всичките горе долу са ми на едно ниво, някои по бързи, но има един Сапфир ОГ, който изглежда горе долу като това, ужас. Но аз смятам да го оставя колкото може, защото на тези дългите точно накрая е пика и дебелеенето и силата. Ако можеш някъде на тераса, извън бокс да му удължиш по-добре не го махай с другите, защото нищо няма да си видял от потенциала му. Брала съм така рано Хаваян сноу и според мен го съсипах, а съм го пушила изчакан и беше чудесен.
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Здравейте! Днес им беше ден 71 цъфтеж. Менте Green Crack-а вече изглежда готов. Critical Sour Diesel-а остана с малки глави и не съм забелязал да е продължил херменето, но сякаш не се разви достатъчно добре. Red Hot Cookies има нужда от още малко време. Вероятно до седмица ще режа трите, а с Арджан ще мисля какво да правя впоследствие, защото очевидно има още много време докато е готов.
foto_no_exif (3).jpg
foto_no_exif (4).jpg
foto_no_exif (5).jpg
foto_no_exif (6).jpg
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”