Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

MasterBlaster Sativa Mix

Семена марихуана
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 655
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 966 times
Been thanked: 1552 times

MasterBlaster написа: 05 Апр 2023, 19:04 Здравейте, вчера станаха две седмици откакто поникнаха и днес реших да направя ъпдейт. В крайна сметка Green Crack ми се струва, че започва да се развива нормално и реших да го запазя. В понеделник го пресадих и там всичко мина гладко. Трудно ми е да поддържам постоянна влажност, на моменти пада под 50%, но сякаш всичко е наред. Снощи полях трите без Green Crack с общо около литър и половина BioRhizotonic. Лампата вече е на 75% мощност на около 50см. от тях. Ами засега май е това. :stone:
foto_no_exif.jpg
Относно случката ти с attitude, вчера направих поръчка от там и видях, че февруари пак е имало протести в Royal mail и ти май горе долу тогава беше поръчал нали, май май затова е станало това забавяне. Да видим при мен как ще мине, засега планирани протести няма :lol: .
Keep on growing :stone:
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Здравейте! Вчера станаха 3 седмици от поникването. Малко след пресаждането избухнаха зверски, досега не съм виждал толкова бързо развитие. Вероятно се дължи на това, че саксиите този път са по-големи. И четирите вървят доста добре, само че Green Crack вместо 100% стаива се оказа върла индика. :D Върви супер сбито, като храстче. За жалост на Арджан му идва малко жега, опитвам се да поддържам температурата в норми, но в стаята се живее и това прави задачата още по-трудна. За последно полях в понеделник като им раздеих 3 литра затвор с BioRhizotonic.
foto_no_exif (1).jpg
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Здравейте! Днес станаха 4 седмици от поникване. Вчера топирах Red Hot Cookies и Arjans Ultra Haze #1, a на Critical Sour Diesel му мханах двете големи листа. Скоро ще махам още големи листа на всички, понеже се развиват много добре. Малко ги поразмених, сега Arjans Ultra Haze го сложих точно до обдухващия уж да е на по-хладно, но сякаш изгарянето продължава. По-скоро ми се струва светлинен стрес, понеже на върховете на растенията температурата не минава 27 градуса, дори е по-ниска през по-голямата част. След миналата поливка изчаках точно седмица, след което отново им раздлих 3 литра разтвор, този път и с Cal-Mag.
foto_no_exif.jpg
foto_no_exif (1).jpg
От изгорения Арджан по часовниковата стрелка:
1. Arjans Ultra Haze #1
2. Green Crack (със сигурност не е 100% Sativa) :D
3. Red Hot Cookies
4. Critical Sour Diesel
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Здравейте, днес стават 5 седмици от поникване. Може би до няколко дни ще превключа на 12/12, защото Red Hot Cookies отива много нагоре. Пак им смених местата, него го сложих по-навътре, понеже ми се струва че там отива повече светлина, с идеята уж да не става толкова високо. Двете вътрешни Green Grack и Critical Sour Diesel ги топирах в петък, и ми се иска да им дам време да се възстановят и поне да тръгнат двата върха преди да сменя режима. Тях ги повдигнах на кутии, за да се поизравнят с останалите.
foto_no_exif.jpg
foto_no_exif (1).jpg
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1411 times

Емиии , красиво е 😂😀
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Здравейте! Вчера беше ден 42 и последен ден вегетация. Днес им беше първия ден на 12/12. Да, станаха огромни, особено Red Hot Cookies. :D Ако видя зора с него, ще прекършвам клони, понеже филтъра със сигурност ще бъде върте в палаткта, както моя опит показа, че е най-добре. Вече има лек аромат и може би още преди средата на цъфтежа ще се наложи да сложа филтъра. Засега поливам с по около литър на сакския, интересно ми е по колко ще започнат да пият в тези 14-литрови саксии в пика на цъфтежа. :D Преди два дни имах идея да направя на всички топ дресинг със същата почва Canna Terra Professional. Започнах от Critical Solar Diesel, но не съобразих колко почва ми беше останала и другите три саксии останха с по-малко. :D Засега май е това - интересната част предстои. :stone:
foto_no_exif.jpg
foto_no_exif (1).jpg
foto_no_exif (2).jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Малко ги попречака с цъфтежа, имам предвид за мястото ти и че са сативи.... Но дано не отидат много нагоре. Иначе са супер! 👍
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 655
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 966 times
Been thanked: 1552 times

Днес ми пристигнаха семената точно 1 месец от поръчката, този път се забавиха със седмица повече от миналата поръчка, но забавянето си беше в БГ на митницата. Платих мито също така, вече си имали такса от Англия. Така че можете спокойно да си пазарувате от Attitude seeds стига да ви устройва, разбира се :)
Keep on growing :stone:
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Spiral написа: 04 Май 2023, 12:51 Днес ми пристигнаха семената точно 1 месец от поръчката, този път се забавиха със седмица повече от миналата поръчка, но забавянето си беше в БГ на митницата. Платих мито също така, вече си имали такса от Англия. Така че можете спокойно да си пазарувате от Attitude seeds стига да ви устройва, разбира се :)
Благодаря ти за прясното инфо! А би ли могъл да опишеш колко мито плати, как плати, какви документи се попълват и как се подават? Разпитвам те толкова подробно понеже нали ми обещаха обезщетение за следващата ми поръчка от тях, което мисля в един момент да използвам.

Колкото до гроуа - днес е четвъртия ден от превключването и Red Hot Cookies полудя, действително расте много бързо. За другите мисля, че няма да имам никакъв проблем с пространството. Плана ми е да поддържам колкото се може по-ниски температури и това да ми даде възможност да държа лампата по-близо до тях повреме на стреча. Все пак си мисля, че дори да се наложи да прекърша клоните на кукитата, това няма да е голям проблем.
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 655
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 966 times
Been thanked: 1552 times

MasterBlaster написа: 05 Май 2023, 07:14
Spiral написа: 04 Май 2023, 12:51 Днес ми пристигнаха семената точно 1 месец от поръчката, този път се забавиха със седмица повече от миналата поръчка, но забавянето си беше в БГ на митницата. Платих мито също така, вече си имали такса от Англия. Така че можете спокойно да си пазарувате от Attitude seeds стига да ви устройва, разбира се :)
Благодаря ти за прясното инфо! А би ли могъл да опишеш колко мито плати, как плати, какви документи се попълват и как се подават? Разпитвам те толкова подробно понеже нали ми обещаха обезщетение за следващата ми поръчка от тях, което мисля в един момент да използвам.

Колкото до гроуа - днес е четвъртия ден от превключването и Red Hot Cookies полудя, действително расте много бързо. За другите мисля, че няма да имам никакъв проблем с пространството. Плана ми е да поддържам колкото се може по-ниски температури и това да ми даде възможност да държа лампата по-близо до тях повреме на стреча. Все пак си мисля, че дори да се наложи да прекърша клоните на кукитата, това няма да е голям проблем.
8 лв беше, платих си кеш , абсолютно нищо не съм попълвал просто си плащаш таксата в пощата. Съветвам те скоро да го използваш, щото заредиха генетики дето от години чакам, заредиха и Relentless genetics имат и промо даже, ако нямаше от тези дето чаках, щях да си взема от тях.
Keep on growing :stone:
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”