Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

MasterBlaster Sativa Mix

Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3200
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Браво, хубаво гроуче! 💕👌Точно същото се получи при мен хаха, сега ще седи една пръчка не знам до кога и как, като аз заминавам?! Имам тераса, ама баща ми минава, храни кучета......
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Здравейте! На Ден 76 от цъфтеж падна Sour Critical Diesel. To ще бъде растението, което ще даде най-малко. Отдавам го на по-кофти ген, понеже положих същите усилия както за останалите три. Днес е ден 79 от цъфтеж и това беше последната поливка на Red Hot Cookies и "Green Crack", тъй като и в двете вече започват да се появяват кехлибарени трихоми в плодниците. До 2-3 дни ще ги режа и ще оставя сам Arjan, защото с всеки изминал ден главите му стават все по-големи и по-големи. Фантазията ми не е достатъчна, за да си представя какви ракети ще направи до края. :D
foto_no_exif (8).jpg
foto_no_exif (9).jpg
foto_no_exif (10).jpg
foto_no_exif (11).jpg
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Здравейте! На ден 85 от цъфтеж паднаха и "Green Crack" и Red Hot Cookies. Вече пробвах Critical-а, в общи линии си напушва доста стабилно, балансирано, много наподобява ефекта на White Widow. Усеща се както в главата, така и в тялото. Специфичното е, че доста бързо пуска - до 40-50 минути след пушене вече почти нищо не усещам. Но да, в крайна сметка съм доволен. На Arjan днес вече му е ден 94 от цъфтеж и последните две седмици не наблюдавам голяма промяна при него. Почти не пие вода. Прави ми впечатление, че има много малко кристали и не знам дали има смисъл да му дам още повече от седмица.
foto_no_exif (12).jpg
foto_no_exif (13).jpg
foto_no_exif (14).jpg
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 540 times
Been thanked: 384 times

MasterBlaster написа: 03 Авг 2023, 08:11 Здравейте! На ден 85 от цъфтеж паднаха и "Green Crack" и Red Hot Cookies. Вече пробвах Critical-а, в общи линии си напушва доста стабилно, балансирано, много наподобява ефекта на White Widow. Усеща се както в главата, така и в тялото. Специфичното е, че доста бързо пуска - до 40-50 минути след пушене вече почти нищо не усещам. Но да, в крайна сметка съм доволен. На Arjan днес вече му е ден 94 от цъфтеж и последните две седмици не наблюдавам голяма промяна при него. Почти не пие вода. Прави ми впечатление, че има много малко кристали и не знам дали има смисъл да му дам още повече от седмица.
foto_no_exif (12).jpg
foto_no_exif (13).jpg
foto_no_exif (14).jpg
Големи глави е направил, ама много рехави.
wefelwel
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 17 Май 2019, 13:53
Has thanked: 75 times
Been thanked: 65 times

MasterBlaster написа: 19 Юли 2023, 23:27 Здравейте! На Ден 76 от цъфтеж падна Sour Critical Diesel. To ще бъде растението, което ще даде най-малко. Отдавам го на по-кофти ген, понеже положих същите усилия както за останалите три. Днес е ден 79 от цъфтеж и това беше последната поливка на Red Hot Cookies и "Green Crack", тъй като и в двете вече започват да се появяват кехлибарени трихоми в плодниците. До 2-3 дни ще ги режа и ще оставя сам Arjan, защото с всеки изминал ден главите му стават все по-големи и по-големи. Фантазията ми не е достатъчна, за да си представя какви ракети ще направи до края. :D

foto_no_exif (8).jpgfoto_no_exif (9).jpgfoto_no_exif (10).jpgfoto_no_exif (11).jpg
Какъв сорт е разстението на последните три снимки, много добре изглиежда искам да го пробвам 🫡
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Bathory написа: 03 Авг 2023, 19:13 Големи глави е направил, ама много рехави.
Тук може и аз да имам вина, понеже при разместване, клоните заставаха под различен наклон, а съцветията се образуваха винаги в посока нагоре към лампата, та сякаш някак самите глави се стречнаха под ъгъл.
wefelwel написа: 06 Авг 2023, 12:45 Какъв сорт е разстението на последните три снимки, много добре изглиежда искам да го пробвам 🫡
Arjan's Ultra Haze #1 на Green House Seeds. Все още не съм го пробвал, но засега сякаш не бих си го препоръчал с две ръце. Все пак като го кюрна ще споделя окончателни впечатления.
И така, нека обобщя:
foto_no_exif (15).jpg
foto_no_exif (16).jpg
На 25 юли, на ден 127 от поникване и ден 85 от цъфтеж паднаха Red Hot Cookies и менте Green Crack-a. Успях да ги изсуша за 17 дни и днес прибрах всичко по буркани. За жалост намерих мухъл в няколко от най-големите глави на Red Hot Cookies. За щастие на останалите глави нямаше нито следа от мухъл. Изхвърлих около 10 грама, та нека се има предвид накрая като обобщя резултатите. Веднага след като пусна този пост ще бъде отрязан и Arjan. Още не е напълно готов, но вече ми коства твърде много ресурс с климатика и мисля, че ден 140 от поникване и ден 98 от цъфтеж е достатъчно щедър период от моя страна. :D А сега да направим обобщението до момента:

Mars Hydro TS1000 - 150W, | 14л. саксии | 70x70x160 палатка

Critical Sour Diesel - 60 грама
"Green Crack" - 64 грама
Red Hot Cookies - 94 грама

Засега общо изкарах 218 грама от трите, предстои да видим колко ще даде Arjan. Честно казано съм шокиран от количеството, в най-добрия смисъл на думата. :D Изобщо не съм допускал, че е възможно да изгледам цвете, което да даде 94 грама, заедно с още три цветя в 70х70x160 палатка само със 150W лампа. Впечатления за всеки сорт ще споделя в следващия пост, може би когато пробвам и Arjan. В общи линии по-големите саксии явно наистина изиграха доста съществена роля, но повече няма да си причиня да гледам 4 саксии по 14 литра в тази палатка, по-скоро ще се върна към варианта с 4 х 11 литра.
Аватар
Growmie23
Градинар
Градинар
Мнения: 48
Регистриран на: 09 Ное 2022, 15:27
Has thanked: 350 times
Been thanked: 116 times

Здравей , много добри растения особено това последното където е още в палатката е много интересно.Наскоро и аз си взех такава лампа , по препоръки на колеги с цел отглеждане на бебетата за аутдор през първия месец от развитието но още не съм я пробвал . Но като гледам какви бицепси си направил , направо ме сърбят ръцете да пусна един импровизиран индор за пръв път ще ми е . Ти дори си , извадил максимума 2 гр на W , поздравления с здраве да си ги пушиш и да ни радваш с още такива хубави градинки . Надявам се и аз някога да сътворя нещо такова .
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1565 times

MasterBlaster написа: 11 Авг 2023, 23:01
Bathory написа: 03 Авг 2023, 19:13 Големи глави е направил, ама много рехави.
Тук може и аз да имам вина, понеже при разместване, клоните заставаха под различен наклон, а съцветията се образуваха винаги в посока нагоре към лампата, та сякаш някак самите глави се стречнаха под ъгъл.
wefelwel написа: 06 Авг 2023, 12:45 Какъв сорт е разстението на последните три снимки, много добре изглиежда искам да го пробвам 🫡
Arjan's Ultra Haze #1 на Green House Seeds. Все още не съм го пробвал, но засега сякаш не бих си го препоръчал с две ръце. Все пак като го кюрна ще споделя окончателни впечатления.
И така, нека обобщя:
foto_no_exif (15).jpg
foto_no_exif (16).jpg

На 25 юли, на ден 127 от поникване и ден 85 от цъфтеж паднаха Red Hot Cookies и менте Green Crack-a. Успях да ги изсуша за 17 дни и днес прибрах всичко по буркани. За жалост намерих мухъл в няколко от най-големите глави на Red Hot Cookies. За щастие на останалите глави нямаше нито следа от мухъл. Изхвърлих около 10 грама, та нека се има предвид накрая като обобщя резултатите. Веднага след като пусна този пост ще бъде отрязан и Arjan. Още не е напълно готов, но вече ми коства твърде много ресурс с климатика и мисля, че ден 140 от поникване и ден 98 от цъфтеж е достатъчно щедър период от моя страна. :D А сега да направим обобщението до момента:

Mars Hydro TS1000 - 150W, | 14л. саксии | 70x70x160 палатка

Critical Sour Diesel - 60 грама
"Green Crack" - 64 грама
Red Hot Cookies - 94 грама

Засега общо изкарах 218 грама от трите, предстои да видим колко ще даде Arjan. Честно казано съм шокиран от количеството, в най-добрия смисъл на думата. :D Изобщо не съм допускал, че е възможно да изгледам цвете, което да даде 94 грама, заедно с още три цветя в 70х70x160 палатка само със 150W лампа. Впечатления за всеки сорт ще споделя в следващия пост, може би когато пробвам и Arjan. В общи линии по-големите саксии явно наистина изиграха доста съществена роля, но повече няма да си причиня да гледам 4 саксии по 14 литра в тази палатка, по-скоро ще се върна към варианта с 4 х 11 литра.
Браво, много добър резултат, чак се замислих дали и аз да не направя един био гроу пак, нещо не бях доволен откъм грамаж като пробвах, ама на ЛЕД не съм опитал :D.
Keep on growing :stone:
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Честита реколта, Бластърче! Със здраве, брат! Много добре изглеждат! Браво и за рекорда! Максимум 2gr./watt казват от Марс Хидро, и като гледам стремглаво си ги подгонил! Ако ги биеш, направо им пиши да ти изпращат още 1 лампа подарък :D :D :D Интересно ще е да споделиш и смоук репорт по-натам, Грийн Крека го водят легендарен стрейн, любимата сатива на Снуп Дог! Давам ти аверски съвет, нещо, което аз си правя за мен винаги като имам добри глави и добра реколта: затваряш в няколко малки бурканчета по около 5-8 гр. подбрани премиум главуни, и ги оставяш да се кюрват поне 4 месеца на спокойствие, без излишни отварянки на тъмно и хладно... после ядеш амброзия със златен цвят и ревеш :) Особено тези яко надутите ти върхове, ще спечелят много от бавното отлежаване, ако можеш пази си ги тях за последно! Hats down & much love, амиго!
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 540 times
Been thanked: 384 times

MasterBlaster написа: 11 Авг 2023, 23:01
Bathory написа: 03 Авг 2023, 19:13 Големи глави е направил, ама много рехави.
Тук може и аз да имам вина, понеже при разместване, клоните заставаха под различен наклон, а съцветията се образуваха винаги в посока нагоре към лампата, та сякаш някак самите глави се стречнаха под ъгъл.
wefelwel написа: 06 Авг 2023, 12:45 Какъв сорт е разстението на последните три снимки, много добре изглиежда искам да го пробвам 🫡
Arjan's Ultra Haze #1 на Green House Seeds. Все още не съм го пробвал, но засега сякаш не бих си го препоръчал с две ръце. Все пак като го кюрна ще споделя окончателни впечатления.
И така, нека обобщя:
foto_no_exif (15).jpg
foto_no_exif (16).jpg

На 25 юли, на ден 127 от поникване и ден 85 от цъфтеж паднаха Red Hot Cookies и менте Green Crack-a. Успях да ги изсуша за 17 дни и днес прибрах всичко по буркани. За жалост намерих мухъл в няколко от най-големите глави на Red Hot Cookies. За щастие на останалите глави нямаше нито следа от мухъл. Изхвърлих около 10 грама, та нека се има предвид накрая като обобщя резултатите. Веднага след като пусна този пост ще бъде отрязан и Arjan. Още не е напълно готов, но вече ми коства твърде много ресурс с климатика и мисля, че ден 140 от поникване и ден 98 от цъфтеж е достатъчно щедър период от моя страна. :D А сега да направим обобщението до момента:

Mars Hydro TS1000 - 150W, | 14л. саксии | 70x70x160 палатка

Critical Sour Diesel - 60 грама
"Green Crack" - 64 грама
Red Hot Cookies - 94 грама

Засега общо изкарах 218 грама от трите, предстои да видим колко ще даде Arjan. Честно казано съм шокиран от количеството, в най-добрия смисъл на думата. :D Изобщо не съм допускал, че е възможно да изгледам цвете, което да даде 94 грама, заедно с още три цветя в 70х70x160 палатка само със 150W лампа. Впечатления за всеки сорт ще споделя в следващия пост, може би когато пробвам и Arjan. В общи линии по-големите саксии явно наистина изиграха доста съществена роля, но повече няма да си причиня да гледам 4 саксии по 14 литра в тази палатка, по-скоро ще се върна към варианта с 4 х 11 литра.
Много благодаря за споделения опит, със удоволствие да пафкаш :stone: !
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”