Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Кой е "най-вдигащия" сорт който сте опитвали (отглеждали)? Еуфория, фокус, креативност, смях, разговорливост ...

Дайте ни вашите честни рецензии на продуктите, които сте използвали или сортове, които сте отглеждали с документация, за да я подкрепите!
Семена марихуана
Аватар
ek3ekytop
Градинар
Градинар
Мнения: 39
Регистриран на: 18 Авг 2020, 23:21
Has thanked: 26 times
Been thanked: 34 times

Споделете тук кой е най-вдигащия сорт трева който сте опитвали или отгледали сами.
Търсят се горе изброените ефекти както и желание за вършене на неща, без последващ мързел и замалял ефект...
:roll:
Аватар
Pablo
Градинар
Градинар
Мнения: 63
Регистриран на: 25 Яну 2023, 03:15
Has thanked: 45 times
Been thanked: 96 times

В холандия не помня от къде точно го взимахме имаше един казваше се само "Haze".
Чудо невиждано беше това... пътувах 18 часа до там смазан стигнах, взех си , дръпнах и не мога да заспя... не мога да си затворя устата, толкова идеи толкова говорене и такава превъзбуденост направо не е истина... После само от него си взимах уникален
"Ако А е успехът в живота, тогава А = X + Y + Z. Работата е Х; Забавлението е Y; а Z е да си държиш езика зад зъбите."
- Алберт Айнщайн
:roll:
Аватар
ek3ekytop
Градинар
Градинар
Мнения: 39
Регистриран на: 18 Авг 2020, 23:21
Has thanked: 26 times
Been thanked: 34 times

Да! За такъв сорт става дума. До сега най доброто ми попадение в тая насока е Lemon Haze и Mexican Haze от seed-city преди няколко години, Както и неизвестни които съм си взимал от тук, но повечето пъти попадам на чукове които хич не ме кефят ... затова се надявам някой да сподели банка и сорт като тоя който описваш ... ако е ауто още по-добре :D
Публикувай отговор

Обратно към “Продукти и сортове Марихуана - Ревюта”