Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Изпарители(vaporizer)

Дайте ни вашите честни рецензии на продуктите, които сте използвали или сортове, които сте отглеждали с документация, за да я подкрепите!
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 657
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 967 times
Been thanked: 1554 times

Поправка, избързах малко хахах ето линк с подробна информация с разликите https://www.planetofthevapes.com/blogs/ ... comparison
Keep on growing :stone:
Pafoooo
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 01 Окт 2023, 23:22
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Ми уж го водят че повече пушек ведел от пакс 3 някаде бях прочел но все тая много ме кефи и направо ме размазва 3 сеси направих по 10мин и батерята оше не е мръднала
Pafoooo
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 01 Окт 2023, 23:22
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Днес го изпробвах както трябва над 10 сесии по 10 минути и се заражда за час и половина поздрави много ме кефи !!
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1438 times
Been thanked: 832 times

Все се колебая ама май за тази НГ ще си поръчам и аз к как мислите за този струва ли си ? Гледам,че тях хвалите..
Прикачени файлове
Screenshot_20231008-204404_Chrome.jpg
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 657
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 967 times
Been thanked: 1554 times

BuTaMuH написа: 08 Окт 2023, 20:52 Все се колебая ама май за тази НГ ще си поръчам и аз к как мислите за този струва ли си ? Гледам,че тях хвалите..
Същия имам, цвят бордо, но не помня колко беше тогава, мисля че към 380-400 дадох. За мен този е по- добрия избор, малко по-скъп, но може да нагласиш точния градус, който искаш, бях постнал линк с разликите с новия пакс плюс малко по-нагоре. Който и да избереш няма да сгрешиш.
Keep on growing :stone:
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1438 times
Been thanked: 832 times

Spiral написа: 09 Окт 2023, 01:36
BuTaMuH написа: 08 Окт 2023, 20:52 Все се колебая ама май за тази НГ ще си поръчам и аз к как мислите за този струва ли си ? Гледам,че тях хвалите..
Същия имам, цвят бордо, но не помня колко беше тогава, мисля че към 380-400 дадох. За мен този е по- добрия избор, малко по-скъп, но може да нагласиш точния градус, който искаш, бях постнал линк с разликите с новия пакс плюс малко по-нагоре. Който и да избереш няма да сгрешиш.
Аз от теб запомних,че си го купи от RQS..затова там погледнах а и с лъвчето мяза малко на Бг геба...значи той ще е...за колко време пристига ако помниш?
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3191
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7123 times
Been thanked: 4750 times

Vapefully имат много повече вейпове и с най-добри цени и аз пазарувам от там, ако искате ги вижте.Поляци са и стига за седмица, само с тях си работя.Пинеже съм прегледала всички европейски оферти, тези двата са топ заедно с Vaposhop. Но Vaposhop са холандски сайт и по-бавно идваха. От БГ не поръчвам, защото са дървета, скъпи и малък избор....
Veseliq
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 4
Регистриран на: 18 Ное 2023, 15:42
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Здравейте група, закупих x max x3 pro. Избрах го поради ниаката цена и добрите отзиви. Поръчах го от полша и ми излезе 137 лв с подарък някъв чай и отстъпка 20 %, иначе беше на 177лв. Това е първият ми изпарител така, че нямам наблюдение за други. Пуша по 1 път в седмицата. Харесва ми, че не мирише на качаци и всичко става много дискретно. Благодаря на Ина за полския сайт. Бъдете живи и здрави.
Veseliq
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 4
Регистриран на: 18 Ное 2023, 15:42
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Veseliq написа: 18 Ное 2023, 15:50 Здравейте група, закупих x max v3 pro. Избрах го поради ниаката цена и добрите отзиви. Поръчах го от полша и ми излезе 137 лв с подарък някъв чай и отстъпка 20 %, иначе беше на 177лв. Това е първият ми изпарител така, че нямам наблюдение за други. Пуша по 1 път в седмицата. Харесва ми, че не мирише на качаци и всичко става много дискретно. Благодаря на Ина за полския сайт. Бъдете живи и здрави.
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1438 times
Been thanked: 832 times

Здравейте дружина ... най накрая дойде моят pax3 изчаках 21 дена от холандия но си струваше...много ми допадна...хайде сега препоръчайте от кой сортове сте доволни като аромати и напушвания?
Прикачени файлове
20240110_112922_copy_1024x461.jpg
Публикувай отговор

Обратно към “Продукти и сортове Марихуана - Ревюта”