Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Изпарители(vaporizer)

Дайте ни вашите честни рецензии на продуктите, които сте използвали или сортове, които сте отглеждали с документация, за да я подкрепите!
Публикувай отговор
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

aleksiev.momchil написа: 01 Фев 2022, 13:39
Sofia Cannabis написа: 31 Яну 2022, 16:23
aleksiev.momchil написа: 31 Яну 2022, 12:23 Здравейте от ново 😁 след Mighty и Black Widow реших да пробвам и нещо малко по-различно и се спрях на един доста хвален продукт, а именно DNVP.
Не знам дали е за тази тема, но щом няма горене за мен е за тук.
Вчера го пробвах и да Ви кажа заслужава си хвалбите. Вкус 100% действие 900%
Не знам дали защото съм свикнал с с другите два вапорайзера на който регулира температурата,, но с това "нещо" вчера виждах звуци и чувах цветове.
Като минус мога да кажа само, че е необходима и запалка и то такава като джет.
Ето и малко снимки...
Това е лула/dab pen.

Ако го нагрееш до червено и сложиш сух материал вътре (смляна глава) направо ще паднеш.

Пробвай някой път.
Бих пробвал някой път, но ме притеснява да не пр**ба щтракащата капачка 🤔
По принцип ако става за даб то си има такова, на което се капва/мацва екстракт, но ако не е посочено в упътването, че е и за това, използвай го само както са посочили. Мен ми хареса това, аз разглеждам някакъв подобен на същата фирма в smokeplus. bg, но и там има доста скъпи от 100 до 400 лева Динавап. Гледам тоя за стотачка със запалка, твоя от кои е?
Та ползвайте както е писочено, защото мъжът ми прецака два електронни като взе да вейпва нон стоп с тях тютюн, а пишеше, че не са за това🤷😒
username
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Фев 2022, 17:14

Здравейте,

Бихте ли ми препоръчали нещо супер бюджетно. Искам да пробвам и ако ми хареса може да си взема нещо по-качествено. От прочетеното в темата, се спрях на тези:

https://greencigar.bg/black-widow-dry-h ... black.html

https://smokeplus.bg/electric-vaporizer ... tchie.html

Видях че има и по-евтини, започват от 20 30 лв..... Ако ще ми свърши същата работа, бих взел и нещо такова.

Поздрави,
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Дъчито(второто) го имам, но е прекалено мъничко и му е много късичко мундщучето, не бих го взела пак, иначе колкото за да ме зариби си свърши работата.Това горното изглежда по добре, но не съм го пробвала. Също може да видиш Flowermate моделите, v5pro и другите им са добри и не много скъпи.... Най евтините естествено са по тъповати, но това, което си показал Блек уидоу ми изглежда добре. Разгледай назад и ние какви сме взимали-ariser solo и тн и кои са ни се сторили свястни.... Поразгледай темата назад. Някои от тях се загряват със запалка, не са електронни. Може да пробваш първо и с такъв, колегата по назад каза, че е доста добър, аз не съм пробвала.
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1443 times
Been thanked: 832 times

Взех си dinavape M2021...всичко е супер само от доставката не съм доволен...как може това да е опаковката за доставка :shock: сложили са ми подарък ключодържател а не са сложили нещата в една цветна торбичка..
Прикачени файлове
20220203_140044_copy_768x1365.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Ще снимаш ли по-подробно вътре какво има?И аз взех нещо да ги разглеждам тия вейпове с нагряването. Бе трябваше в едно кашонче да го сложат цялото. Smokeplus.bg ли са това? Точни са и коректни, от там са ми двата първи вейпа. Един им върнах без проблем. Но като избор и цена-тц. Кефи ме, че пристигат веднага, брат ми си взе също от тях.
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1443 times
Been thanked: 832 times

Точно те са Каке,снощи пробвах или по скоро се уча как се ползва...запалка с 1 нагревател е трудна работа трябва да бъдат минимум 2 пламъка но ако питате мен това трябва да се нагрява с индукция ама 150$ не ми се дават.
Прикачени файлове
20220204_171318_copy_1365x768.jpg
20220204_171327_copy_1365x768.jpg
20220204_171411_copy_768x1365.jpg
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Досега никога не съм пушил с вейп, но от прочетеното във форума все повече ми се иска да се обзаведа с един, основно с идеята да си щадя дробовете и повече да усещам аромата и вкуса на тревата. Много ми се искаше да взема нещо директно от български магазин, но доколкото виждам няма никак голям избор, също така цените не са много народни. Давам си сметка, че не са от най-евтините тези устройства, но все пак ми се иска да взема нещо посредата. От мненията във форума, както и от ревютата, които изгледах, сякаш доста ми допада X-MAX Ace, но никъде в България го няма това нещо. Ако не е проблем ще ми е интересно Inna да сподели откъде си е поръчала нейния такъв, съответно колко е излязло с доставката и всички такси. Гледах някакъв X-MAX Starry 3.0, но Ace ми се вижда по-добрият вариант.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Аз по-назад съм писала откъде пазарувам-vapefully/Полша. Идва за към седмица. Доставката е безплатна поне досега. Също с безплатна е и vaposhop/Холандия, но там идва малко по-бавно, към 10 дни, 2 седмици, което ми е множко, иначе цените и на двата са най-ниски от проверените от мен европейски шопове..... Всъщност аз бих ти препоръчала и моделите на Flowermate, примерно v5pro и разни други имаха на средна цена. Той ми беше третия, който си взех и доста време кара на хеви употреба😆Най мъничките и евтинки не ги препоръчвам, поне нещо средно да е. Внимавай да не купиш този Linx gaya-имам чувството, че само си хабя коза с него, така слабо загрява и се дърпа, иначе като материали е добре направен на пръв поглед, но никак не го птепоръчвам. И катп цяло всеки си има кусури и +ове.... И Ейса е хубав и имаше доста високи темп, но също се и нагрява доста на пипане и малко материалите, от които е направен Ace не са най-качествените, стана на някви странни петна метала, но той мъжа ми започна да го изтезава да пуши нон стоп тютюн с него, а пишеше да не се вейпва тютюн сух....
Аватар
aleksiev.momchil
Градинар
Градинар
Мнения: 124
Регистриран на: 21 Фев 2021, 11:37
Has thanked: 66 times
Been thanked: 148 times

username написа: 03 Фев 2022, 17:21 Здравейте,

Бихте ли ми препоръчали нещо супер бюджетно. Искам да пробвам и ако ми хареса може да си взема нещо по-качествено. От прочетеното в темата, се спрях на тези:

https://greencigar.bg/black-widow-dry-h ... black.html

https://smokeplus.bg/electric-vaporizer ... tchie.html

Видях че има и по-евтини, започват от 20 30 лв..... Ако ще ми свърши същата работа, бих взел и нещо такова.

Поздрави,
Черната вдовица я имам и работи страхотно!! Единствено като минус за мен е, че след малко по-дълга сесия мущука се награвя бая и трябва да се ползва едно силиконово грозно нещо от комплекта.
Аватар
aleksiev.momchil
Градинар
Градинар
Мнения: 124
Регистриран на: 21 Фев 2021, 11:37
Has thanked: 66 times
Been thanked: 148 times

MasterBlaster написа: 05 Фев 2022, 14:25 Досега никога не съм пушил с вейп, но от прочетеното във форума все повече ми се иска да се обзаведа с един, основно с идеята да си щадя дробовете и повече да усещам аромата и вкуса на тревата. Много ми се искаше да взема нещо директно от български магазин, но доколкото виждам няма никак голям избор, също така цените не са много народни. Давам си сметка, че не са от най-евтините тези устройства, но все пак ми се иска да взема нещо посредата. От мненията във форума, както и от ревютата, които изгледах, сякаш доста ми допада X-MAX Ace, но никъде в България го няма това нещо. Ако не е проблем ще ми е интересно Inna да сподели откъде си е поръчала нейния такъв, съответно колко е излязло с доставката и всички такси. Гледах някакъв X-MAX Starry 3.0, но Ace ми се вижда по-добрият вариант.
Ще останете очарован от изпаряване то!!! Вкуса е брутален и хвсше някак по-различно, по-чисто и кристално. Като среден вариант мога да предложа Black Widow, а ако искате нещо "топ" то тогава можете да погледнете Myghty на Storz & Bickel и DNVP.
Последните двете са супер добри. Myghty-то ако го ползвате с дозиращите капсули почистването става супер лесно и елементарно. Моето го ползвам близо половин година и още е като ново.
Публикувай отговор

Обратно към “Продукти и сортове Марихуана - Ревюта”