Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Изпарители(vaporizer)

Дайте ни вашите честни рецензии на продуктите, които сте използвали или сортове, които сте отглеждали с документация, за да я подкрепите!
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
aleksiev.momchil
Градинар
Градинар
Мнения: 124
Регистриран на: 21 Фев 2021, 11:37
Has thanked: 66 times
Been thanked: 148 times

BuTaMuH написа: 04 Фев 2022, 17:28 Точно те са Каке,снощи пробвах или по скоро се уча как се ползва...запалка с 1 нагревател е трудна работа трябва да бъдат минимум 2 пламъка но ако питате мен това трябва да се нагрява с индукция ама 150$ не ми се дават.
Запалка с един нагревател си вземете от тези който са тип горелка. Става супер бързо и лесно!! Индукция та си е готино, но парата си е доста.
Иначе няма кой знае какво да се учи. Важното е да се върти така, че да се нагрява равномерно. Като щракне капачката и изпаряваш. Като щракне пак е време да нагрееш. Изкл важно е да не се нагрява преди да е шракнала капачката.
Прикачени файлове
IMG_20220209_122308.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Аз пак си взех вейп на Да винчи. Харесват си ми те, ако не бяха насрали IQ2 с глупавите ненужни функции и до сега щях да си го ползвам. Този е с опростени функции, най-накрая, my God! 🤦👏Доволна съм, подобрили са това, онова, но трябваше да оставят дискчето за въздушен поток отдолу, това беше готина функция?! 🙄Червен е не за друго, а защото черни, сини и още повече зелени неща съм изпускала в тревите и..... 😆Отново си го взех от vapefully, защото си ги знам и ми изпълняват всички неща както искам, но този път пробвах с крипто да видя как е.
Прикачени файлове
20220430_210623.jpg
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

А за puri 5 кво мислите?
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Inna написа: 30 Апр 2022, 21:25 Аз пак си взех вейп на Да винчи. Харесват си ми те, ако не бяха насрали IQ2 с глупавите ненужни функции и до сега щях да си го ползвам. Този е с опростени функции, най-накрая, my God! 🤦👏Доволна съм, подобрили са това, онова, но трябваше да оставят дискчето за въздушен поток отдолу, това беше готина функция?! 🙄Червен е не за друго, а защото черни, сини и още повече зелени неща съм изпускала в тревите и..... 😆Отново си го взех от vapefully, защото си ги знам и ми изпълняват всички неща както искам, но този път пробвах с крипто да видя как е.
Предстои ми да си взема първия вейп и се бях решил да е X-Max Ace, но сега разгледах и това DaVinci и гледам, че е на същите пари, но има някои благинки, които ги няма при X-max-а като персонализиране на сесиите през мобилно приложение, както и така наречения "Flavor Chamber", който не ми стана ясно как точно работи. За сметка на това пък гледам има по-ниска максимална температура от Ace-а. Знам, че ти ги имаш и двата и ми е интересно да направиш пряко сравнение и да кажеш плюсовете и минусите на двата, ще ти бъда безкрайно благодарен!
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

MasterBlaster написа: 01 Май 2022, 09:02
Inna написа: 30 Апр 2022, 21:25 Аз пак си взех вейп на Да винчи. Харесват си ми те, ако не бяха насрали IQ2 с глупавите ненужни функции и до сега щях да си го ползвам. Този е с опростени функции, най-накрая, my God! 🤦👏Доволна съм, подобрили са това, онова, но трябваше да оставят дискчето за въздушен поток отдолу, това беше готина функция?! 🙄Червен е не за друго, а защото черни, сини и още повече зелени неща съм изпускала в тревите и..... 😆Отново си го взех от vapefully, защото си ги знам и ми изпълняват всички неща както искам, но този път пробвах с крипто да видя как е.
Предстои ми да си взема първия вейп и се бях решил да е X-Max Ace, но сега разгледах и това DaVinci и гледам, че е на същите пари, но има някои благинки, които ги няма при X-max-а като персонализиране на сесиите през мобилно приложение, както и така наречения "Flavor Chamber", който не ми стана ясно как точно работи. За сметка на това пък гледам има по-ниска максимална температура от Ace-а. Знам, че ти ги имаш и двата и ми е интересно да направиш пряко сравнение и да кажеш плюсовете и минусите на двата, ще ти бъда безкрайно благодарен!
Най-първото Да винчи или Да винчи IQ C(това е това на снимката) единствено ти препоръчвам, защото нямат чак такива "благинки" в управлението.Макар че като направа аз харесах IQ2, но и двата бяха дефектни и запалва ха тревата или блокира ха?! Изобщо не ти е необходимо нито да се свързва с телефон, нито никакви такива изгъьици. За това върнах IQ2 и то два пъти, защото и двата даваха различни грешки поради това излишно усложняване на управлението, имаха и някакви абсолютни простотии, уж изчисляват някакви количества, тхц, пълна тъпотия, само те обърква, а и самото устройство нещо се бъгва лесно. Та на този са ги махнали тия глупости и за това го взех. Ами и с двете добре се пуши, но като материали и направа Да винчи- то е по добре направено.Флейвърчеймбъра е по пътя на парата една капсула, готино е, охлажда донякъде, можело нещо и вътре да се сложи за вкус, но аз за нищо не го ползвам, просто парата, минава през тва..... 🤷Ейса мъжа ми взе да пуши тютюн с него и накрая даде грешка и ме остави без вейп😆И за това си купих тва, иначе не беше лош.Не го рекламирах, защото навсякъде ясно пише, че не трябва да се ползват за тютюн. 🤷Яко беше високата му температура,да, но реално до 220 е добре за вейпване, не е необходимо да има повече. Аз обикновено вейпвам на 210, разбърква и вейпвам на 220,така най често го ползвам..... И двата стават за първи вейп, добре се пуши с тях. Тук назад колегите показват и други интересни, както и от тези със запалката, те поне трудно се развалят. 🙂
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Mezzazine написа: 01 Май 2022, 08:15 А за puri 5 кво мислите?
Не го знам, пусни го тук?
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Ами не изглежда никак зле. Малко е къс мундщука стъкления, но ако му сложиш това за водата сигурно е яко.Понеже е хубаво камерата да е далечко от устата. Аз имам един подобен, Линкс гайа, но него не го препоръчвам, макар че като изработка и материали е добър, но като пАра.... нищо не мога да си дръпна и затова съм го зарязала😒Този обаче може и да е як като му гледам спецификите...... Цената му е нормална, изглежда добре направен.... Освен да го тестваш и да ни съобщиш🙂
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Здравейте, при мен минаха няколко месеца и в крайна сметка си взех Flowermate V5.0S Pro по препоръка от Inna. Пристигна преди около две седмици и оттогава направих доста сесии на различни температури. Определено вкусът на тревата се усеща по много различен начин. В първия момент, в който пробвах, се сетих за млякото, което си бях направил зимата и честно казано не ми стана много яко. Просто обичайно пуша джойнтовете с мъничко тютюн и усещането с вейпа спрямо това беше твърде шоков. Както и да е, след няколко сесии привикнах и сега ми е доста по-гот. Пробвах да пуша Blue Dream на ниска температура - 185-190 градуса и хваща по доста различен начин, доста по-леко. Вкусът също е доста по-наситен и няма абсолютно никакво напрежение в гърлото на тази температура. Ама да си го кажа - не ми е достатъчно и повече ме кефи да го задавам на 210 като абсолютен минимим. В крайна сметка започнах методът с разбъркването на материала и пускането на втора сесия на по-висока температура и едва днес прочетох, че Inna подробно е описала за абсолютно същата процедура - ами великите мозъци мислят еднакво, предполагам? :D Както и да е, явно не си падам точно от ценителите, честно да си призная много често сесиите завършват на 230 градуса, ама се натрясквам качествено. С такава употреба вейпът определено ще види много зор, но изглежда доста качествено направаен и батерията държи брутално много, чак не мога да повярвам. Ами... не знам какво друго да споделя, супер много се кефя на машинката и май също ще оставя масурите на много заден план, много ми е кеф.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

MasterBlaster написа: 27 Юни 2022, 21:43 Здравейте, при мен минаха няколко месеца и в крайна сметка си взех Flowermate V5.0S Pro по препоръка от Inna. Пристигна преди около две седмици и оттогава направих доста сесии на различни температури. Определено вкусът на тревата се усеща по много различен начин. В първия момент, в който пробвах, се сетих за млякото, което си бях направил зимата и честно казано не ми стана много яко. Просто обичайно пуша джойнтовете с мъничко тютюн и усещането с вейпа спрямо това беше твърде шоков. Както и да е, след няколко сесии привикнах и сега ми е доста по-гот. Пробвах да пуша Blue Dream на ниска температура - 185-190 градуса и хваща по доста различен начин, доста по-леко. Вкусът също е доста по-наситен и няма абсолютно никакво напрежение в гърлото на тази температура. Ама да си го кажа - не ми е достатъчно и повече ме кефи да го задавам на 210 като абсолютен минимим. В крайна сметка започнах методът с разбъркването на материала и пускането на втора сесия на по-висока температура и едва днес прочетох, че Inna подробно е описала за абсолютно същата процедура - ами великите мозъци мислят еднакво, предполагам? :D Както и да е, явно не си падам точно от ценителите, честно да си призная много често сесиите завършват на 230 градуса, ама се натрясквам качествено. С такава употреба вейпът определено ще види много зор, но изглежда доста качествено направаен и батерията държи брутално много, чак не мога да повярвам. Ами... не знам какво друго да споделя, супер много се кефя на машинката и май също ще оставя масурите на много заден план, много ми е кеф.
О, честно казано и аз под 210 го приемам едва ли не като хабене. 🤷😆Пускам го веднъж на някаква такава темп(210-215),разбърквам както спомена(защото все ми се струва, че остава на места по-зелено) и следващата сесия е винаги на макс, който има вейпа220-230 С са повечето. Има и до 210 макс, защото нагоре не било така полезно, но на мен също ми трябва по висока темп опция и като си избирам гледам да има дори до 230...
Публикувай отговор

Обратно към “Продукти и сортове Марихуана - Ревюта”