Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Изпарители(vaporizer)

Дайте ни вашите честни рецензии на продуктите, които сте използвали или сортове, които сте отглеждали с документация, за да я подкрепите!
Публикувай отговор
Семена марихуана
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 448
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 442 times
Been thanked: 566 times

Да питам и аз нещо....тия малки котеинерчета с vape.....thc течност вярно ли ча са по 80 % thc...дали от две три тръпки се разб.иваш......?
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

Не ги пипай тия. Един път на тях,и тревата спира да съществува за тебе. Няма сми бро
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

Inna написа: 02 Юни 2021, 14:36 Това е интересно, кое си му махнал значи, това стъкленото за течност ли е било. Аз с течност, ел. цигара и тн не съм пробвала.....Мисля, че тези съм ги виждала иначе или подобни по бг магазините за ел. цигари? Колко е едно? И къде му слагаш коза, отпред? Снимай го някога, когато ти се занимава. Под 100 има и вейпове, които са си за суха билка.Но по-добре тези към 200 и нагоре ако нещо ще се купува специално. Пък това и аз да го имам бих го направила да не е за течност ако може. Аз ги гледах тия ай коз и подобни и все си мисля кво е тва, за коз става ли?! 😄Ама те са с някакви цигарки техни, а това ми седи като Лаваца капсула. Аз искам да си праея различно, хубаво кафе, а тази машинка налага да използваш само няколко нейни консумативи.
Слагаш там в кошничката дето е на втората снимка. Другото е бъблър в който слагаш вода. Аз не сложих,ама трябваше.
Това е на longmata е не са много скъпи. А модовете са хиляди модели с различни цени.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Mezzazine написа: 03 Юни 2021, 04:45 Да питам и аз нещо....тия малки котеинерчета с vape.....thc течност вярно ли ча са по 80 % thc...дали от две три тръпки се разб.иваш......?
Аз не съм опитвала с течност, защото обичам да си пуша чист, мой, био коз, не да търся готови такива продукти с неясен произход. Иначе Скорпиона беше обяснил много подробно, мисля че назад има линк към темата, как да си направиш течност. А от готовите в другия форум американците се оплакваха, че били китайски, въобще съдържанието нямало общо с написаното и имаше споделени статии, че могат да бъдат опасни. Така че аз не бих, както не бих употребявала онова"изкуствено ТХЦ" на прах, това няма общо с трева и с нейните терапевтични свойства, а е някакъв си неясен, опасен боклук.
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 448
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 442 times
Been thanked: 566 times

Виж ся има екстракт....който е като кокаин на външен вид....но си е преработен dabs,shatter....още по високо скача тхц...то??!?как става преработката не ми е ясно...но предполагам че ако се прави с качествен коз....ще стане качествен екстракт.сега ментета винаги има и ще има.!?
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Не съм виждала естествен екстракт, който е като кокаин на външен вид аз поне, виждала съм дабс(но не съм пробвала), кийф, хашиш и маслото, някакви такива производни. Течностите не съм ги пробвала, не бих поръчала по интернет. Някой ако е виждал естествен извлек на прах, различен от трихомите, кийфа нека да сподели? Снимки обаче и подробности?Направи го да прилича на кока и го снимай? Като кокаин изглежда онова, което е синтетично ТХЦ. Не е екстракт от марихуана. Като търсиш нещо по силно вземи си друго, марихуаната явно ти е слаба като дрога😆
Шегувам се, ама....?! хаха...?!?!
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 448
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 442 times
Been thanked: 566 times

Ши зема....
Аватар
aleksiev.momchil
Градинар
Градинар
Мнения: 124
Регистриран на: 21 Фев 2021, 11:37
Has thanked: 66 times
Been thanked: 148 times

Здравейте,
понеже от около три години не пуша цигари, а съм на Вейп и ми се иска да не пуша и билките, а да ги изпарявам. Искам да Ви попитам за мнение относно Mivhty и Pax3.
И двата не са евтини...
....в единият ме привлича, че има възможност да се пълни с по-малко материал и това, че е по-компактен, а при другият това, че е някак доста популярен от което би следвало да върши това за което е предназначен. Пуша предимно в къщи, веднъж в седмицата ако това е от значение.

Благодаря Ви предварително и усмихнат ден от мен.

Едит: материала е от собствена реколта която е първият ми гроу. Еми страхотна е 😝
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

И аз съм ги разглеждала, но не съм ги пробвала.Бих взела Майти-то, заради това, че пакса има някаква специфична поставка за зареждане, която ако се прецака...... Но иначе ги хвалят за вейпване и двата. Ако вземеш сподели кое те кефи и кое-не.
Само да ви кажа в никакъв случай недейте да си купувате DaVinci IQ2, няма такъв боклук, вече втори ми се прецака и го върнах, блокирва по същия начин като първия, а и двата бяха чисто нови?! 😡Върнах го и него и хората ми предложиха ако искам нещо друго,да не се мъча трети път, така че си купих два по-ефтини, днес трябва да дойдат. Изглеждат по стабилни и нямат никакви изгъзици излишни. Просто от тоя вейп ми дойде до гуша!
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Ето ги следващите два🙂Попитах ги хората от vapefully дали само аз имам такъв лош късмет с IQ2 и те ми казаха, че доста са им го връщали и ако искам да пробвам нещо друго на подобна цена, защото и те не знаят дали третия няма да бъде също прецакан. Но другите, които исках бяха по-скъпи от него, така че се спрях на два за същата цена.Ще ви ги покажа като ги отворя.
Прикачени файлове
20210701_114150.jpg
20210701_114205.jpg
Публикувай отговор

Обратно към “Продукти и сортове Марихуана - Ревюта”