Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Изпарители(vaporizer)

Дайте ни вашите честни рецензии на продуктите, които сте използвали или сортове, които сте отглеждали с документация, за да я подкрепите!
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
SativaLover
Градинар
Градинар
Мнения: 206
Регистриран на: 14 Ное 2019, 18:15
Has thanked: 87 times
Been thanked: 91 times

ИДЕАЛКА...

1. ДИГИТАЛНО ВОЛКАНО С МУНДЩУК
:bong:

Изображение
2. ДИГИТАЛНО ВОЛКАНО :passj:
Изображение

П.С. Някой да знае от къде да купя? :passg:
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Vaposhop имат всички видове и са без доставка с най-добри цени.От БГ недей,всичко е надуто.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Не си в Зимайте като моя последния металния!Много хубаво се пуши,но нещо чистене то е много трудно и бавно,а бързо се запушва😕Мъжа ми му проби още дупки накрая щот ни писна Хага Сега е добре,но за тия пари..,,,Гледайте тези неща:безопасни материали,никаква пластмаса;издръжлива батерия и да се зарежда с мини ю ес би;лесно да се разглабя и чисти.Вулканото и аз бих го провала за настолен,но ми рябва да е стелт,а ие по-скъпичко👍
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

И пуснала съм най-важното за вейповете.По начина на подаване на парата се делят на conduction(директно право нагоре към устата)и convection(извърта се отдолу някъде и тогава се поема нагоре).Сега само набързо ще кажа което забелязах при моите,пък ще преведа една по-обширна статия . Първият тип,където отива директно нагоре парата се чистят по-лесно,но е хубаво пътя да е дълъг до устата,защото колкото по-къси,толкова по топла е парата.Мпоите са повечето такива и съм доволна от тях като обслужване . Другите пък,където парата се извърта изглежда са по-хладни и вкусни за пушене,само че поне този металния такъв,който съм показала е пълна от врат за чистене😅
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

И като цяло май всичките си имат кусури . Сега съм се спряла на един скъпарски da Vinci,защото на последния камерата за суха билка даде фира и няма и откъде да се купи,явно са ги спрели заради точно тези проблеми😡Баси преебавката,a ние я пробихме,затова пак предупреждавам Flowermate pure hit v1.o не купувайте!!!!!!!!!!!!
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

И нещо забавно по темата- Apple са спрели всички приложения,сверзани с вейпове,така че вейповете,които имат такива опции(мен много не ме вълнуват лично тези опции,но може да си запазиш бутоните на вейпа така)няма да могат да се ползват с I phone. Не знам до кога,мисля клипа беше от миналата година,в който беше споменато.Така Apple помагат на медицинските потребители на марихуана,които евентуално биха искали да вейпват...да минат на качаци?!
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Поръчах си обичайното ДаВинчи IQ,надявам се не fake!😀 Използвам случая да предупреди чрез този клип ИМА ДОЛНИ МЕНТЕТА на по-скъповатите модели!Този път съм поръчалаот по удобен сайт пак без доставка-VAPEFULLY,ще дам после рецензия ако всичко е наред(и ако не е хаха),полски е и ще дойде по-бързо-3-5дни.https://m.youtube.com/watch?v=3z2przCFqXM
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Та да продължа с рецензията.vapefully пратиха в понеделник,пристигна в петък,което е доста бързо.Коректни са и точни,през цялото време ми пращаха Мейли какво се случва с поръчката и пак бих пазарувала от тях.
Вейпа също е много добър,много хубаво се пуши с него,от досегашните ми хареса най-много в това отношение.Също се чисти доста лесно,това е супер!Нооооо:D Трябваше да си купя още няколко батерии и зарядно(тях ги взех от БГ магазин,поне това е добре,че са масови)за моя темп на вейпване една батерия е за никъде:)Така че само с отделно зарядно с още 2бат става,иначе свършва много по-бързо от Флауърмейтите. :hookah:
Прикачени файлове
D6C83846-7929-4916-8ACF-6C2FFD602232.jpeg
F80EE530-09C1-44EC-AAF3-C17398523476.jpeg
34A58805-FAC0-4F7A-8194-76AA90D8273B.jpeg
Аватар
lifestyle
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 05 Фев 2019, 20:58
Has thanked: 80 times
Been thanked: 13 times

Привет Ина,

поздрави за интересната тема. При мен винаги е имало дразнене в дробовете при пушене. Затова може би и "не стана пушач от мен" въпреки че пуших около 15 години. Поради тази причина преди време започнах да се интересувам от изпарителите. Пробвах с един-два в началото, като първия ми даже беше тип лула, на която камерата се награвяше външно със запалка (доста е интересен междудругото - трябва да го изровя). Определено още в началото много ми хареса и се зарибих по този начин на "консумиране" на билката. Действително вкуса, начина по който те хваща и тн. нямат нищо общо. Но определено нещо ми липсваше. Все оче получавах същото дразнене в дробовете и кашляне, и задъхване. Поразрових се малко, поизчетох доста мнения и изгледах доста ревюта. Определено стигнах за мен си до извода, че си заслужава и ползите са доста, но когато го правиш с нещо качествено. Но, както всички предполагам знаем, качеството е свързано и с по-висока цена. В момента, в който се поопаричих си поръчах направо преносимия Майти на Сторц&Бикел. От две години го ползвам и съм изключително доволен. Сторц&Бикел са във високия клас в тази област и за мен лично нямат аналог. От Волкано съм пробвал/пушил още преди да се зарибя по изпарителите и най-вероятно оттам ми дойде симпатията. Но, действително качествените неща си имат цена. За мен лично пък здравето няма цена, така че.. :)
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

Bump:
Инче,пробва ли нещо ново,какво ползваш сега.
Преди много години си бях направил сам изпарител.
Поялиник за горещ въздух и стъклени инсталации.
Тогава усетих,че не е добра идея да пукаш сатива на ниски температури :)
Разгледах сайта,даже си харесах нещо по-евтино,но не е налично.
Публикувай отговор

Обратно към “Продукти и сортове Марихуана - Ревюта”