Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Изпарители(vaporizer)

Дайте ни вашите честни рецензии на продуктите, които сте използвали или сортове, които сте отглеждали с документация, за да я подкрепите!
Публикувай отговор
Семена марихуана
jivbale
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 10
Регистриран на: 19 Сеп 2022, 23:25
Has thanked: 6 times

iKAR написа: 10 Окт 2022, 09:58 Колега, механичният вейп е супер, аз съм много доволен от DYNAVAP-а, но не е много подходящ ако искаш да пушиш и навън, защото с това греене на някаква метална пръчица с джет запалка изглеждаш по-подозрително отколкото да си запалиш един чадел :) Иначе и на механичния ниските температури не са нищо интересно за по-сериозни юзъри като нас. И аз съм от тая порода пушачи, дето вейпа не можа да ми измести пушенето на джойнтове, и по-скоро разнообразявам с него в по-специфични ситуации и в търсене на по-мек ефект и по-малко смрад около мен :)
То аз не пуша навън никога. Взех си и DYNAVAP М 2021. И аз съм доволен, но имам проблем с капачката. Ако спра да нагрявам като изпука, не пуска нищо. Трябва на усет да карам. Но съм инжинер и съм свикнал всичко да броя :lol: . Първо 20 завъртания между пръстите, следващото нагряване 15, и така. Имам проблем с качаците, много кашлям, давя се направо. Ако някой може да посъветвяа за някакъв извлек, или тинктура, които се правят в битови условия, моля да сподели. Благодаря!
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 655
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 966 times
Been thanked: 1552 times

Реших и аз най-накрая да си взема вейп и за коледа си направих подаръче :D . Много съм доволен и препоръчвам, вкуса е много добър и има разнообразие от функции в приложението за телефон. Бях приятно изненадан от 10 годишната гаранция :lol:
20221212_145541.jpg
Keep on growing :stone:
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1438 times
Been thanked: 832 times

Spiral написа: 07 Яну 2023, 15:37 Реших и аз най-накрая да си взема вейп и за коледа си направих подаръче :D . Много съм доволен и препоръчвам, вкуса е много добър и има разнообразие от функции в приложението за телефон. Бях приятно изненадан от 10 годишната гаранция :lol: 20221212_145541.jpg
От бг ли си го поръча? Гледам,че ги хвалят...а и цената си е стабилна за целия комплект.
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 655
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 966 times
Been thanked: 1552 times

BuTaMuH написа: 07 Яну 2023, 16:03
Spiral написа: 07 Яну 2023, 15:37 Реших и аз най-накрая да си взема вейп и за коледа си направих подаръче :D . Много съм доволен и препоръчвам, вкуса е много добър и има разнообразие от функции в приложението за телефон. Бях приятно изненадан от 10 годишната гаранция :lol: 20221212_145541.jpg
От бг ли си го поръча? Гледам,че ги хвалят...а и цената си е стабилна за целия комплект.
От сайта на Rqs го поръчах, беше намален и имаше едно две подаръчета към покупката и отделно е гравиран с тяхното лого,което не променя гаранцията. Да малко по-скъп е от други, но си заслужава. Доста ревюта гледах на други по- евтини и все имат някакви чалъми и тънкости дето трябва да правиш. Примерно единия не загравя равномерно и трябва да бъзикаш материала, друг ок,ама много слаба батерия, трети слаби дръпки и вкус, но пък издържаща батерия. Затова реших да си взема по-сигурното. Хем за трева, хем за концентрати, 10 год. гаранция, мога да пуша към 8 пъти преди да трябва да го заредя, различни функции според твоите предпочитания и лесен за подръжка. :D
Keep on growing :stone:
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Spiral написа: 07 Яну 2023, 15:37 Реших и аз най-накрая да си взема вейп и за коледа си направих подаръче :D . Много съм доволен и препоръчвам, вкуса е много добър и има разнообразие от функции в приложението за телефон. Бях приятно изненадан от 10 годишната гаранция :lol: 20221212_145541.jpg
Честито! Аз съм много зарибена по вйповете, а колко е пък по-дискретно не престава да ме кефи! 😁Може ли като имаш време да го наснимаш по-подробно? Например камера, мундщук, кое как е, как се зарежда, какви темп има? И аз може да го пробвам този, че Да винчитата ми омръзнаха, иначе и те са яки. Но това с 10 годишната гаранция, хм, е ако не го изпускаш...😆 Също така тези програми и тн за телефон на последното Да винчи ги разкара ха, защото на предпоследното даваха много дефекти. Но при този може пък да е по-успешно.Сподели и ако има слабости след по-продължителна употреба, това също ме интригува, и негативната страна ако има.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Харесах си ръчно правен вейп с дърво от Финландия! Но е 350 евро! 😕Има до 240 градуса, никакви изгъзици и излишни електроника, не е китайски. Отговаря иначе на почти всичките ми критерии-качествени материали, стабилен, прост, високи температури, лесно се чисти(май) и се зарежда с новото ю ес би. Чудя се дали да не си го подаря?!!Сега. 😆
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

А тук един интересен експеримент вейпване срещу пушене на качак през изкуствен дроб с помпа. Но според мен експериментът не е проведен съвсем акуратно, все пак показва, че доста повече цапа качака сравнено с вейпване на същото количество марихуана.Определено за медицинска употреба вейповете са много по-подходящи ако са качествени.
Pafoooo
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 01 Окт 2023, 23:22
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Здравейте реших и аз да пробвам на вейп как е първо си купих flowermate v5.0 pro не ми хареса честно казано първите 3 4 дръпки стават след това вади дооста странен вкус сега съм поръчал pax plus 2023 година със 10години гаранция надявам се да е добър
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 655
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 966 times
Been thanked: 1552 times

Pafoooo написа: 01 Окт 2023, 23:27 Здравейте реших и аз да пробвам на вейп как е първо си купих flowermate v5.0 pro не ми хареса честно казано първите 3 4 дръпки стават след това вади дооста странен вкус сега съм поръчал pax plus 2023 година със 10години гаранция надявам се да е добър
Със сигурност ще ти хареса, съветвам те да настроиш температурата някъде между 2ра и 3та степен, най-добри дръпки прави така според мен, защото на 2ра вкуса е по-силен, но дръпката е по-лека, а на 3та вкуса е малко по-слаб, но пък дръпката е по-плътна. Разцъкай приложението има и отделни настройки за вкус, пестене на енергия, бууст и тн. Моето е на 193 градуса на режим вкус, като вдига градуса докато опъваш и бързо го охлажда като спреш.
Keep on growing :stone:
Pafoooo
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 01 Окт 2023, 23:22
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Spiral написа: 02 Окт 2023, 00:27
Pafoooo написа: 01 Окт 2023, 23:27 Здравейте реших и аз да пробвам на вейп как е първо си купих flowermate v5.0 pro не ми хареса честно казано първите 3 4 дръпки стават след това вади дооста странен вкус сега съм поръчал pax plus 2023 година със 10години гаранция надявам се да е добър
Със сигурност ще ти хареса, съветвам те да настроиш температурата някъде между 2ра и 3та степен, най-добри дръпки прави така според мен, защото на 2ра вкуса е по-силен, но дръпката е по-лека, а на 3та вкуса е малко по-слаб, но пък дръпката е по-плътна. Разцъкай приложението има и отделни настройки за вкус, пестене на енергия, бууст и тн. Моето е на 193 градуса на режим вкус, като вдига градуса докато опъваш и бързо го охлажда като спреш.
Ясно но този модел които взимам е по новия модел от pax 3 тои е по нормален по прост и няма приложения за телефон и а само за ифон приложение но не ми е нужно и е със 4 режима взимам го защото мисля че от 2016 когато е произведен pax 3 аз зимам другия модел след него pax plus
Публикувай отговор

Обратно към “Продукти и сортове Марихуана - Ревюта”