Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Изпарители(vaporizer)

Дайте ни вашите честни рецензии на продуктите, които сте използвали или сортове, които сте отглеждали с документация, за да я подкрепите!
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

И аз на моя ръчния награвям капачката до червено и си откъсвам главата с 0,1 гр. А пък някъде четох финт, че ако не прегряваш материала и не го вадиш черен, а просто кафяв, той си е като декарбнат (разбира се значително загубил канабиноиди, но все пак има някакви останали) и можеш да си го събираш в бурканче където после да си направиш някакъв вид извлек. Някой може да го намери за гнусно, но аз моето извейпеното си го събирам така :D Иначе честито за вейпа, Бластъре! И аз съм редуцирал джойнтовете откакто го имам, ама не мога да ги спра тотално, имат си своя отвратителен чар, смрад и напушване :D
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

iKAR написа: 28 Юни 2022, 15:48 И аз на моя ръчния награвям капачката до червено и си откъсвам главата с 0,1 гр. А пък някъде четох финт, че ако не прегряваш материала и не го вадиш черен, а просто кафяв, той си е като декарбнат (разбира се значително загубил канабиноиди, но все пак има някакви останали) и можеш да си го събираш в бурканче където после да си направиш някакъв вид извлек. Някой може да го намери за гнусно, но аз моето извейпеното си го събирам така :D Иначе честито за вейпа, Бластъре! И аз съм редуцирал джойнтовете откакто го имам, ама не мога да ги спра тотално, имат си своя отвратителен чар, смрад и напушване :D
Да, събирах го, става за някой извлек. Но го дадох на приятел да го пробва, каза че едвам хваща, значи наистина не остава много нещо в него. Е малко ми е жал и на мен да го хвърля, аз и затова го бъркам и тн, че да се използва на макс. Но за нещо готвене и тн с положителност ще върши работа. Мисля, че колегата Фоктор по-назад беше поствал какво може да се прави с остатъците от вейп.... Аз пък превеждах някъде една статия за температурите и какви канабиноиди на каква се изпаряват(но дали въобще е в тази тема не помня) .
Аватар
sunnybeach
Градинар
Градинар
Мнения: 91
Регистриран на: 04 Апр 2022, 11:50
Has thanked: 87 times
Been thanked: 71 times

Аз точно с dynavap съм правил най-бруталните кексчета. Ама за целта трябва да събереш поне 5-10гр. Също така в тръбичката resin-a който се събира също го добавям.
jivbale
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 10
Регистриран на: 19 Сеп 2022, 23:25
Has thanked: 6 times

Focktor написа: 03 Юни 2021, 08:13 Не ги пипай тия. Един път на тях,и тревата спира да съществува за тебе. Няма сми бро
Откъде мога да намеря тези капсулу със ТХЦ? Благодаря!
jivbale
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 10
Регистриран на: 19 Сеп 2022, 23:25
Has thanked: 6 times

Здраевейте! Взех си X MAX Ace. Първи ми е. НО! Струва ми се, че пуска много малко пара, а след три дръпки, почти няма такава. Съответно, напушва и държи доста по малко, от да речем, бонг със същия материал. Опитвах на различни температури. Под 200 гр. почти не пуска пара.Нормално ли е, или нещо машинката не е със света? Благодаря!
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

jivbale написа: 05 Окт 2022, 23:52 Здраевейте! Взех си X MAX Ace. Първи ми е. НО! Струва ми се, че пуска много малко пара, а след три дръпки, почти няма такава. Съответно, напушва и държи доста по малко, от да речем, бонг със същия материал. Опитвах на различни температури. Под 200 гр. почти не пуска пара.Нормално ли е, или нещо машинката не е със света? Благодаря!
Странно, защото аз го имах и беше един от тези, които пускат доста. Това което се сещам е или не е натъпкан правилно(много сбит или рехав) , коза е много сух, може би между дръпките трябва да изчакаш да посъбере топлина, да не дърпаш веднага. аз винаги ги разбърква на една сесия210(примерно) и после втори път на макс. Също така не може количеството пара да се сравнява с пушека от бонг(едното е запалено, другото е пара) но никак не напушват по-малко според мен. Може би си пушач, свикнал яко да чади? 🙂🤷Имам такива приятели, които не могат да го възприемат, а си обичат да дими качак. 😆Също така редовно почистване. Опитай тези неща. А пък може и да е развален?!
jivbale
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 10
Регистриран на: 19 Сеп 2022, 23:25
Has thanked: 6 times

Inna написа: 06 Окт 2022, 08:55
jivbale написа: 05 Окт 2022, 23:52 Здраевейте! Взех си X MAX Ace. Първи ми е. НО! Струва ми се, че пуска много малко пара, а след три дръпки, почти няма такава. Съответно, напушва и държи доста по малко, от да речем, бонг със същия материал. Опитвах на различни температури. Под 200 гр. почти не пуска пара.Нормално ли е, или нещо машинката не е със света? Благодаря!
Странно, защото аз го имах и беше един от тези, които пускат доста. Това което се сещам е или не е натъпкан правилно(много сбит или рехав) , коза е много сух, може би между дръпките трябва да изчакаш да посъбере топлина, да не дърпаш веднага. аз винаги ги разбърква на една сесия210(примерно) и после втори път на макс. Също така не може количеството пара да се сравнява с пушека от бонг(едното е запалено, другото е пара) но никак не напушват по-малко според мен. Може би си пушач, свикнал яко да чади? 🙂🤷Имам такива приятели, които не могат да го възприемат, а си обичат да дими качак. 😆Също така редовно почистване. Опитай тези неща. А пък може и да е развален?!
Да, прочетох цялата тема. Благодаря за инфото, което даваш. По твой съвет и аз го пуша 2 пъти. Иначе, пуша само вечер, сам преди лягане. Не съм някакъв голям пушач. През останалото време пуша стандартен вейп, вече 4та год. Просто не виждам какво може да му има. Въздуха си минава, камерата си загрява. Парата е малко. Опитвах по рехавао, средно и по натъпкано. Все тая, малко пара, на ниски температури /около 175-195 градуса почти няма пара и напушване. На по високи, много кашлям, направо ме дави. Предположения, моля, каде може да бъркам. Замислям се за механичен вейп. Имах такъв, стъклен. Е счупих го още първата седмица. Но напушваше по добре. Благодаря. Поздрави!
jivbale
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 10
Регистриран на: 19 Сеп 2022, 23:25
Has thanked: 6 times

jivbale написа: 08 Окт 2022, 17:59
Inna написа: 06 Окт 2022, 08:55
jivbale написа: 05 Окт 2022, 23:52 Здраевейте! Взех си X MAX Ace. Първи ми е. НО! Струва ми се, че пуска много малко пара, а след три дръпки, почти няма такава. Съответно, напушва и държи доста по малко, от да речем, бонг със същия материал. Опитвах на различни температури. Под 200 гр. почти не пуска пара.Нормално ли е, или нещо машинката не е със света? Благодаря!
Странно, защото аз го имах и беше един от тези, които пускат доста. Това което се сещам е или не е натъпкан правилно(много сбит или рехав) , коза е много сух, може би между дръпките трябва да изчакаш да посъбере топлина, да не дърпаш веднага. аз винаги ги разбърква на една сесия210(примерно) и после втори път на макс. Също така не може количеството пара да се сравнява с пушека от бонг(едното е запалено, другото е пара) но никак не напушват по-малко според мен. Може би си пушач, свикнал яко да чади? 🙂🤷Имам такива приятели, които не могат да го възприемат, а си обичат да дими качак. 😆Също така редовно почистване. Опитай тези неща. А пък може и да е развален?!
Да, прочетох цялата тема. Благодаря за инфото, което даваш. По твой съвет и аз го пуша 2 пъти. Иначе, пуша само вечер, сам преди лягане. Не съм някакъв голям пушач. През останалото време пуша стандартен вейп, вече 4та год. Просто не виждам какво може да му има. Въздуха си минава, камерата си загрява. Парата е малко. Опитвах по рехавао, средно и по натъпкано. Все тая, малко пара, на ниски температури /около 175-195 градуса почти няма пара и напушване. На по високи, много кашлям, направо ме дави. Предположения, моля, каде може да бъркам. Замислям се за механичен вейп. Имах такъв, стъклен. Е счупих го още първата седмица. Но напушваше по добре. Благодаря. Поздрави!
И да полмоля, как се разглабя устройството за почистване? Примерно, решетката на камерата за загряване как да я сваля? лагодаря отново :)
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Решетката май не се маха.Тя се дъроаше с едно копче. Разглабяш което може и което може потапя в спирт, останалото с клечка и спирт, само да не бъде топъл внимавай. Капака с мундщука се разглабяше мисля и надолу чистиш както може. Че съм го дала този на приятелка и съм го забравила как беше. Но не се запушваше лесно, така че едва ли е от това. Просто не знам, на мен ми работеше доста добре, даже имаше по висока темп в сравнение с други вейпове?! Аз под 205 не го ползвам де,тези ниските на никой вейп не са ми достатъчни, те са за болни или кой знае......
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Колега, механичният вейп е супер, аз съм много доволен от DYNAVAP-а, но не е много подходящ ако искаш да пушиш и навън, защото с това греене на някаква метална пръчица с джет запалка изглеждаш по-подозрително отколкото да си запалиш един чадел :) Иначе и на механичния ниските температури не са нищо интересно за по-сериозни юзъри като нас. И аз съм от тая порода пушачи, дето вейпа не можа да ми измести пушенето на джойнтове, и по-скоро разнообразявам с него в по-специфични ситуации и в търсене на по-мек ефект и по-малко смрад около мен :)
Публикувай отговор

Обратно към “Продукти и сортове Марихуана - Ревюта”