Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Изпарители(vaporizer)

Дайте ни вашите честни рецензии на продуктите, които сте използвали или сортове, които сте отглеждали с документация, за да я подкрепите!
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
aleksiev.momchil
Градинар
Градинар
Мнения: 124
Регистриран на: 21 Фев 2021, 11:37
Has thanked: 66 times
Been thanked: 148 times

Inna написа: 01 Юли 2021, 10:04 И аз съм ги разглеждала, но не съм ги пробвала.Бих взела Майти-то, заради това, че пакса има някаква специфична поставка за зареждане, която ако се прецака...... Но иначе ги хвалят за вейпване и двата. Ако вземеш сподели кое те кефи и кое-не.
Само да ви кажа в никакъв случай недейте да си купувате DaVinci IQ2, няма такъв боклук, вече втори ми се прецака и го върнах, блокирва по същия начин като първия, а и двата бяха чисто нови?! 😡Върнах го и него и хората ми предложиха ако искам нещо друго,да не се мъча трети път, така че си купих два по-ефтини, днес трябва да дойдат. Изглеждат по стабилни и нямат никакви изгъзици излишни. Просто от тоя вейп ми дойде до гуша!
По-принцип трета година съм изцяло на Вейп. Имам над 20 к-та, но там изпаряване то е на течност. Ползвам ги за готова CBD течност, но ми се искаше да мога да вейпвам и Гриститата. Има изпарители който могат да се зависят на регулерен мод, но някак ми се иска да е по-специализирано. Доста ревюта изгледах и към момента по ме влече PAX 3. Ма Mighty не ми харесва това, че камерата е доста голяма, а мен от три дръпки ме пиши бегал 😅

PAX 3 от др страна предлага по-малка камера и възможност за половин камера с представка, което за лична употреба е супер. И двата са не кантар като цена...ако говорим за пълният к-т на PAX-a де.

Иначе чакам и един бюджетен вариант Black Widow да го видим как е. Дал съм си време до понеделник да направя сондаж що се къса до плюсове и минуси и поръчвам.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Аз обичам да си вейпвам суха билка, моя по възможност, не течности, защото не им знам съдържанието и качеството, а и тия глицерини и тн, които ги ползват, уж безвредни, но си предпочитам само чист коз да пуша сух най-вече. Мъжа ми пуши тютюн с такъв за суха билка и го кефи. Някои имат и възможност за смоли и тн да се ползват.
Тук назад Скорпиона е показал как се прави и твоя течност с твой коз, което пак е добър вариант. Но пак се разрежда с глицерин или нещо.
Също да ти кажа до сега всеки един вейп, който съм имала е имал някакви недостатъци малко или много😆
Да, като че пакса и мен ме кефи повече от майтито, а и като е 3та серия сигурно е най-подобрен вариант....
Аватар
aleksiev.momchil
Градинар
Градинар
Мнения: 124
Регистриран на: 21 Фев 2021, 11:37
Has thanked: 66 times
Been thanked: 148 times

Inna написа: 01 Юли 2021, 14:13 Аз обичам да си вейпвам суха билка, моя по възможност, не течности, защото не им знам съдържанието и качеството, а и тия глицерини и тн, които ги ползват, уж безвредни, но си предпочитам само чист коз да пуша сух най-вече. Мъжа ми пуши тютюн с такъв за суха билка и го кефи. Някои имат и възможност за смоли и тн да се ползват.
Тук назад Скорпиона е показал как се прави и твоя течност с твой коз, което пак е добър вариант. Но пак се разрежда с глицерин или нещо.
Също да ти кажа до сега всеки един вейп, който съм имала е имал някакви недостатъци малко или много😆
Да, като че пакса и мен ме кефи повече от майтито, а и като е 3та серия сигурно е най-подобрен вариант....
Да те питам....
...."хвяща" ли с вапомайзера?!
Чета някой казват, че не действа билката при изпаряване.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Ами прецени, щом си предпочел вместо цигари вейпове....И с тревата ще ти допадне, щом ги харесваш като идея🙂Има хора, които си предпочитат цигарата/качака. Според мен така е много по-яко, преди вейпа не различавах вкусовете на тревите, уникални аромати, а напушването е едно кристално, няма дим от качаци и лично наблюдение-няма параноя или сдух, които аз поне ги отдавам на катраните и горенето на хартия. Някои така разправят, но според мен са в грешка или не са си дръпнали добре, или пък са пробвали тъповат вейп, защото има и такива..... Имат доста кусури и трябва внимателно да се избира.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Сега да ви се похваля най сетне попаднах на вейп, който отговаря на почти всичките ми изисквания и е на народна цена-X MAX Ace( на снимките). 110 евро, което не е скъпо, а според мен като стабилност и пушене бие ДаВинчитата. Има някои неща в дизайна, които са чопнати от тях, но е много прост и съответно същата батерия кара доста. Може да достигне 255градуса в boost mode, така че здравей хашиш😀Има няква камерка за екстракти, в нея ще сложа топче да пробвам. Много съм доволна от този, ще го видим в long term usage как ще е, но изглежда стабилка. Може би до тук въобще този ми допада най-много и яко пече цялата билка, без да я изпържи, но не изглежда полузелена както при някои.
Другия ще го опиша в друг пост, но от него не съм особено впечатлена.
Прикачени файлове
20210703_213845.jpg
20210703_213759.jpg
20210704_192928.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Още една без гуменият предпазител за топлина.Той беше към комплекта, което е добре.
Прикачени файлове
20210703_214110.jpg
Аватар
aleksiev.momchil
Градинар
Градинар
Мнения: 124
Регистриран на: 21 Фев 2021, 11:37
Has thanked: 66 times
Been thanked: 148 times

Inna написа: 05 Юли 2021, 10:48 Ами прецени, щом си предпочел вместо цигари вейпове....И с тревата ще ти допадне, щом ги харесваш като идея🙂Има хора, които си предпочитат цигарата/качака. Според мен така е много по-яко, преди вейпа не различавах вкусовете на тревите, уникални аромати, а напушването е едно кристално, няма дим от качаци и лично наблюдение-няма параноя или сдух, които аз поне ги отдавам на катраните и горенето на хартия. Някои така разправят, но според мен са в грешка или не са си дръпнали добре, или пък са пробвали тъповат вейп, защото има и такива..... Имат доста кусури и трябва внимателно да се избира.
Прекалено айфонско ми дойде PAX 3 като идея и за това взех Mighty-то 😘
Проблема с голямата камера го реших с дозиращите капсули чрез който количеството материал намаля значително, а и не се цапа толкова самото устройство. Реших като ше е гарга да е рунтава 😅 ще видим как ще се представя - имам високи очакване към него. След някой др ден и Черната Вдовица трябва да е при мен като по-бюджетен вариант.
Прикачени файлове
IMG_20210706_121529.jpg
IMG_20210706_121538.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Супер, честито! След като го поизползваш известно време сподели + и -, защото и аз съм го заглеждала и след време пак ще търся да избирам. А и когато имаш втеме може по-подробни снимки, как му е камерата и тн. Засега няма да купувам повече, очаквам докато ми потрябва пак, да са пуснали и нови модели.Но тизи винаги ми е бил един от интересните......
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

Взел си най-доброто! Честито. Аз си карам със старото solo 2 вече сума време.
Изпускал съм го,изпочупих 2-3 лули,но не мърда.
Не знам как са го направили,но батерията държи супер дълго.
Пробвал съм mighty,и има разлика.
Едното е конвекция,другото индукция. Просто има разлика при двете като ефект.
Супер лесно се чисти и е супер елементарно и прецизно.
Лулите ги има от китайците за по няколко долара. Накупил съм си 20 да имам да чупя хехехех
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Focktor написа: 06 Юли 2021, 21:16 Взел си най-доброто! Честито. Аз си карам със старото solo 2 вече сума време.
Изпускал съм го,изпочупих 2-3 лули,но не мърда.
Не знам как са го направили,но батерията държи супер дълго.
Пробвал съм mighty,и има разлика.
Едното е конвекция,другото индукция. Просто има разлика при двете като ефект.
Супер лесно се чисти и е супер елементарно и прецизно.
Лулите ги има от китайците за по няколко долара. Накупил съм си 20 да имам да чупя хехехех
Аха, това беше едно от нещата, които си помислих за него, как изпускам лулата🤭
Публикувай отговор

Обратно към “Продукти и сортове Марихуана - Ревюта”