Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Първи индор гроу - брой растения х размер ?

Перфектното място за публикуване на вашият дневник. Отглеждане на Марихуана, коноп, трева
Семена марихуана
psihonavta
Градинар
Градинар
Мнения: 25
Регистриран на: 29 Окт 2020, 21:27
Has thanked: 10 times
Been thanked: 17 times

Здравейте банда! Колко растения (автоматици) бихте ми препоръчали да гледам в 70х70 бокс с TS1000? Нямам опит в индора и се съмнявам ако е 1 дали ще успея да се справя с трейнинга на самото растение да мога да го разгърна на максимално или да пробвам с 4 и по-малко манипулации по самите растения?
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 892
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1414 times

Едно две , да свикнеш
psihonavta
Градинар
Градинар
Мнения: 25
Регистриран на: 29 Окт 2020, 21:27
Has thanked: 10 times
Been thanked: 17 times

И аз мислех за 2, но там манипулацията да ги разгъна на дължина няма ли да е по-сложна?
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 892
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1414 times

Няма какво да разгъваш , щом за първи път ще отглеждаш виж му естествения вид и след като посвикнеш ще можеш адекватно да прилагаш техниките за отглеждане!
Gugi
Градинар
Градинар
Мнения: 196
Регистриран на: 19 Дек 2021, 19:19
Has thanked: 136 times
Been thanked: 182 times

Ако искаш да прилагаш техники си вземи фотопериодни , иначе за тоя бокс поне 4-ри растения .
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3192
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7125 times
Been thanked: 4750 times

Виж дневника на Дойче бъд, той е със същите неща и много добре си ги е нагласил. Той мисля че е с две добре разпънати, но може да се набутат 4,зависи от саксиите и вегетацията, офотмянето на цветята, както и от сорта...... По-добре опитай с фотопериодни като за пръв път, примерно вземи 5,6 семки, да имаш някоя за резерва...... Фотопериодните ние може да ти помогнем кога горе долу ще е подходящо да ги пуснеш да цъфтят или да си направиш сметка кога, докато аутото цъфва когато си му е зададено и каквото си го направил, такова цъфва, няма място за грешки. Докато фотото може да се коригира повече и може да се започне в по-малки съдове.Ако гледаш повече видове в тясно пространство, гледай да са с подобни характеристики и цъфтеж, за да ти е по-лесно, а най-добре опитай първо само един вид 2 или 4 броя. Според бройката виж какви крайни саксии ще ти се съберат на 70/70.
psihonavta
Градинар
Градинар
Мнения: 25
Регистриран на: 29 Окт 2020, 21:27
Has thanked: 10 times
Been thanked: 17 times

Семките вече съм ги пуснал и точно ще избивят 2х2 Green Crack и Banana Purple Punch на Fast Buds. За саксии мислех в текстилните от кит-а но са около 15л и са доста големи. Имам 6литрови и ще ползвам тях. Ако стане тясно ще дам няколко от тях на приятел. Сега остана за почвата и торовете. За почва имам БиоБиз лайт и Кит на Атами + АлгаМик и Блоомбастик. В почвата необходимо ли е да добявам допълнително перлит/чкч или вермикулит? Или дренажа и течните торове ще са си наред?
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3192
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7125 times
Been thanked: 4750 times

15 литра ако може да се сбутат може би ще е по-добре в тях за крайни, защото аз съм цъфтяла в 6 и ми се виждат малки, може би аз не се справих с такива, защото съм еиждала на снимки хубави резултати, но при мен определено им дойдоха мънички..... 15 литровите можеш пък малко по-малко да ги напълниш до 10? Както прецениш според мястото ти де. По принцип със специализираните почви и продукти смятам, че не се налага да им се добавят перлит и тн, това което си имаш е добре мисля. Не че не може, но ако искаш опитай ги както са си като за начало. Може да навлажниш леко предварително почвата.....
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 539 times
Been thanked: 384 times

Това което видях от моя първи опит и то с авто е че искат голяма саксия, добра светлина и перфектен баланс с храната, за да може да се възползват на макс от бързия старт.
Публикувай отговор

Обратно към “Дневници - Отглеждане на Марихуана”