Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Опит за екстракция на DMT.

Място за дискусия, изследване и проучване на един от най-мистериозните и проницателни ентеогени на Земята.
Семена марихуана
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 539 times
Been thanked: 384 times

:bong: Здравейте банда! Дойде ред и на този експеримент (докато цветята си цъфтят :lol: )
Няма да навлизам в подробности какво е DMT и т.н.,
повечето от вас са наясно.
Изчетох няколко ръководства, моя експеримент не е точно като тях. Основната разлика е че на всякъде използват кора от корени на Acacia confusa или Mimosa hostilis, а аз ще използвам ектракт 50:1.
Избрах Acacia confusa, защото се твърди че съдържа повече DMT. Това че е ектракт ми звучи от една страна добре, от друга ме притеснява да не би някъде по пътя да се е загубило DMT-то, ще видим.
Ще ползвам т.н.метод A/B.
Като за начало разтворих екстракта (поръчан от китайците, приличащ на инстантно кафе) в 10% оцетна киселина с рh-2.
Би трябвало DMT да се превърне във водоразтворим ацетат. Ще го оставя няколко дни докато ми дойде музата за следващия етап. :weed4:
foto_no_exif1994.jpg
foto_no_exif.jpg
foto_no_exif124.jpg
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 539 times
Been thanked: 384 times

Нищо не се получи. Явно ектракт не върши работа.
A/B екстракцията трябва да се извърши с кореновата маса. :bong:
4315532
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 5
Регистриран на: 03 Сеп 2023, 16:06
Been thanked: 2 times

Мисля, че проблема е в китайците по-скоро. Хостилис ми се струва (разсъждавам, не съм купувал ОЩЕ) - че трябва да се взима от някой европейски шоп, във форма на фини фибри, вкъщи си го досмилаш с една мелачка за кафе и дайстваш.
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 539 times
Been thanked: 384 times

4315532 написа: 03 Сеп 2023, 16:27 Мисля, че проблема е в китайците по-скоро. Хостилис ми се струва (разсъждавам, не съм купувал ОЩЕ) - че трябва да се взима от някой европейски шоп, във форма на фини фибри, вкъщи си го досмилаш с една мелачка за кафе и дайстваш.
След моя експеримент, също мисля че трябва да се ползва суха маса, а не екстракт.
В противен случай се опитвам да направя екстракция от екстракт, който вече е изтървал DMT-то.
4315532
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 5
Регистриран на: 03 Сеп 2023, 16:06
Been thanked: 2 times

Ако намериш европейски шоп който продава мимоса хостилис свиркай, защото аз търся и не мога да намеря. А доставките от САЩ и други страни извън ЕС са твърде рисковани - ще те надуши DEA, ще те изпорти на местните и после ходи лежи, доказвайки, че нямаш сестра...
Публикувай отговор

Обратно към “Халюциногени / Ентеогени (растения, гъби, кактуси и други психаделици )”