Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Гъбки псилоцибинки в килера?! Съвети за начинаещи

Място за дискусия, изследване и проучване на един от най-мистериозните и проницателни ентеогени на Земята.
Семена марихуана
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 539 times
Been thanked: 384 times

SuperNatural написа: 05 Мар 2023, 00:49 Здравейте,

моля за помощ тъй като съм начинаещ и не вдявам почти нищо... реших направо да пусна отделна тема, понеже имам доста въпроси и буквално не знам откъде да започна.

Първо, мислех си за един по-голям аквариум в килера и на изкуствена светлина ако е нужно? А какви да са размерите на аквариума и най-вече височината горе-долу?!

2. Спори или отпечатък.... не съм много на ясно, но каква е разликата и кое бихте препоръчали най-вече като за един баш новобранец?!

3. Кафяв ориз от оризоварка дали ще ми свърши ли работа или СИ трябва агар-агар?! Може ли от оризоварка или трябва в добре затворен буркан за да е стерилно?!

Ами това е засега ОТ МЕН...

Мерси.
Здравей и добре дошъл!
Тук може да четешviewtopic.php?f=8&t=46/
Колегите са се потрудили, уважавай го!
Pushilist
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Фев 2024, 23:43
Has thanked: 2 times

Ок, А на изкуствена светлина може ли?! примерно с cfl ??
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 539 times
Been thanked: 384 times

Pushilist написа: 01 Фев 2024, 23:46 Ок, А на изкуствена светлина може ли?! примерно с cfl ??
Може. Те не фотосинтезират, светлина им трябва колкото да им подскаже, че са стигнали до повърхността и им е време да образуват плодни тела. Но и в това не съм съвсем убеден, някой път ще си направя експеримент да видя каква би била разликата със и без.
Публикувай отговор

Обратно към “Халюциногени / Ентеогени (растения, гъби, кактуси и други психаделици )”