Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Seedsman имам проблем

Дайте ни вашите честни рецензии на продуктите, които сте използвали или сортове, които сте отглеждали с документация, за да я подкрепите!
Семена марихуана
Neron
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 13
Регистриран на: 06 Апр 2022, 07:20
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Не мога да разбера откъде да избера начин на плащане и не ми дава да завърша поръчката, търсих като полудял някъде да натисна кеш или с карта но не успях да намеря моля помогнете
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 535 times
Been thanked: 384 times

Направил ли си акаунт?
Gugi
Градинар
Градинар
Мнения: 196
Регистриран на: 19 Дек 2021, 19:19
Has thanked: 136 times
Been thanked: 182 times

Еми пиши на съпорта на seedsman , нали това им е работата .
Neron
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 13
Регистриран на: 06 Апр 2022, 07:20
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

И акаунт имам и на съпорта съм писал и няма отговор , ако може някой да опита да поръча и да ми каже дали има същия проблем тоест да разберем да не би проблема да е в сайта....
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 535 times
Been thanked: 384 times

Neron написа: 20 Фев 2023, 15:09 И акаунт имам и на съпорта съм писал и няма отговор , ако може някой да опита да поръча и да ми каже дали има същия проблем тоест да разберем да не би проблема да е в сайта....
Явно не е само при теб. Това се получава при мен.
Прикачени файлове
Screenshot_2023-02-20-18-33-24-171_com.microsoft.emmx.jpg
SmokeMachine
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 05 Дек 2021, 07:31
Has thanked: 583 times
Been thanked: 347 times

Брат...пробвай със банков превод... Аз така плаща последните семки там че не исках през карта... Към 1 час видиш в банката, попълваш документи и т.н но всичко е окей...

Дано се оправят нещата.

Поздрави
Neron
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 13
Регистриран на: 06 Апр 2022, 07:20
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

То изобщо не ми дава вариянт за плащане на мен не ми е проблем и с карта да платя, но просто не ми дава никакви опции ... готов съм дори някой от админите ако се наеме и изобщо е възможно да ми направи поръчка и ще си платя всички разходи..
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 535 times
Been thanked: 384 times

SmokeMachine написа: 20 Фев 2023, 19:02 Брат...пробвай със банков превод... Аз така плаща последните семки там че не исках през карта... Към 1 час видиш в банката, попълваш документи и т.н но всичко е окей...

Дано се оправят нещата.

Поздрави
Може да правиш SEPA превод, през мобилното приложение на Revolut(без никакви такси, комисионни и висене в банката).
Neron
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 13
Регистриран на: 06 Апр 2022, 07:20
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Проблема не е в начина на плащане а в това ,че не ми дава възможност да платя изобщо
Neron
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 13
Регистриран на: 06 Апр 2022, 07:20
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Пише ми "Expected redirect url in order data,none found"
Публикувай отговор

Обратно към “Продукти и сортове Марихуана - Ревюта”