Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Seedsman имам проблем

Дайте ни вашите честни рецензии на продуктите, които сте използвали или сортове, които сте отглеждали с документация, за да я подкрепите!
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Neron написа: 21 Фев 2023, 10:29 Пише ми "Expected redirect url in order data,none found"
Виж какво, аз пазарувам от едни гърци villabafo в Солун, за макс 3 дни стигат с куриер и може и с наложен платеж. Виж ги и вземи от там в случая ако прецениш, само гледай да са в оригинални опаковки за по-сиг. Като ще се мъчиш с тия,пък по банки, пък не знам какво, да вземат да си оправят сайта в крайна сметка. 😤Баси мотането! Постоянно пишат тук колегите, че не става засега от там. Ако искаш ги чакай, но..... Аз в банка чак не бих отишла да се разправям заради тях.
Neron
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 13
Регистриран на: 06 Апр 2022, 07:20
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Inna благодаря ти за точния съвет и отговор и само да попитам villabafo качествени продукти ли предлагат защото ме е страх да не са от сорта на seedsmafia които са пълен shit
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Neron написа: 21 Фев 2023, 15:41 Inna благодаря ти за точния съвет и отговор и само да попитам villabafo качествени продукти ли предлагат защото ме е страх да не са от сорта на seedsmafia които са пълен shit
Значи принципно Сийдсман си бяха квалитетни и първо бих заложила на тях. Но сега явно сайтът им има доста проблеми и трябва да си ги отстранят и тогава бих се върнала към тях. Тези ги казвам, защото досега нямам проблем и са бързи и лесни, не че са по-добри от сийдсмана. 2 пъти съм поръчвала от villabafo - то аз и моя приятелка, аз поне съм доволна и като удобство ми хареса много. Семките ми тръгнаха, аз поръчах в оригинални опаковки да са си, за да знам, че са те. Бе ако бърза човек нямаше проблем..... 🤷
Neron
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 13
Регистриран на: 06 Апр 2022, 07:20
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Ще поръчам и аз от вилабафо на barneys farm и се надявам да са хубави
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1443 times
Been thanked: 832 times

Да ти кажа сега тъкмо сях за втория гроу и съм доста разочарован от seedsman
Og kush от 3 семки само 1 тръгна
Tom kush vision от 3 семки 0
Peyote gorila от 3 семки 0
Blueberry от 3 семки 2 тръгнаха едното е кекаво за сега.
Дори не мисля да им се оплаквам просто няма да взимам от тях...защото уплаквания се приемат до 2 месеца от поръчката това означава,че само за og kush мога да се уплача....
Godzila
Градинар
Градинар
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Фев 2023, 23:24
Has thanked: 87 times
Been thanked: 20 times

знаете ли нещо за Royal Queen и защо не доставят в България мн тъпоооо....
DeutschBuds
Градинар
Градинар
Мнения: 325
Регистриран на: 22 Ное 2021, 02:03
Has thanked: 293 times
Been thanked: 492 times

Аз вече си набелязвам сийдбанка и директно от сайта им поръчвам. Първо от RQS дойдоха за 4 дни, после от Грийнхауса за 1 седмицата, а първия път от сийдсман чаках над 3 седмици
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1443 times
Been thanked: 832 times

DeutschBuds написа: 23 Фев 2023, 00:46 Аз вече си набелязвам сийдбанка и директно от сайта им поръчвам. Първо от RQS дойдоха за 4 дни, после от Грийнхауса за 1 седмицата, а първия път от сийдсман чаках над 3 седмици
Съгласен съм с теб но не всеки праща до бг... пробвах с барни и sensiseeds и до бг не става.
Peter Pan
Градинар
Градинар
Мнения: 56
Регистриран на: 09 Апр 2021, 16:27
Has thanked: 1 time
Been thanked: 51 times

RQS - хубави растения , но слаби на сила. Не е това което трябва да бъде .
Seedsman - веднъж са супер , веднъж са много зле.

Последно пазарувах от gandjafarmer.com ( преди беше skunk24.com. ) за една седмица дойдоха от Полша с наложен платеж по Спиди(незнам дали е има тази услуга още). Много подаръци като каталози , запалки , близалки ,гриндери и доста безплатни семки.
За следващ грол когато замина да живея извън БГ , ще заложа на Paradise seeds . Sensi Star и Opium са сортовете.
Задължително ще пробвам старата школа , като редовните семена Sensi Seeds , G13-hashplant , Jack Herer , и G13-haze . Също така и Mr.nice уш те пазят оригиналния Super silver Haze . Но.... Само да замина от БГ.
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 896
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1418 times

Аз също работя с вилата
Публикувай отговор

Обратно към “Продукти и сортове Марихуана - Ревюта”