Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Трети гроу и първият ми дневник

Публикувай отговор
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Доста жълто стана, зелено сега няма да стане тепърва...Но главите изглеждат добре, храни си го още, и с основните. 🤷На мен ми изглежда като да не му стига,поне сега такъв вид дава... Може би просто е препълнило цялата саксия, погледни му корените, когато отрежеш. Може, както преди казаха, в даден момент да му е объркано яденето, преторено или нещо и заключено и да не е успяло да се съвземе.
..
Alex
Градинар
Градинар
Мнения: 139
Регистриран на: 10 Авг 2022, 20:48
Has thanked: 68 times
Been thanked: 84 times

Inna написа: 15 Май 2023, 09:45 Доста жълто стана, зелено сега няма да стане тепърва...Но главите изглеждат добре, храни си го още, и с основните. 🤷На мен ми изглежда като да не му стига,поне сега такъв вид дава... Може би просто е препълнило цялата саксия, погледни му корените, когато отрежеш. Може, както преди казаха, в даден момент да му е объркано яденето, преторено или нещо и заключено и да не е успяло да се съвземе.
..
Да не се прецакат главите,това е много по голямо от другите цветя.От долу малките пуканки са зелени но горе и малките листенца пожълтяват по главите които са
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Alex написа: 15 Май 2023, 10:13
Inna написа: 15 Май 2023, 09:45 Доста жълто стана, зелено сега няма да стане тепърва...Но главите изглеждат добре, храни си го още, и с основните. 🤷На мен ми изглежда като да не му стига,поне сега такъв вид дава... Може би просто е препълнило цялата саксия, погледни му корените, когато отрежеш. Може, както преди казаха, в даден момент да му е объркано яденето, преторено или нещо и заключено и да не е успяло да се съвземе.
..
Да не се прецакат главите,това е много по голямо от другите цветя.От долу малките пуканки са зелени но горе и малките листенца пожълтяват по главите които са
Ами не е хубаво да пожълтяват листенцата в главите действително.Големите как да е до финала, приема се, но в самите глави не е хубаво. Но какво да се направи оттук нататък, храни го, не му намаляй пък да изкара до узряване още малко.Ензимите помагали да си изяжда всичко, включитекно стари корени към финал, може да даваш ако имаш към храната или да редуваш... 🤔Колеги, някой?Какво може с положителност оттук нататък да го свежне докато изкара? То има много глави, аз май те бях питала ако то е най голямото, може би много по - рано е препълнило, на мен ми се е случвало също най- големите да ми жълтеят повече и като изсипя после те са най-навитите и сбутани корени..... При хидро размера на съда не е нужно да е голям и съм виждала яки в малки съдчета, но в почвеното си е добре да има място и крайния да е големичък. Затова и пресаждам аз поне веднъж, даже два пъти в определени моменти, защото саксията е ограничение,месец и повече растат в нея само във вег(те и тогава я заемат още ако са стартирани в нея) и после имат и месеци цъфтеж и при самото избухване 12/12 като ги пуснеш каквото видят-заемат.... Тези растения са външни храсти доста коренисти, и настрани заемат и навсякъде. Също така ако формата на съда е тясна и видока, а пък цветето е топирано и разпъвано примерно, корените му искат да вървят и настрани, както и короната, в подобна форма. А пък ако не е топирано, с една глава бухалка основна, то му е развит съответно главния корен право надолу и му е добре в дълбок съд. Аз си мисля, че нещо такова може би се е получило с него.
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

И аз подкрепям тезата на Ина за запълването на саксията, случвало ми се е и на мен в по-предишен грол и ми правеше впечатление, че почвата съхне много бързо, именно защото след беритбата като изсипах саксията, всичко вътре беше корени. То сега друго освен да си го храниш няма май много много какво да направиш. Но не му се впрягай много много, ще си имаш със сигурност накрая добри глави.
Alex
Градинар
Градинар
Мнения: 139
Регистриран на: 10 Авг 2022, 20:48
Has thanked: 68 times
Been thanked: 84 times

Автомат е растението не е фото.Преди имах същия проблем пак с най голямото растение,значи в Саксията е проблема!А аз мислех че 18 литра са големи :?
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

iKAR написа: 15 Май 2023, 11:21 И аз подкрепям тезата на Ина за запълването на саксията, случвало ми се е и на мен в по-предишен грол и ми правеше впечатление, че почвата съхне много бързо, именно защото след беритбата като изсипах саксията, всичко вътре беше корени. То сега друго освен да си го храниш няма май много много какво да направиш. Но не му се впрягай много много, ще си имаш със сигурност накрая добри глави.
Ама пък от друга страна 18 литра казва колегата, това не е малка, добре би трябвало да е за ауто?! Толкова ли да му отеснее?! 🤔Чудя се и аз... До 10 съм видяла, че не трябва много да са големи цветята в тях, защото са пълни още на предцъфтежа. 😂Но знам ли го това ауто, може да има данни да е някой монстър. Не смея да настоявам, че е именно от отесняване де, но да, и аз имам такива наблюдения иначе, че някой път най-големите ми жълтеят повече каквото и да ги правя......
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Да, това наистина е странно с 18-те литра... моето ауто което сега ще режа е в 11 литра от началото до края, съвсем добре си му е, но пък е и значително по-малък размер от на колегата.. това наистина е някакъв монстър ауто сорт :) Общо взето, това което със сигурност можем да заключим към момента е, че на растението си му трябва още храница до края..
Alex
Градинар
Градинар
Мнения: 139
Регистриран на: 10 Авг 2022, 20:48
Has thanked: 68 times
Been thanked: 84 times

iKAR написа: 15 Май 2023, 12:32 Да, това наистина е странно с 18-те литра... моето ауто което сега ще режа е в 11 литра от началото до края, съвсем добре си му е, но пък е и значително по-малък размер от на колегата.. това наистина е някакъв монстър ауто сорт :) Общо взето, това което със сигурност можем да заключим към момента е, че на растението си му трябва още храница до края..
Да вдигна Bloom и Micro ?
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Alex написа: 15 Май 2023, 13:47 Да вдигна Bloom и Micro ?
Не мога да те посъветвам с точност, защото не гледам с минерални торове, а трябва да се има предвид че при тях накрая е задължително или да се флъшне добре или да се кара на вода, доколкото ми е известно. Тоест трябва да планираш кога ще ги режеш, за да не ги пък набухаш с химикали баш накрая. Леко е деликатна ситуацията в твоя случай май, евентуално да ги нахраниш сега веднъж стабилно и да продължиш на вода до края, ама не знам със сигурност.. не искам неволно да те подведа, защото минералните торове наистина са ми непозната територия. Но съм сигурен като гледам снимките, че ще си стане супер крайния резултат!
:passg:
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1565 times

82 ден цъфтеж, демек си в средата на 11та седмица от покълване, ти гледал ли си с микроскоп как вървят кристалите, не прочетох да го споменаваш. Щото повечето автомати би трябвало да са готови на тия дни, да не е просто да си пожълтява натурално заради финиширането, ако е така по-добре да промиваш вече.
Keep on growing :stone:
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”