Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Избор на сорт за външно отглеждане

Семена марихуана
Godzila
Градинар
Градинар
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Фев 2023, 23:24
Has thanked: 87 times
Been thanked: 20 times

Inna написа: 16 Мар 2023, 09:45 Ами аз взех да купувам сега готови от гроу шопа, за да съм сигурна, че ще вършат работа. Малките много се сдухват ако ги подкараш в кофти почва. А и нямам време и място много да се занимавам да бъркам своя. Иначе от БГ и почвите по хипермаркетите има много успешни, лактофол, био цвет(но те не излизат особено по евтини от тези в гроу шопа). Също много от пакетите за рози на торфена основа, които ги има в Баухаус и тн са ставали добре. Пх-5.5./6.5 гледаш отзад стойностите. Трябва да е лек големия пакет като го вдигнеш, тежките, кални, глинени почви са боклук, поне за тези цветя. Има огромни, евтини пакети само торф за смесване с други неща, по 75 литра и нагоре, примерно Класман, обаче това е за големи проекти, трябва да имаш и къде да ги държиш и да имаш и чувал перлит и тн.Иначе и по разсадниците има. Ако тази ти се е получула добре, ползвай си я, виж по бебетата, които си сложил.Но тези бебета не ги гледай сериозно, защото не може да се разчита от тях какво ще излезе. Но за разсада бих заложила на сигурно, а пък в дупката вече - твоя микс, който обсъждахме нагоре.



Здравей Ина :) имам едно питане .намерих тор - пилешка ,но в нея има и дървени стърготини ( от широколистна дървесина -бук) проблем ли е,че ще сложа от нея във дупките .не знам дали ще окисли почвата ..като цяло вс които отглеждат пилци подлагат дървени стърготини ,най вероятно така е при вас колеги но да питам за всеки случай . Благодаря мн и успешен ден-година- сезон-живпт :))))))
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3192
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7125 times
Been thanked: 4750 times

Godzila написа: 14 Май 2023, 09:23
Inna написа: 16 Мар 2023, 09:45 Ами аз взех да купувам сега готови от гроу шопа, за да съм сигурна, че ще вършат работа. Малките много се сдухват ако ги подкараш в кофти почва. А и нямам време и място много да се занимавам да бъркам своя. Иначе от БГ и почвите по хипермаркетите има много успешни, лактофол, био цвет(но те не излизат особено по евтини от тези в гроу шопа). Също много от пакетите за рози на торфена основа, които ги има в Баухаус и тн са ставали добре. Пх-5.5./6.5 гледаш отзад стойностите. Трябва да е лек големия пакет като го вдигнеш, тежките, кални, глинени почви са боклук, поне за тези цветя. Има огромни, евтини пакети само торф за смесване с други неща, по 75 литра и нагоре, примерно Класман, обаче това е за големи проекти, трябва да имаш и къде да ги държиш и да имаш и чувал перлит и тн.Иначе и по разсадниците има. Ако тази ти се е получула добре, ползвай си я, виж по бебетата, които си сложил.Но тези бебета не ги гледай сериозно, защото не може да се разчита от тях какво ще излезе. Но за разсада бих заложила на сигурно, а пък в дупката вече - твоя микс, който обсъждахме нагоре.



Здравей Ина :) имам едно питане .намерих тор - пилешка ,но в нея има и дървени стърготини ( от широколистна дървесина -бук) проблем ли е,че ще сложа от нея във дупките .не знам дали ще окисли почвата ..като цяло вс които отглеждат пилци подлагат дървени стърготини ,най вероятно така е при вас колеги но да питам за всеки случай . Благодаря мн и успешен ден-година- сезон-живпт :))))))
Здравей! То и в някои пакети почви има добавени стърготини. Аз не добавям при мен, тоест не съм пробвала, но не мисля че ще има някакъв проблем, даже май си е добре. 🤷Навън още повече... Само гледай пилешката тор да е доста стара, прегоряла, иначе тя може да направи проблеми на цветята. И да не е някакво голямо количество на дупка, ей така за разкош. 😂Пък винаги може докато растат пак да разбъркаш отгоре ако решиш.
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

ако си новобранец недей с пилешка въобще се занимава.....много е силна а аз съм сигурен че нямаш точната преценка колко на колко да сложиш и ииии всичко прежълтява......и се нервиш.....и аиде отначало!!!това е мое мнение....ти сам си прецени!!!!
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 892
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1414 times

Jack Herrer , Amnesia
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

критикал....всеки вид куш....и Skunk #1
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

пълен ташак е тва фреакшоу......навън незнам дали ще се справи......и не много хора го познават.....видят ли го няма да му простят!!!
Аватар
Prototype046
Градинар
Градинар
Мнения: 129
Регистриран на: 14 Апр 2023, 00:00
Has thanked: 24 times
Been thanked: 144 times

Freakshow е вида генетиката ,дето преди хиляди години така е изглеждало в древни рисунки,точно със същите листа е нарисувано ,интересно е как се е върнало така тоя ген , навън пробвайте класическите и първите og ,white widow,но да не е на greenhouse seeds ,защото са дребни и е индика доминант тяхната ,seedsman white widow е екстра
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”