Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

BeginerGrower външно отглеждане 2019

Семена марихуана
BeginerGrower
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 18 Мар 2019, 20:33
Has thanked: 27 times
Been thanked: 25 times

Здравейте, реших че е време да започна подготовката за аутдор 2019, тъй като не съм се занимавал много с отглеждане ще имам нуждата от вашата помощ,следя сайта от известно време и реших да запретна ръкави!
:signw: ще отгледам около 10 фем семена, както и автомати предимно регулар с много добър произход и ще има какво да се види в темата ми.
:signw: скоро ще започна да качвам снимки и ще пиша по подробно какво върша .
Аватар
NinjaDuck
НинджаДък
НинджаДък
Мнения: 203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:07
Has thanked: 788 times
Been thanked: 838 times

Ще ти напиша и тука . Дай да измислим ново заглавие на темата ти. Подразбирай BeginerGrower Outdor 2019 . Outdor 2019 - BeginerGrower или в тя насока..
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

BeginerGrower добре дошъл във форума на Гръсти. Започна ли с подготовката? Изкопа ли дупките? Колкото по-рано ги изкопаеш дупките и сложиш обогатения почвения микс в дупките, толкова по-добре, защото почвата, бактерията и всичкият живот от биосферата в почвата имат повече време да се наместят и активират. Качи някоя снимка :). Можеш да качваш снимки с размер до 3 MB и ще те помоля да си триеш метаданните на снимките. Има много сайтове и прогмрами, които компресират снимкитеи и трият едновременно метаданните. Колко литра ще са дупките? Обмисли за едедин грамаден общ басейн вместо няколко отделни дупки. Бая сериозен проект подготвяш и ти желая успех.
NinjaDuck написа: 18 Мар 2019, 22:28 Ще ти напиша и тука . Дай да измислим ново заглавие на темата ти. Подразбирай BeginerGrower Outdor 2019 . Outdor 2019 - BeginerGrower или в тя насока..
Много добро предложение.

Промених името на темата ти за да не стане объркване с общата тема за външно отглеждане тази година, а и исках да пробвам опцията за промяне на темите. Въпреки, че общата тема я направих Глобална, някои можеше да се обърка заради много близките имена. Благодаря ти за възможността.

Успех с проекта и ще го следя темата с интерес.
BeginerGrower
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 18 Мар 2019, 20:33
Has thanked: 27 times
Been thanked: 25 times

:stone: здравейте ето ме след кратка пауза, стартирам семената точно сега! 5 Hulk berry и 5 Royal gorilla, както и phantom og на скънк, това няма да са всичките ми фемки просто ще ги стартирам другите след като извадя тези,защото ме притеснява че ще станат твърде големи а трудно се обгрижват толкова растения, както и ще има аутоси така че ще има с какво да се занимавам през лятото :D снимки от местата не съм снимал, но съм сменил почвата и разчистил което не беше лесно, избирането на подходящо място също ми отне известно време но мисля че съм се справил добре, и ще си изкарам нещо за пушене.
Прикачени файлове
IMG_20190404_181141.jpg
IMG_20190408_144401.jpg
IMG_20190404_181312.jpg
BeginerGrower
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 18 Мар 2019, 20:33
Has thanked: 27 times
Been thanked: 25 times

Вече са по местата си под лампата, въпрос на време е да се покажат и ще ги преместя в по-големи саксий, подготвил съм почва и нямам търпение да се покажат, какво мислите късно ли ги стартирах? искаше ми се по-рано но така се стекоха обстоятелствата че нямах време, а като са малки не е хубаво да се остават на произвола на съдбата и да се наглеждат рядко, ще се запася с течни торове,както и обичам експерементите, стига да са приемливи и правилни, така че ще покажа най различни неща, въпрос на време е, успех на всички през новия сезон и плодородна година.
Прикачени файлове
IMG_20190409_145025.jpg
IMG_20190409_141409.jpg
BeginerGrower
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 18 Мар 2019, 20:33
Has thanked: 27 times
Been thanked: 25 times

:stone: Реших да ви споделя моя опит с торта от бананови кори, аз смятам че колкото по-рано запретнете ръкавите и направите домашните торове, те ще ви се отблагодарят и ефекта ще е на ниво! правя ги по концентрирани защото до цъфтежа има време а така ще станат много по добри и ще се ползва по-малко количество от тях.
а съм си наумил да сбъркам най различни бъркочи в къщи, защото ми е изключително интересно да си ги правя сам, както и ми спестяват главоболия с растенията и не на последно място пари!
Прикачени файлове
IMG_20190409_165513.jpg
IMG_20190409_165616.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

Лампата каква е,топли ли доста?въздух,вентилатори,помисли добре за вентилацията,поне елементарна от комп някаква?Трябва да им се поддържа влажност на въздуха също,колкото са по-малки.Тези кори да ти кажа може да ги пропускаш,после кофти се вадят от тях.С една лъжица аз ги вадя,но може да се наранят.А веднага стават за вадене от друга страна.Екстра,успех!:)Това е като моя гардероб точно:)Влагомер и термометър си вземи да ги сложиш вътре до цветята.Може би една пръскалка с финна мъгла...….
BeginerGrower
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 18 Мар 2019, 20:33
Has thanked: 27 times
Been thanked: 25 times

Благодаря за съвета Ина, изключително съм ти благодарен за помоща която си ми дала и продъшжаваш да помагаш с каквото можеш!!!
Ето до къде стигнах с направата на домашните торове, това е напълно безплатно, а според мен е изключително важно за растенията, даже започнах да използвам дъждовна вода за направата на тези торове, би било удачно да се сложи някоя машинка за аквариум да вкарва кислород но нямам такава възможност, защото торовете ги съхранявам където няма да миришат и пречат на никой а там няма ток.
Прикачени файлове
IMG_20190414_174219.jpg
IMG_20190414_174211.jpg
IMG_20190414_174205.jpg
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”