Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

All mix grow

Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1566 times

Край на 7ма седмица цъфтеж
Темп ден 26- нощ 18
Влага 50-60%

Днес вкарах втора поливка с рипен, мисля поне още една да направя преди да почна флъша. Кинговете почнаха да си показват крайните цветове, малко им смених местата, щото двата високи кинга не спряха да падат и ги подпрях.

RIpen - 3мл/л ЕЦ-2 ПХ 6.3
1.jpg
Кинга почна да си показва крайните цветове
king.jpg
Peach sherbetа се наду тази седмица
peach.jpg
Dna cake отдясно все още тъмнее пред другите, колкото и да го флъшвах не си изяде азота, можеше и повече да надуе щото имаше добра структура ама квото такова :D
dna.jpg
Purple diezel daze-а направи малко fox tail глави, но това си е от скапания ми рефлектор, така и не го ъпгрейднах щото ще минавам на LED и в голямата палатка. То и zombie death fuck не ми направиха никакво впечатление, нито интересен мирис, нито вид. Face mask-а ,който е в средата също наду тази седмица.
Keep on growing :stone:
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1566 times

Край на 8ма седмица цъфтеж
Темп ден 26- нощ 18
Влага 50-60%

Вчера пак дадох Райпен и май не трябваше, щото след това прегледах кристалите и на повечето вече са бели даже им и кехлибар амаа както и да е ще ги оставя един път да си узреят напълно за разнообразие, от утре почвам с флъша вече. С райпена поливах по 1.5л на растение в комбинация с каназима, уж като допълнителен стимул за ядене. Поняляха още малко и тази седмица, също така свалих режима на 10 и 30-11 часа светлина някъде. Автото голям ташак излезе към 20 грама :lol: ама е чук, стабилно напушва и не съм замалял след това.
1.jpg
Кинга и той поналя още, главите са камък и това фено повече ми допадна от другите две които са по-сативести и големи. Миризмата при тях също е малко по-различна от колкото на ниския вариант.
king.jpg
Face mask-а
face.jpg
Автомата
avto.jpg
avto m.jpg
Keep on growing :stone:
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1566 times

Край на 9та седмица цъфтеж

Утре ги режа и лятото почивка :) Живот и здраве есента продължавам с All mix grow 2.0 в малката палатка. Подробности от този гроу, скоро.
1.jpg
От кинга този път ми се паднаха както споменах и другия вариант фенота, по-сативестите, които са по-големи, но нямат конкретната миризима, която ми направи този сорт любим. Не, че ще ги върна де :lol:
кинг.jpg
кинг м.jpg
кинг с.jpg
Dna cake направи някаква форма накрая, но до последно си стоя по-тъмен от другите.
дна.jpg
Keep on growing :stone:
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1566 times

Чак сега ги сложих по бурканите почти 2 пълни седмици съхнаха заради валежите и високата влага, даже пак някои клонки се огъваха, но няма да ги затварям, малко така ще постоят и лека полека ще почна да ги оригвам, всичко си изглежда много добре откъм смола, миризмата се е запазила както трябва. Но отново първенеца си остава кинг джус, единствено peach sherbeta го доближава по кристал, всичко друго е горе долу на едно ниво, вече като ги пробвам ще кажа кое как е. Това беше от мен за този сезон, сега вече газ към плажа :D 8-)
20230605_153409.jpg
Keep on growing :stone:
BoykoBorissov-GERB
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 12
Регистриран на: 11 Дек 2022, 21:51
Has thanked: 688 times
Been thanked: 9 times

Найс
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 540 times
Been thanked: 384 times

Благодаря за споделените моменти,
:passj: със здраве да ги пафкате!
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 382
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 194 times
Been thanked: 352 times

Spiral написа: 05 Юни 2023, 18:47 Чак сега ги сложих по бурканите почти 2 пълни седмици съхнаха заради валежите и високата влага, даже пак някои клонки се огъваха, но няма да ги затварям, малко така ще постоят и лека полека ще почна да ги оригвам, всичко си изглежда много добре откъм смола, миризмата се е запазила както трябва. Но отново първенеца си остава кинг джус, единствено peach sherbeta го доближава по кристал, всичко друго е горе долу на едно ниво, вече като ги пробвам ще кажа кое как е. Това беше от мен за този сезон, сега вече газ към плажа :D 8-)
20230605_153409.jpg
:weed: Честито! Колко излезе от този грол ако не е тайна ? :weed:
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1566 times

Peggy Zina написа: 06 Юни 2023, 13:00
Spiral написа: 05 Юни 2023, 18:47 Чак сега ги сложих по бурканите почти 2 пълни седмици съхнаха заради валежите и високата влага, даже пак някои клонки се огъваха, но няма да ги затварям, малко така ще постоят и лека полека ще почна да ги оригвам, всичко си изглежда много добре откъм смола, миризмата се е запазила както трябва. Но отново първенеца си остава кинг джус, единствено peach sherbeta го доближава по кристал, всичко друго е горе долу на едно ниво, вече като ги пробвам ще кажа кое как е. Това беше от мен за този сезон, сега вече газ към плажа :D 8-)
20230605_153409.jpg
:weed: Честито! Колко излезе от този грол ако не е тайна ? :weed:
Все още сърцевината на главите е влажна, когато ги cure-на ще ги претегля и ще кажа, но на пръв поглед , мисля че е между 300-400гр макс.
Keep on growing :stone:
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1443 times
Been thanked: 832 times

Spiral написа: 05 Юни 2023, 18:47 Чак сега ги сложих по бурканите почти 2 пълни седмици съхнаха заради валежите и високата влага, даже пак някои клонки се огъваха, но няма да ги затварям, малко така ще постоят и лека полека ще почна да ги оригвам, всичко си изглежда много добре откъм смола, миризмата се е запазила както трябва. Но отново първенеца си остава кинг джус, единствено peach sherbeta го доближава по кристал, всичко друго е горе долу на едно ниво, вече като ги пробвам ще кажа кое как е. Това беше от мен за този сезон, сега вече газ към плажа :D 8-)
20230605_153409.jpg

Всичко е приготвено тертеплийската...внимавай ще те търся по мирзмата по плажовете. :roll:
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1566 times

BuTaMuH написа: 07 Юни 2023, 17:35
Spiral написа: 05 Юни 2023, 18:47 Чак сега ги сложих по бурканите почти 2 пълни седмици съхнаха заради валежите и високата влага, даже пак някои клонки се огъваха, но няма да ги затварям, малко така ще постоят и лека полека ще почна да ги оригвам, всичко си изглежда много добре откъм смола, миризмата се е запазила както трябва. Но отново първенеца си остава кинг джус, единствено peach sherbeta го доближава по кристал, всичко друго е горе долу на едно ниво, вече като ги пробвам ще кажа кое как е. Това беше от мен за този сезон, сега вече газ към плажа :D 8-)
20230605_153409.jpg

Всичко е приготвено тертеплийската...внимавай ще те търся по мирзмата по плажовете. :roll:
Винаги си добре дошъл :D
Keep on growing :stone:
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”