Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

All mix grow

Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1566 times

Здравейте, скоро започвам новия гроу, който споменах, че ще е в стария ми сетъп 120х120х200 палатка Budbox, 600 MH/HPS, 9-20Л кофи(2часовото поливане се задава :lol: ) Темата се казва All mix, не защото ще гледам в подсилена почва :D , а защото ще гледам микс от сортове, на които единственото общо нещо е цъфтежния период( 9 седмици). Този път мисля да пробвам на Plagron почва, чудех се и за Канна, но мой авер последно гледа в нея и той на 600В лампи и тия растения бяха тъмно зелени чак до средата на цъфтежа, малко силна им дойде, а беше средно обогатената, не Plus. Торовете ще са микс от Canna,GHE и взех green sensation на Plagron да я пробвам, четох добри отзиви, води се 4в1 и си има ПК бууст и с нея ще си действам, а каквото ЕЦ остава да се допълни ще слагам от чистия ПК-13-14 на Canna. Това е засега, сортовете са:

Green House Seeds-King's Juice 3 бр( без нея няма как :roll: )
BlimBurn Seeds-Zombie Death Fuck 1 бр.( топ име)
T H Seeds-Stracciatella 1 бр.
G13 Labs Seeds-Face Mask 1бр.
DNA Genetics Seeds-DNA Cake 1бр.
710 Genetics Seeds-710 Mango 1бр.
за 9тото се чудя между Perfect Tree Seeds-Peach Sherbert OG и Europa Seeds- Purple Diesel Daze ще им видя инфото и ще преценя, ако някой ги е гледал да каже.

До скоро :stone:
Keep on growing :stone:
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3202
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7134 times
Been thanked: 4757 times

Даа, Каната е силничка, с нищо не трябва да ториш в нея в растежа. Аз преди цъфтежа добавих малко комплийт органикс към такава Кана, не плюс, а нормалната иии... доста са си тъмнички и при мен, на ръба на желателното. 🤔🙄Обаче ако не и добавяш неща е много добра за поливане само с вода и е лесно с нея в растеж. Просто ще знам да не ръгам и аз. 😁А преди това пък сложих пресни клонинги в Експерт микробал микс, това направо ги изкриви, толкова силна беше! А аз си мислех бактерии за корени че има, заразена ала бала, но направо ги изпържи! Това беше най-силната, която съм виждала(освен моите миксове, които съм се престаравала понякога). После си купих техен лайт и ги смесих 1/4 с Експерт лайт и пак си беше бая заредено!
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1566 times

Inna написа: 29 Яну 2023, 14:20 Даа, Каната е силничка, с нищо не трябва да ториш в нея в растежа. Аз преди цъфтежа добавих малко комплийт органикс към такава Кана, не плюс, а нормалната иии... доста са си тъмнички и при мен, на ръба на желателното. 🤔🙄Обаче ако не и добавяш неща е много добра за поливане само с вода и е лесно с нея в растеж. Просто ще знам да не ръгам и аз. 😁А преди това пък сложих пресни клонинги в Експерт микробал микс, това направо ги изкриви, толкова силна беше! А аз си мислех бактерии за корени че има, заразена ала бала, но направо ги изпържи! Това беше най-силната, която съм виждала(освен моите миксове, които съм се престаравала понякога). После си купих техен лайт и ги смесих 1/4 с Експерт лайт и пак си беше бая заредено!
Ами да, най-вероятно ще взема плагрона да я пробвам.
Keep on growing :stone:
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1443 times
Been thanked: 832 times

Spiral написа: 29 Яну 2023, 17:07
Inna написа: 29 Яну 2023, 14:20 Даа, Каната е силничка, с нищо не трябва да ториш в нея в растежа. Аз преди цъфтежа добавих малко комплийт органикс към такава Кана, не плюс, а нормалната иии... доста са си тъмнички и при мен, на ръба на желателното. 🤔🙄Обаче ако не и добавяш неща е много добра за поливане само с вода и е лесно с нея в растеж. Просто ще знам да не ръгам и аз. 😁А преди това пък сложих пресни клонинги в Експерт микробал микс, това направо ги изкриви, толкова силна беше! А аз си мислех бактерии за корени че има, заразена ала бала, но направо ги изпържи! Това беше най-силната, която съм виждала(освен моите миксове, които съм се престаравала понякога). После си купих техен лайт и ги смесих 1/4 с Експерт лайт и пак си беше бая заредено!
Ами да, най-вероятно ще взема плагрона да я пробвам.
И аз тия дни ходих за почва и се случи да нямат на кана...препоръчаха ми тази на xpert light сякаш не е лоша ще си покаже и беше 70л 30лв
Прикачени файлове
20230129_205531_copy_1280x720.jpg
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

lets go
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1566 times

BuTaMuH написа: 29 Яну 2023, 21:00
Spiral написа: 29 Яну 2023, 17:07
Inna написа: 29 Яну 2023, 14:20 Даа, Каната е силничка, с нищо не трябва да ториш в нея в растежа. Аз преди цъфтежа добавих малко комплийт органикс към такава Кана, не плюс, а нормалната иии... доста са си тъмнички и при мен, на ръба на желателното. 🤔🙄Обаче ако не и добавяш неща е много добра за поливане само с вода и е лесно с нея в растеж. Просто ще знам да не ръгам и аз. 😁А преди това пък сложих пресни клонинги в Експерт микробал микс, това направо ги изкриви, толкова силна беше! А аз си мислех бактерии за корени че има, заразена ала бала, но направо ги изпържи! Това беше най-силната, която съм виждала(освен моите миксове, които съм се престаравала понякога). После си купих техен лайт и ги смесих 1/4 с Експерт лайт и пак си беше бая заредено!
Ами да, най-вероятно ще взема плагрона да я пробвам.
И аз тия дни ходих за почва и се случи да нямат на кана...препоръчаха ми тази на xpert light сякаш не е лоша ще си покаже и беше 70л 30лв
Пробвал съм я тази, на мен лично не ми хареса.
Keep on growing :stone:
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3202
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7134 times
Been thanked: 4757 times

BuTaMuH написа: 29 Яну 2023, 21:00
Spiral написа: 29 Яну 2023, 17:07
Inna написа: 29 Яну 2023, 14:20 Даа, Каната е силничка, с нищо не трябва да ториш в нея в растежа. Аз преди цъфтежа добавих малко комплийт органикс към такава Кана, не плюс, а нормалната иии... доста са си тъмнички и при мен, на ръба на желателното. 🤔🙄Обаче ако не и добавяш неща е много добра за поливане само с вода и е лесно с нея в растеж. Просто ще знам да не ръгам и аз. 😁А преди това пък сложих пресни клонинги в Експерт микробал микс, това направо ги изкриви, толкова силна беше! А аз си мислех бактерии за корени че има, заразена ала бала, но направо ги изпържи! Това беше най-силната, която съм виждала(освен моите миксове, които съм се престаравала понякога). После си купих техен лайт и ги смесих 1/4 с Експерт лайт и пак си беше бая заредено!
Ами да, най-вероятно ще взема плагрона да я пробвам.
И аз тия дни ходих за почва и се случи да нямат на кана...препоръчаха ми тази на xpert light сякаш не е лоша ще си покаже и беше 70л 30лв
Точно за тази говоря. И лайт не е много лайт, но е добре, а Микробал е пържачка направо. Него го ползвах едва ли не като тор към лайт. Добре си взел лайт. Според мен не беше лоша и малко по-голямо количество е, но предпочетох Кана тера последния гроу. Малко е суха вътре в пакета, мокрих я малко преди употреба, Каната е по-влажна в опаковката. Но както каза Астрал и с нея трябва да се внимава. Био нова също беше хубава и щадяща, подхранена без да препържва до масленозелено, но в Гроушоп манията я нямат нея...Плагрон няма как да не е свястна мисля. 👍
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1566 times

Еми... почваме ден 1 :)
Единственото различно от първоначалния план, е че strachiatella-та на thseeds за жалост си замина, показа се над почвата, но точно преди върха имаше някаква недъгава част, която беше като изсъхнала и прекършена. Доста исках да я видя, но каквото такова, на негово място сложих мангото на 710,така че пак ще са 9 надявам се :D . Както винаги накиснах предварително почвата с ризотоник и фул.киселени ПХ 6. Темп 26 влага 60-80.
foto_no_exif.jpg
Keep on growing :stone:
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1566 times

Ето ни в ден 7, всичко си върви нормално, мангото излезе и ще трябва да наваксва и утре пресаждам всичко във финалните кофи. През седмицата поливах с ризотоник фулф.кис. и каназим по указание с ПХ 6. Едиствения гаф за седмицата беше овлажнителя, който изтървах единия ден и отивам гледам 97 % влага, вътре всичко вода :lol: амаа не ги спече. На следващия пост ще обознача кой сорт къде е, засега purple diezel daze и face mask са най-развити.
1.jpg
А каролинката тъкмо узря
20230225_135954.jpg
Keep on growing :stone:
DeutschBuds
Градинар
Градинар
Мнения: 325
Регистриран на: 22 Ное 2021, 02:03
Has thanked: 293 times
Been thanked: 492 times

СОГ с кратка вегетация ли ще правиш?
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”