Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

All mix grow

Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1565 times

Общо излезе 300 гр всичко, искаше ми се малко повече, но грешката този път беше прекаляването с храната, пак ще стигне де :D другия път ще пробвам друг подход с периодично флъшване, да видим как ще се получи. Като пробвам от всеки сорт ще направя един репорт.
Keep on growing :stone:
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1443 times
Been thanked: 832 times

Spiral написа: 12 Юни 2023, 14:58 Общо излезе 300 гр всичко, искаше ми се малко повече, но грешката този път беше прекаляването с храната, пак ще стигне де :D другия път ще пробвам друг подход с периодично флъшване, да видим как ще се получи. Като пробвам от всеки сорт ще направя един репорт.
Пак си е добре 300гр.до колкото помня имаше момент във вегетация когато ги претори ако не се лъжа....при мен сега започнах да флъшвам и отново взеха да пускат бели пистили сякаш почват втори цъфтеж ама няма да ги чакам...
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1565 times

BuTaMuH написа: 13 Юни 2023, 16:59
Spiral написа: 12 Юни 2023, 14:58 Общо излезе 300 гр всичко, искаше ми се малко повече, но грешката този път беше прекаляването с храната, пак ще стигне де :D другия път ще пробвам друг подход с периодично флъшване, да видим как ще се получи. Като пробвам от всеки сорт ще направя един репорт.
Пак си е добре 300гр.до колкото помня имаше момент във вегетация когато ги претори ако не се лъжа....при мен сега започнах да флъшвам и отново взеха да пускат бели пистили сякаш почват втори цъфтеж ама няма да ги чакам...
По-скоро много ги натиснах с храната в цъфтежа и нещо се е заключило, щото като ги флъшнах с клиина веднага набъбнаха, ама както казах, важното е , че пак ще стигне. Иначе с 100г надолу от по-миналия гроу с cali connection.
Keep on growing :stone:
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1565 times

Така и не намерих време да направя пълен смоук репорт със снимки, така че ще бъде разпокъсано :)
Тук ще покажа Face mask и zombie death fuck на почти 4 месеца в буркана. Purple diezel daze-a свърши, нямам снимки от него, но и той беше най обикновената трева от всички, нищо специално, даже и не исках много много да я пуша :lol: .
Face mask много ми хареса като вкус, но се беше изхермило и намирам тук там някоя семка, иначе напушва стабилно и вкуса остава след като издишаш. Като структура също ми допадна, но не мисля,че бих повторил освен ако не се падне като бонус семка :D .
фаце.jpg
фаце 2.jpg
Zombie death fuck не се изхерми, по- стабилно беше, но няма никакви изпъкващи черти, напушва по-леко мога да изпуша една цигарка сам. Почти съм убеден, че има нещо Skunk-ово в него понеже на мирис и на вкус е почти същото като special queen 1 на рояла, който си беше чист скънк, адски много ми напомня на него. Отново не бих си купил този сорт, но ако го има на аванта ще го пусна, даже ако не се лъжа ще бъде част от следващия гроу,имам една семка останала.
зомби.jpg
зомби 2.jpg
Тези дни ако мога ще пиша и за останалите.
Keep on growing :stone:
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1565 times

Обърках им местата хахахх сори най-горната снимка и най-долната са фейс маск
Keep on growing :stone:
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1565 times

Другата част от репорта :toke:

DNA Cake
Доста беше чувствителен откъм азот този сорт до последно му бяха тъмни листата, но има потенциал да бъде доста плодовито растение според мен, ако се отгледа както трябва. Няма нещо с което да се отличи освен силата си, бях доста изненадан колко удря този сорт, с приятели бяхме на разходка вечерта край морето, двама пушихме една малко по-дебела 80ка,и се откъртихме :lol: , бях забравил какво е да се напушиш така навън, устата да пресъхне така и тн :D . Преди пак бях гледал на ДНА холи грейла , общо взето ми допадат растенията им , имаше си хермене тук таме от холито, но си бяха дащни големи растения, стречваха се добре в цъфтеж.
dna.jpg
dna 2.jpg
Orange Peach Sherbet
Това е сорт, който бих си купил да гледам пак, бях приятно изненадан от структурата на растението , супер дебели разклонения направи, до последно си мислех, че е просто ок, но след като отворих буркана осъзнах, че е много приятен плодов сорт, леко цитрусов и най-важното, вкуса остава като издишаш. Също така се реже много лесно и ситно, другите не са така, а всички са с боведа не е като да е по-суха от другите сортове. За следващия гроу паk имам бонус семка от тази банка-perfect tree само, че е друг сорт Pink gasoline се казва и е от peach серията им,като шербета, като имат и други серии.jet line, frozay line :?
peach.jpg
peach 2.jpg
King juice
Няма по принцип какво да кажа, дето вече да не съм го казвал, все още е любимият ми сорт, само че този път ми се падна и друго фено, без този конкретен терпин, който така ме зариби, но с още повече кристал от стандартния кинг, който си имаше предостатъчно вече :lol: .Евала на Symbiotic genetics за тази мимоза, терпините са страшни просто, така и не можах да се докопам до чистата им мимоза, но взех друго от тях, което пак я съдържа в микса, но това по-нататък в един по-специален гроу ;) .
Стандартния кинг
king.jpg
king 2.jpg
по-кристалния кинг
king raz mi.jpg
king raz mi 2.jpg

С тоя приключваме тази тема, дано да е била полезна за някой, доколкото може да бъде :D .
Keep on growing :stone:
gogoanime
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Окт 2023, 00:30

Здравейте, не знаех къде да попитам но искам да разбера от къде мога да си взема спори и grow kit за гъби?
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

gogoanime написа: 04 Окт 2023, 00:45 Здравейте, не знаех къде да попитам но искам да разбера от къде мога да си взема спори и grow kit за гъби?
Очевидно знаеш, че тук не е подходящо. Не виждам в тази тема никакви гъби.
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”