Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Първи гроу и дневник на Bathory.

Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 887
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1411 times

Екстра са
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

Здравей! Следя и двата ти дневника с голям интерес още от самото начало. Впечатлен съм от изобреталността ти, както и към вниманието към детайла, който влагаш в гроуовете. Самият аз започнах първия си гроу есента 2021 и нямах смелостта за нищо DIY - предпочетох да заложа на готови компоненти. Давам си сметка колко повече мисъл и знания са нужни за всичко, което направи, както и за избора първия ти гроу да бъде с минерално отглеждане. Аз вече имам няколко гроуа зад гърба си, но още нямам смелостта (а честно казано и желанието) за минерално отглеждане. Радвам се, че форумът ни дава възможност да срещаме хора като теб, макар вече да няма функция за ЛС. Поздравления за всичко! Ще се радвам ако продължаваш отглеждането и правиш още свои дневници.
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 535 times
Been thanked: 384 times

MasterBlaster написа: 25 Апр 2023, 19:26 Здравей! Следя и двата ти дневника с голям интерес още от самото начало. Впечатлен съм от изобреталността ти, както и към вниманието към детайла, който влагаш в гроуовете. Самият аз започнах първия си гроу есента 2021 и нямах смелостта за нищо DIY - предпочетох да заложа на готови компоненти. Давам си сметка колко повече мисъл и знания са нужни за всичко, което направи, както и за избора първия ти гроу да бъде с минерално отглеждане. Аз вече имам няколко гроуа зад гърба си, но още нямам смелостта (а честно казано и желанието) за минерално отглеждане. Радвам се, че форумът ни дава възможност да срещаме хора като теб, макар вече да няма функция за ЛС. Поздравления за всичко! Ще се радвам ако продължаваш отглеждането и правиш още свои дневници.
Благодаря за милите думи и отделеното внимие!
На теб Master и на всички други. Ако не бях попаднал тук никога нямаше да пробвам. От теб също съм черпил вдъхновение и съм изчел с внимание и интерес дневниците ти.
Относно експериментите ми, не са нищо друго освен плод на пестеливост :oops:
Но с ръка на сърцето заявявам "Не правете това у дома". Живот и здраве едно TSW2000 :D
Минерални,еми бяха най евтините :mrgreen: е и лесно ми се видя. Ще пробвам и органично. Мерак ми е и в кокос с пълната гама на Advanced, абе много се пристрастих, мераци всякакви :P
Alex
Градинар
Градинар
Мнения: 139
Регистриран на: 10 Авг 2022, 20:48
Has thanked: 68 times
Been thanked: 84 times

Абе колко време го пият този литър :D .Полей ги че да ги видим
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 535 times
Been thanked: 384 times

Alex написа: 01 Май 2023, 15:47 Абе колко време го пият този литър :D .Полей ги че да ги видим
Мислех като ги провися да съхнат да пиша :lol:
От последния литър с храна вече минаха две поливки само с вода и след няколко дни ще ги окачвам. Няма да правя флъш и ще пропусна стоенето на тъмно и студено.
Alex
Градинар
Градинар
Мнения: 139
Регистриран на: 10 Авг 2022, 20:48
Has thanked: 68 times
Been thanked: 84 times

Bathory написа: 01 Май 2023, 22:26
Alex написа: 01 Май 2023, 15:47 Абе колко време го пият този литър :D .Полей ги че да ги видим
Мислех като ги провися да съхнат да пиша :lol:
От последния литър с храна вече минаха две поливки само с вода и след няколко дни ще ги окачвам. Няма да правя флъш и ще пропусна стоенето на тъмно и студено.
При мен едното цвете изглежда по напреднало от останалите и немога да преценя кога да спирам да храня
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 535 times
Been thanked: 384 times

Здравейте приятели!
Толкова се вълнувах, че не съм спал добре даже :lol: заради финала на първото ми отглеждане.
Последен ден и растенията поемат по пътя към моята лула.
-Ден 108-ми(сега е момента да се посмеете на мойте автомати на четири месеца :P )хд..
От последното хранене минаха 12 дни и две поливки само с вода. Не съм правил пълен флъш, както и не съм ги държал на тъмно. Махнах всички листа с дръжки и ги окичих с главата надолу в палатката на пуснат изкарващ вентилатор. Запланувал съм сух трим хд...Пък кот такова.
Засега толкова, на следващото включване ще снимам бурканите и ще направя обобщение на всичко, със съответния анализ на грешките, който допуснах и бъдещи планове.
Благодаря хд..на всички за подкрепата. Мир!
IMG_20230505_182021.jpg
Gorilla Cookies
Gorilla Cookies
Amnesia Zkittlez
Amnesia Zkittlez
Afghan Kush
Afghan Kush
Корени
Корени
IMG_20230505_172838.jpg
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 535 times
Been thanked: 384 times

Забравих хд. да спомена че миналия уикенд свих първата цигара в живота си от една пуканка от Gorilla Cookies, направо си махнах главата. Държа ме 24часа, от които 15 проспах. Първите няколко часа не знаех къде се намирам, като ходих да пишкам не исках да си държа оная работа хд.защото мислех че не е мойто и че е много грозно и гнусно :lol: добре че бях сам хд.Другия път по малко.
Прикачени файлове
IMG_20230429_170154.jpg
IMG_20230429_165118.jpg
IMG_20230429_164240.jpg
Alex
Градинар
Градинар
Мнения: 139
Регистриран на: 10 Авг 2022, 20:48
Has thanked: 68 times
Been thanked: 84 times

Bathory написа: 05 Май 2023, 22:06 Забравих хд. да спомена че миналия уикенд свих първата цигара в живота си от една пуканка от Gorilla Cookies, направо си махнах главата. Държа ме 24часа, от които 15 проспах. Първите няколко часа не знаех къде се намирам, като ходих да пишкам не исках да си държа оная работа хд.защото мислех че не е мойто и че е много грозно и гнусно :lol: добре че бях сам хд.Другия път по малко.
Имайки впредвид че ти е първи гроу и осветлението (направи си сам),мисля че резултата е повече от добър браво!
Пусна ли следващите семки вече :D
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 535 times
Been thanked: 384 times

Благодаря. Следващият път наесен живот и здраве, лятото мисля да не гледам. А и трябва да оправя осветлението (да ми изпаднат някакви недекларирани :lol: от жената приходи за едно TSW2000).
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”