Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Първи гроу и дневник на Bathory.

Публикувай отговор
Семена марихуана
Alex
Градинар
Градинар
Мнения: 139
Регистриран на: 10 Авг 2022, 20:48
Has thanked: 68 times
Been thanked: 84 times

Bathory написа: 18 Мар 2023, 08:12 Малко ъпдейт:
-59-ти ден над земята, 24/0, температура 20-22 относително постоянна, влажност много променлива 50-70.
След поливката със P/K 13-14 съм поливал още два пъти по 1 l на растене със разтвор 3ml/l Bloom, 1ml/l Micro,0.3ml/l Ca-Mg и една супена лъжици захар в трите литра вода ( при положение че ги поливам с химия не виждам смисъл да ги глезя с меласа). Ph не меря(нямам с какво, за другия път ще го оставя),480 ppm.
Afghan-a след педесет и няколко си дена реши,че му се цъфти вече (ебаси бързото авто :lol: ) и направо избухна, вече е по високо от Amnesia-та.
Малко ги пооскубах, не знам дали така се прави, но гледах да ми хареса.
Очевидно тази направи си сам светлината е слаба и едва ли ще станат хубави глави, но Кот такова. :P
В никакъв случай не се отстранява нищо от растението,листа клони и т.н (така пише навсякаде) аз поради голямата си сила докато огъвам съм чупил връх и след това страничните фазклонения станаха супер големи в сравнение с останалите цветя.Даже мисля да си направя експеримент с растенията които гледам в момента,имам едно изоставащо и ще го прекърша.
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1565 times

Alex написа: 19 Мар 2023, 21:43
Bathory написа: 18 Мар 2023, 08:12 Малко ъпдейт:
-59-ти ден над земята, 24/0, температура 20-22 относително постоянна, влажност много променлива 50-70.
След поливката със P/K 13-14 съм поливал още два пъти по 1 l на растене със разтвор 3ml/l Bloom, 1ml/l Micro,0.3ml/l Ca-Mg и една супена лъжици захар в трите литра вода ( при положение че ги поливам с химия не виждам смисъл да ги глезя с меласа). Ph не меря(нямам с какво, за другия път ще го оставя),480 ppm.
Afghan-a след педесет и няколко си дена реши,че му се цъфти вече (ебаси бързото авто :lol: ) и направо избухна, вече е по високо от Amnesia-та.
Малко ги пооскубах, не знам дали така се прави, но гледах да ми хареса.
Очевидно тази направи си сам светлината е слаба и едва ли ще станат хубави глави, но Кот такова. :P
В никакъв случай не се отстранява нищо от растението,листа клони и т.н (така пише навсякаде) аз поради голямата си сила докато огъвам съм чупил връх и след това страничните фазклонения станаха супер големи в сравнение с останалите цветя.Даже мисля да си направя експеримент с растенията които гледам в момента,имам едно изоставащо и ще го прекърша.
Има всякакви техники свързани с манипулация на растението, как така не трябвало да се отстранява нищо?
Keep on growing :stone:
Alex
Градинар
Градинар
Мнения: 139
Регистриран на: 10 Авг 2022, 20:48
Has thanked: 68 times
Been thanked: 84 times

Spiral написа: 19 Мар 2023, 23:41
Alex написа: 19 Мар 2023, 21:43
Bathory написа: 18 Мар 2023, 08:12 Малко ъпдейт:
-59-ти ден над земята, 24/0, температура 20-22 относително постоянна, влажност много променлива 50-70.
След поливката със P/K 13-14 съм поливал още два пъти по 1 l на растене със разтвор 3ml/l Bloom, 1ml/l Micro,0.3ml/l Ca-Mg и една супена лъжици захар в трите литра вода ( при положение че ги поливам с химия не виждам смисъл да ги глезя с меласа). Ph не меря(нямам с какво, за другия път ще го оставя),480 ppm.
Afghan-a след педесет и няколко си дена реши,че му се цъфти вече (ебаси бързото авто :lol: ) и направо избухна, вече е по високо от Amnesia-та.
Малко ги пооскубах, не знам дали така се прави, но гледах да ми хареса.
Очевидно тази направи си сам светлината е слаба и едва ли ще станат хубави глави, но Кот такова. :P
В никакъв случай не се отстранява нищо от растението,листа клони и т.н (така пише навсякаде) аз поради голямата си сила докато огъвам съм чупил връх и след това страничните фазклонения станаха супер големи в сравнение с останалите цветя.Даже мисля да си направя експеримент с растенията които гледам в момента,имам едно изоставащо и ще го прекърша.
Има всякакви техники свързани с манипулация на растението, как така не трябвало да се отстранява нищо?
За автоматите знам че освен LST друг метод за манипулация не се препоръчва
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1565 times

Alex написа: 19 Мар 2023, 23:52
Spiral написа: 19 Мар 2023, 23:41
Alex написа: 19 Мар 2023, 21:43

В никакъв случай не се отстранява нищо от растението,листа клони и т.н (така пише навсякаде) аз поради голямата си сила докато огъвам съм чупил връх и след това страничните фазклонения станаха супер големи в сравнение с останалите цветя.Даже мисля да си направя експеримент с растенията които гледам в момента,имам едно изоставащо и ще го прекърша.
Има всякакви техники свързани с манипулация на растението, как така не трябвало да се отстранява нищо?
За автоматите знам че освен LST друг метод за манипулация не се препоръчва
Че не се препоръчва по-става, а не че е изключено, лек defoliation не е проблем, при здрав автомат.
Keep on growing :stone:
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 540 times
Been thanked: 384 times

Има ли състезание "Малки глави"? :lol:
-63-ти ден .
Amnesia Zkittlez
Amnesia Zkittlez
Gorilla Cookies
Gorilla Cookies
Afghan Kush
Afghan Kush
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Ехее, почакай, може да не са за това състезание. 😆Имаше едно за провали, но определено не изглеждат за там. 🙂То има още мноого, те накрая ще си покажат дебелината, сега са на тая космата фаза, която не е
много меродавна. Някои са определено по-напреднали, а Афгана ще има да седи доста след тях май.
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 540 times
Been thanked: 384 times

Здравейте приятели!
Минаха 14 дни от последния ъпдейт на дневника. Не съм се отказал :D Просто не се случва нищо особено и затова.
-77-ми ден над земята.
-24/0(пълна загуба на ток) :oops:
-Температура 20-24(според зависи дали е отворен прозореца на стаята или не).
-Влажност 50% преди поливане и 60% след.
Поливал съм през ден с 1 l на растене със разтвор 3ml/l Bloom, 1ml/l Micro,1ml/l Ca-Mg и две супени лъжици захар в трите литра.
IMG_20230404_182735.jpg
Gorilla Cookies и Amnesia Zkittlez май заформят хубави ракети. Afghan Kush продължава да ме дразни все повече, съжалявам че не му намазах ските по рано.
Gorilla Cookies
Gorilla Cookies
Amnesia Zkittlez
Amnesia Zkittlez
Afghan Kush
Afghan Kush
Трябва ли да ме притесняват пожълтелите горни листа или вече няма за кога?
Нямам лупа, но макрото на телефона май върши работа.
Нямам лупа, но макрото на телефона май върши работа.
Още им е рано нали, мисля да ги храня още една седмица преди да ги оставя само на вода (Afghan-a не го коментираме).
Alex
Градинар
Градинар
Мнения: 139
Регистриран на: 10 Авг 2022, 20:48
Has thanked: 68 times
Been thanked: 84 times

Евала,много са яки растенията!Авгана не го отписвай според мен ще му трябва повече време.Но има проблем!
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Bathory написа: 04 Апр 2023, 19:36 Здравейте приятели!
Минаха 14 дни от последния ъпдейт на дневника. Не съм се отказал :D Просто не се случва нищо особено и затова.
-77-ми ден над земята.
-24/0(пълна загуба на ток) :oops:
-Температура 20-24(според зависи дали е отворен прозореца на стаята или не).
-Влажност 50% преди поливане и 60% след.
Поливал съм през ден с 1 l на растене със разтвор 3ml/l Bloom, 1ml/l Micro,1ml/l Ca-Mg и две супени лъжици захар в трите литра.
IMG_20230404_182735.jpg
Gorilla Cookies и Amnesia Zkittlez май заформят хубави ракети. Afghan Kush продължава да ме дразни все повече, съжалявам че не му намазах ските по рано.
IMG_20230404_151357.jpg
IMG_20230404_151406.jpg
IMG_20230404_183030.jpg
Трябва ли да ме притесняват пожълтелите горни листа или вече няма за кога?
IMG_20230404_184134.jpg
Още им е рано нали, мисля да ги храня още една седмица преди да ги оставя само на вода (Afghan-a не го коментираме).
Похрани ги още седмица и после пак ги покажи,раничко е малко за само вода.... Микро някакво ако имаш.... Ами листата можеше и малко по-зеленки да са, но аз лично не мога да определя точно защо така се е получило, колеги? ама вече мисля, че добре ще станат и като цяло хубаво са станали, даже много ми харесват! 😁👍Афгана и той ще е супер, е повечко време, но и повече материал от него е възможно да излезе.....
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 540 times
Been thanked: 384 times

Благодаря Ина!
Микрото го давам както си е по схема, а листата първо ги преторих с азота, после ги изпържих с P/K
(дадох както е по упътването на Canna 280 ppm и още на другия ден нещата бяха болезнени, после видях в един пост на Sofia Cannabis, че търсим 150 ppm max) и осветлението е много силно точно на средата.
Новобранска му работа :roll:
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”