Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Първи гроу и дневник на Bathory.

Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 539 times
Been thanked: 384 times

Здравейте приятели! Точно четири месеца след началото напълних бурканите :lol:
След като висяха 8 дни с главата надолу в палатката реших да ги прибера. Оказа се че не са съвсем готови и затова ги сложих на сушилка за още 4 дни пак в бокса.
IMG_20230516_174351.jpg
Температурата по време на сушенето беше 18-20 градуса, а влажността от 35 до 50% в зависимост от времето навън (бокса е в спалнята на постоянно отворен прозорец).
Afghan Kush
Afghan Kush
Amnesia Zkittlez
Amnesia Zkittlez
Gorilla Cookies
Gorilla Cookies
В ляво са главите, в дясно пуканките. Не знам какво им е теглото, защото нямам везна ( а и не ме интересува особено, защото не съм дилър хд... :lol: )
IMG_20230516_174509.jpg
Не намерих подходящи стъклени буркани затова временно ще са в тези (5 литрови пластмасови).
Мисля да ги изкарвам навън за по половин час всеки ден за две седмици и после да им сложа буферите за влажността.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3192
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7125 times
Been thanked: 4750 times

Честито! Според мен добре станаха тези аутота! Да кажеш как са, те колкото отлежават стават и по-добри. 👍💚🍀
dyff
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 12
Регистриран на: 16 Яну 2023, 12:01
Has thanked: 5 times
Been thanked: 16 times

Много добре, браво! Пиши как са после :passg:
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 891
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1414 times

Браво, финалния грамаж какъв е и от колко саксии
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 539 times
Been thanked: 384 times

grustman написа: 19 Май 2023, 09:36 Браво, финалния грамаж какъв е и от колко саксии
Благодаря! Нямам везна и не ме интересува особено. На пръв поглед би трябвало да ми стигне до следващия път :lol: Даже не съм убеден че ще го изпуша в този вид, защото от 7г. пуша само електронна цигара и не ме кефи особено горяща цигара. Ще пробвам от трима да направя течност и ако се получи може би така ще го бъде.
Иначе цветята бяха три, две саксии от 11л. и една от 14.
Аватар
Growmie23
Градинар
Градинар
Мнения: 48
Регистриран на: 09 Ное 2022, 15:27
Has thanked: 350 times
Been thanked: 116 times

Здравей , много добри резултати като за първи път . Поздравления с здраве да пафкаш !
:signw:
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”