Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Vetrushka & WDscorpio outdoor 2019

Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Днес започнахме подготовката за 2019, ще отглеждаме 4 сорта марихуана, като са индика доминант и вероятно една, две сативаи доминант, но те ще са на друго място.

Индика- Mamamia, Critical+2.0, Afghan kush vs Skunk, Sapphire OG
Сатива- Jack Herer и Blue Dream

Направихме 4-броя дупки с размери приблизително 70х50 см, което е 200 литра, изхвърлихме старата почва, защото е много глинеста и сега ще ги запълним с прегоряла тор (смесена - оФци, кози, крави), ЧКЧ, торф и малко кокос, като добавки в почвата, ще сложим бат гуано, рибна пудра, зеолит, микориза, доломита за ПХ, и ще полеем с Байкал М. Вероятно ще се използват и други препарати, но на този етап е това.
Ще се пръска яко с менделеевата таблица за буби и мухал, да ме извиняват колегите, които държат на 100% органика.

dAATfvhh-min.jpeg
UdAMAslz-min.jpeg
Аватар
NinjaDuck
НинджаДък
НинджаДък
Мнения: 203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:07
Has thanked: 788 times
Been thanked: 838 times

Яката работа. Трябваше да сложите по 2-3 литра от старата пръст в дупка натрошена , стрита и пръсната. За да го е яло вече като се впие отстрани. Толкова 2-3 литра нямаше да се отразят. А и глината не е хубаво заради ситната фракция и като цяло лошата пропускливост и дренаж ама си е добро меню. Естественно , че е мнение ама ми се доказа много пъти че е правилен избор. Топ дупки!
Jack Herrer къде го видя какъв е?
Като ги зарежа мисля и аз да ги ударя превантивнос препарат. Миналата година от другата страна на хълмовете удариха с отрова и всичкото гадина се премести през хълма от другата страна на южния склон.С какво и как сигурно ще копирам от вас за това ще чета с интерес. Но основно се приготвям за тоя стъблопробивач..
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

NinjaDuck написа: 18 Мар 2019, 07:24
Jack Herrer къде го видя какъв е?
Ето това е родословното дърво на сорта, но и самите от Sensi Seeds казват, че има много фенотипи и цъфтежа е от 50 до 70 дни.

seedsman.jpg
seedsman.jpg (110 KiB) Преглеждано 2909 пъти
Аватар
Notch
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 63
Регистриран на: 24 Яну 2019, 13:13
Has thanked: 92 times
Been thanked: 67 times

Браво! Кучето помага ли ? :D

Мисля тази седмица да търсим ново място, че на старото светлината им беше малко.
Имам един въпрос - Първо на лампа ли ще ги гледате или направо навън?
Последно промяна от Notch на 19 Юни 2020, 23:06, променено общо 1 път.
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Да ще бъдат подкарани под 400 вата MH за около месец, месец и нещо.
zzigzag
Градинар
Градинар
Мнения: 77
Регистриран на: 02 Мар 2019, 13:03
Has thanked: 40 times
Been thanked: 110 times

Месец и нещо на лампа-после не е ли доста рисково пренасянето?
Все пак ще се големи растения.
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Ще бъдат топирани 3-4 пъти за това време, това бави доста растежа, но все пак си зависи от сорта. Ще преценим как ще ги изкарваме, ако са много големи няма да е наведнъж.
Аз се чудя за моята градина, че съм приготвил 5 литра саксии и там вече ще е по- голям проблема с изкарването, но тази година искам да изкарам цветята, колкото се може по- големи, развити и топирани колкото се може повече пъти, а от вън мисля да не топирам или да не е много. Миналата година от една и съща майка в 2-те градини, топираните растения започнаха да цъфтят 2 седмици по- късно.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

Факт,бавят се,аз ги топирах и в предцъфтежа по-предишната година без да знам,бяха вече нараснали преди д а цъфнат и аз още ги топирах,много ги кълцах....И аз мисля тази грешка да не я правя или само веднъж ,дваж доста рано или никакво топиране дори.
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

Последния ми аутдор мислех да правя едно пък се получи друго и трябваше да карам еднометрови растения по дупките. И не бяха едно или две а 15-20. Доста опасно.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

Може да ги скъсиш:) За разсади макс два литра бих ползвала,те и в толкова могат да станат преголеми фототата.За аутота вече не знам как ще процедирам,мисля си по някое време да пробвам навън от семка няколко направо и няколко от саксия.....Ти аутота ще слагаш ли около фототата така между другото?:)Може в старите дупки,виждам,че седят май неразкопани или така ми се струва там вдлъбнатинките?Тяхната почва си е супер сигурно.......
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”