Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отглеждане На Открито 2023 / Outdoor Season 2023 (Обща тема)

Заключено
Семена марихуана
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

Моля всеки които е започнал приготовления за летния сезон 2023 да сподели какво е подготвил.
Ако се чудите какви семена да сложите нека обсъдим темата тук.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Growmie23
Градинар
Градинар
Мнения: 48
Регистриран на: 09 Ное 2022, 15:27
Has thanked: 350 times
Been thanked: 116 times

Привет от мен колеги
Бях се зарекъл повече да не захващам с Outdoor , но няма как :stone:
Тази година ще правя партизанско гледане , което не съм правил от доста годинки , мисля 3-4 фотопериодни да боцна на 3-4 различни места по едно растение и да се надявам поне едно да стане както трябва . От сега почвам да търся място и почвам лека полека с подготовката .
Пожелавам успех на всички с таз годишните аутдори и от по-рано подготвяйте Рапакса(ако има гъсеници :Д )

:signw:
viliev99
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Яну 2023, 15:14
Been thanked: 2 times

Здравейте, нов съм в градинарството и бих искал да попитам за сорта critical jack мнения както и с какви торове е най добре да се обгрижва?
Neron
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 13
Регистриран на: 06 Апр 2022, 07:20
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Искам да ви попитам какво мислите като се изкопаят дупките пръстта да се сложи в тия плетените сезалови чували с цел по добро задържане на водата и по рядко поливане ?
Neron
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 13
Регистриран на: 06 Апр 2022, 07:20
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Neron написа: 23 Фев 2023, 16:00 Искам да ви попитам какво мислите като се изкопаят дупките пръстта да се сложи в тия плетените сезалови чували с цел по добро задържане на водата и по рядко поливане ?
Тоест слагаме чувала в дупката, пръстта в чувала и сеем в чувала .
Alex
Градинар
Градинар
Мнения: 139
Регистриран на: 10 Авг 2022, 20:48
Has thanked: 68 times
Been thanked: 84 times

Neron написа: 23 Фев 2023, 16:01
Neron написа: 23 Фев 2023, 16:00 Искам да ви попитам какво мислите като се изкопаят дупките пръстта да се сложи в тия плетените сезалови чували с цел по добро задържане на водата и по рядко поливане ?
Тоест слагаме чувала в дупката, пръстта в чувала и сеем в чувала .
Вода не ми се вярва да задържи,но дали няма да е полезен срещу вредители?Ако може някой по опитен да изкаже мнение.По точно дали ще спре попово прасе,четох че е голям проблем тази гадина,а където мисля да гледам outdoor се срещат тея буболечки.
Alex
Градинар
Градинар
Мнения: 139
Регистриран на: 10 Авг 2022, 20:48
Has thanked: 68 times
Been thanked: 84 times

Аз смятам да се пробвам с 3-4 растения Barney’s Farm Shiskaberry 100% индика ,смятам за всяко да изкопаят дупка и по 50л почва canna,но не знам дали да е professional plus или по леката.За тор мисля да ползвам Guanokalong powder но дали ще е достатъчно?
Аватар
Pablo
Градинар
Градинар
Мнения: 63
Регистриран на: 25 Яну 2023, 03:15
Has thanked: 45 times
Been thanked: 96 times

Alex написа: 03 Мар 2023, 16:35 Аз смятам да се пробвам с 3-4 растения Barney’s Farm Shiskaberry 100% индика ,смятам за всяко да изкопаят дупка и по 50л почва canna,но не знам дали да е professional plus или по леката.За тор мисля да ползвам Guanokalong powder но дали ще е достатъчно?
Не знам особеностите на аутдора, но според мен Плюс на Канната пържи всичко малко...
"Ако А е успехът в живота, тогава А = X + Y + Z. Работата е Х; Забавлението е Y; а Z е да си държиш езика зад зъбите."
- Алберт Айнщайн
:roll:
Gugi
Градинар
Градинар
Мнения: 196
Регистриран на: 19 Дек 2021, 19:19
Has thanked: 136 times
Been thanked: 182 times

Alex написа: 03 Мар 2023, 16:35 Аз смятам да се пробвам с 3-4 растения Barney’s Farm Shiskaberry 100% индика ,смятам за всяко да изкопаят дупка и по 50л почва canna,но не знам дали да е professional plus или по леката.За тор мисля да ползвам Guanokalong powder но дали ще е достатъчно?
50л дупка е малко , като стане август ще искат поливка всеки ден , пробвал съм различна големина на дупките и най-добри резултати съм имал в около 200л . Вместо да даваш пари за купена почва по-добре си набави хубави добавки , които да смесиш с местната почва , за навън работи много добре пилешки тор на пелети както и оборска тор ако имаш достъп до такава - добре угнила не прясна , чкч също е добре да се добави . Гледаш да направиш добра храна за вегетацията а в цъфтежа вече почваш топ дредиснги на няколко пъти и повечко вода , колкото повете - толкова по-добре и по-големи хубави глави ще станат . Това което съм написал са основи , с които ще имаш добри резултати иначе може да се добавят още доста неща като някакъв вид минерали , водорасли или комбинирания тор на калонг комплейт органикс. :weed5:
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 374
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 348 times

Sofia Cannabis написа: 05 Яну 2023, 01:17 Моля всеки които е започнал приготовления за летния сезон 2023 да сподели какво е подготвил.
Ако се чудите какви семена да сложите нека обсъдим темата тук.
Аз имам следното питане, извинявам се предварително, ако въпросът ми не е за тук. Приготвям едно скромно индорче и искам да изкарам хубав разсад. Разполагам със шкаф висок 70см и широк към половин метър и горе долу толкова дълбок. Имам намериние да ги вегетирам около месец. Препоръчайте ми бюджетна лампа, която хем ще ми върши работа, хем няма да им е слаба и хем няма да ги пържи... като пораснат
Заключено

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”