Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отглеждане На Закрито 2023 / Indoor Season 2023 (Обща тема)

Заключено
Семена марихуана
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

Моля слагайте всички нови indoor grows в новата 2023 тема, успешните реколти!

Икар ако може сложи твоите растения да започнем темата с един отличен мини grow, което е целта на много хора които сега започват.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Не мога да направя нови снимки, защото цветята вече са на тъмно за 48 часа, но добавям тук още една, която не бях качил. Моля админите, ако преценят, да изтрият поста от миналогодишната тема.
Обща снимка на трите растения
Обща снимка на трите растения
Blue Dream (Seedsman)
Blue Dream (Seedsman)
Размер на главите Blue Dream (Seedsman)
Размер на главите Blue Dream (Seedsman)
BubbleGummer (Female Seeds) от семка
BubbleGummer (Female Seeds) от семка
BubbleGummer (Female Seeds) клонинг
BubbleGummer (Female Seeds) клонинг
Сцепих стеблата около седмица преди финала.
Сцепих стеблата около седмица преди финала.
Успех на всички колеги с индорите тази година, ще следя с интерес!
Poky10
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 12
Регистриран на: 31 Юли 2022, 05:09
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Здравейте,Приятели можете ли да ми кажете какво трябва да е ph-то на автоматите.Благодаряви :))
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 540 times
Been thanked: 384 times

iKAR написа: 05 Яну 2023, 11:31 Не мога да направя нови снимки, защото цветята вече са на тъмно за 48 часа, но добавям тук още една, която не бях качил. Моля админите, ако преценят, да изтрият поста от миналогодишната тема.
11.jpg
22.jpg
33.jpg
44.jpg
55.jpg
66.jpg

Успех на всички колеги с индорите тази година, ще следя с интерес!
Това на последната снимка с каква цел се прави?
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1443 times
Been thanked: 832 times

И аз да испамя нещо... ден 18 мисля на 12/12 в ляво двете sour diesel на blimburn нещоси..в средата един клонинг на all gas og и другите 3 са sour diesel на medical. Тъкмо ги почистих и ги полях с 3мл блум 1мл микро 1мл гроу/блум 1 мл ензими 2мл cal/mag 0.3-0.5ml адван. амино. :weed4:
Прикачени файлове
20230105_212225_copy_1280x720.jpg
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 896
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1418 times

BuTaMuH написа: 05 Яну 2023, 21:42 И аз да испамя нещо... ден 18 мисля на 12/12 в ляво двете sour diesel на blimburn нещоси..в средата един клонинг на all gas og и другите 3 са sour diesel на medical. Тъкмо ги почистих и ги полях с 3мл блум 1мл микро 1мл гроу/блум 1 мл ензими 2мл cal/mag 0.3-0.5ml адван. амино. :weed4:
Много добре вървят нещата
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Bathory написа: 05 Яну 2023, 21:03 Това на последната снимка с каква цел се прави?
Ами причинява стрес на растението, което го кара да пусне повече смоли.. Такива са митовете, мисля че не е доказано по никакъв начин, че работи, но аз реших просто да го пробвам този път. Другото, което съм чел като теория е че така нахлуването на кислород в стеблото прекъсва част от способността на растението да се храни от почвата и то започва да доизяжда каквито вещества има останали в листата. Важното е да не се прави прекалено рано, защото растението може да изхерми от стреса.
Alex
Градинар
Градинар
Мнения: 139
Регистриран на: 10 Авг 2022, 20:48
Has thanked: 68 times
Been thanked: 84 times

Здравейте,предполагам досаждам с глупавите си въпроси но не са ми ясни нещата.Реших да опитам да отглеждам в кокос,купих си такъв https://www.urbanbotaniks.com/product/3 ... rhiza.html Растението е автомат,саксията е 11 литра.Питането ми е такъв ли трябва да бъде кокоса защото очаквах влакна,а това нещо държи яко влага не виждам как ще се полива всеки ден,знам че е тъпо че незнам какво точно съм си купил но може някой да ми обясни ако не е чист кокос как да се грижа за растението (с торовете) много ще съм благодарен ако ме осветлите.Иначе много бързо се показа звяра :)
Прикачени файлове
comp_1673300834371.JPEG
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 896
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1418 times

Alex написа: 09 Яну 2023, 23:51 Здравейте,предполагам досаждам с глупавите си въпроси но не са ми ясни нещата.Реших да опитам да отглеждам в кокос,купих си такъв https://www.urbanbotaniks.com/product/3 ... rhiza.html Растението е автомат,саксията е 11 литра.Питането ми е такъв ли трябва да бъде кокоса защото очаквах влакна,а това нещо държи яко влага не виждам как ще се полива всеки ден,знам че е тъпо че незнам какво точно съм си купил но може някой да ми обясни ако не е чист кокос как да се грижа за растението (с торовете) много ще съм благодарен ако ме осветлите.Иначе много бързо се показа звяра :)
Братле , приеми критиката ми като поучителна . Преди да започнеш да отглеждаш в кокос трябваше да проучиш кое как и какво , кокоса се полива до колкото зная всеки ден . Не ми се сърди защото сега тук не винаги хорат седят и могат да ти отговорят а когато си подготвен не би било ти проблем с основните неща! ❤️
Alex
Градинар
Градинар
Мнения: 139
Регистриран на: 10 Авг 2022, 20:48
Has thanked: 68 times
Been thanked: 84 times

grustman написа: 10 Яну 2023, 00:29
Alex написа: 09 Яну 2023, 23:51 Здравейте,предполагам досаждам с глупавите си въпроси но не са ми ясни нещата.Реших да опитам да отглеждам в кокос,купих си такъв https://www.urbanbotaniks.com/product/3 ... rhiza.html Растението е автомат,саксията е 11 литра.Питането ми е такъв ли трябва да бъде кокоса защото очаквах влакна,а това нещо държи яко влага не виждам как ще се полива всеки ден,знам че е тъпо че незнам какво точно съм си купил но може някой да ми обясни ако не е чист кокос как да се грижа за растението (с торовете) много ще съм благодарен ако ме осветлите.Иначе много бързо се показа звяра :)
Братле , приеми критиката ми като поучителна . Преди да започнеш да отглеждаш в кокос трябваше да проучиш кое как и какво , кокоса се полива до колкото зная всеки ден . Не ми се сърди защото сега тук не винаги хорат седят и могат да ти отговорят а когато си подготвен не би било ти проблем с основните неща! ❤️
Абсолютно си прав и те разбирам,просто винаги бързам и научавам нещата по трудния начин ( проба грешка).От 6 месеца се опитвам да отглеждам автомати първия гроу беше тотален провал,сега с втория са по добре нещата,наистина се опитвам да чета и да не питам за всичко като идиот но с тоя кокос ми е тъмна Индия.Относно отговорите ми е ясно че никой не чака мен да си задавам въпросите,нямам друг избор.
Заключено

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”