Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отглеждане На Закрито 2023 / Indoor Season 2023 (Обща тема)

Заключено
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Понадуха се, доволна съм сравнително, повечето мисля да ги бера, трихомите са им между бели и кристални(когато последно ги снимах) , още съвсем мъничко, даже си мисля на Коледа така да си прекарам, в рязане, хем ще са и с Божията сила и любов! 😂🙏❤️Измислила съм няколко подобрения за следващ гроу, че малко жълтички станаха. Весели празници от мен!😊
Прикачени файлове
20231222_120113.jpg
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 371
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

Inna написа: 22 Дек 2023, 12:10 Понадуха се, доволна съм сравнително, повечето мисля да ги бера, трихомите са им между бели и кристални(когато последно ги снимах) , още съвсем мъничко, даже си мисля на Коледа така да си прекарам, в рязане, хем ще са и с Божията сила и любов! 😂🙏❤️Измислила съм няколко подобрения за следващ гроу, че малко жълтички станаха. Весели празници от мен!😊
При тебе само глави бе,отгоре до долу, къде са им листата :D , дай Боже всекиму!!! :weed: :weed: :weed:
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Peggy Zina написа: 22 Дек 2023, 20:44
Inna написа: 22 Дек 2023, 12:10 Понадуха се, доволна съм сравнително, повечето мисля да ги бера, трихомите са им между бели и кристални(когато последно ги снимах) , още съвсем мъничко, даже си мисля на Коледа така да си прекарам, в рязане, хем ще са и с Божията сила и любов! 😂🙏❤️Измислила съм няколко подобрения за следващ гроу, че малко жълтички станаха. Весели празници от мен!😊
При тебе само глави бе,отгоре до долу, къде са им листата :D , дай Боже всекиму!!! :weed: :weed: :weed:
За жалост листата се развалиха този път, не трябва да са чак така. И се поразкикериха. Но иначе не ми изглежда малко. И хубавки видчета,сативки, доста бели!
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Либърти хейз-Барнис, адски мазно е това, направо ръцете ми залепнаха. 😀🤗Бера ги вече някои, защото са горе долу идеални на трихоми и ме е страх повече да ги държа в тоя запарен гардероб, да не мухлясат пък накрая.Другото е "аутото" - Горила кукис ли, кео беше пак на Барни, което е твърдо като камък и почти идеално бели трихоми. И то няма за какво да седи,близала нямат вече свежи...Останалите ги разредих и полях може би за последно. Весела Коледа! 🙏
Прикачени файлове
Аутото
Аутото
20231223_210313.jpg
Lucky_Plant
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 28 Дек 2023, 09:59
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

Здравейте, нов съм, не знам дали това е правилната тема, но ще опитам.
След дълги години желание най-накрая и случайно се сдобих с нужните неща.
На кратко: 60x120x180 бокс, 2бр. MarsHydro ts-1000 , наследих и няколко автомата от 42Fastbuds - Wedding Cheesecake и горила куки.
Първо бяха посадени в 4-5 литрови саксии с почва смесена от моя милост - почва за лимони и рози + перлит. 10-ина дни след покълването взеха да жълтеят и реших да подходя по сериозно към нещата - 16 литрови саксии , за почва се спрях на биобъзз лайт микс. Взех и стартер пак на биобъзз (биофроу, калмаг ....мисля че сте запознати).Държа ги на режим 20/4 . След като ги пресадих 2 от 3-те се развиха много добре и реших да се пробвам с ЛСТ :Д , 1 не понесе пресаждането и умря, замених го с друга семка и сега имам едно което е по-малко с 2 седмици (надявам се не е проблем в по късен етап).
Днес им е ден 28 и респективно ден 14 за мъника. Ще приложа снимки и въпроса ми към по-опитен ауто гроуер как се спрявят растенията ? Нещо видимо за подобрение ?
Прикачени файлове
IMG_3308.jpg
IMG_3310.jpg
IMG_3313.jpg
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 535 times
Been thanked: 384 times

Поздравления за начинанието :stone:
Всичко щеше да изглежда нормално, ако не бяха авто.
Скоро ще им се доцъфти а ти малко си ги спънал във вегетацията с лош избор на почва и пресаждане. Не ги тормози с разни техники(особено като начинаещ), защото нямаш време.
Lucky_Plant
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 28 Дек 2023, 09:59
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

Благодаря 🍀
Та да този гроу и без това е проба, а и като цяло идеята ми не е да ги отглеждам като крава само за мляко в което няма нищо лошо, а по-скоро като домашен любимец(хоби). Предпочетох още от начало да приложа техники, защото и без това в бъдеще ще и е по-добре да правя грешки от рано с което също нямам проблем. Реших да споделям тук и съм отворен към критика 🙃 .
Лек ъпдейт относно момичетата :
На 29-тия ден ми се сториха доста гъсти и реших да ги поокастря малко ,имам опит с кастрене на овошни дървета и следвах Г/д същата логика. Махнах с 15-20% по малко от това което ми се искаше и накрая пак изглеждаха голички 😂. В деня между поливанията се случи. Листата бяха леко залинели (имах лек проблем с температурата, но покупката на 3-ти вентилатор оправи нещата) . За мое учудване живнаха много бързо и не показаха никакви признаци на стрес след кастренето. Днес ги полях и всички клонки бяха + 3/4 см. Изчетох доста и всеки има различно мнение кога да се прави, кога да не.
Прикачени файлове
15 часа след кастренето (вътре е и 4-те часа тъмно)
15 часа след кастренето (вътре е и 4-те часа тъмно)
Почти накрая ,още 6-7 листа махнах след това
Почти накрая ,още 6-7 листа махнах след това
EC6FA20C-4B39-4E59-98B6-38DC5F72816C.jpeg
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 535 times
Been thanked: 384 times

Lucky_Plant написа: 30 Дек 2023, 12:39 Благодаря 🍀
Та да този гроу и без това е проба, а и като цяло идеята ми не е да ги отглеждам като крава само за мляко в което няма нищо лошо, а по-скоро като домашен любимец(хоби). Предпочетох още от начало да приложа техники, защото и без това в бъдеще ще и е по-добре да правя грешки от рано с което също нямам проблем. Реших да споделям тук и съм отворен към критика 🙃 .
Лек ъпдейт относно момичетата :
На 29-тия ден ми се сториха доста гъсти и реших да ги поокастря малко ,имам опит с кастрене на овошни дървета и следвах Г/д същата логика. Махнах с 15-20% по малко от това което ми се искаше и накрая пак изглеждаха голички 😂. В деня между поливанията се случи. Листата бяха леко залинели (имах лек проблем с температурата, но покупката на 3-ти вентилатор оправи нещата) . За мое учудване живнаха много бързо и не показаха никакви признаци на стрес след кастренето. Днес ги полях и всички клонки бяха + 3/4 см. Изчетох доста и всеки има различно мнение кога да се прави, кога да не.
Малко им е топличко и влажността е ниска. Не може ли да свалиш температурата с няколко градуса? Не си споменал нищо за изкарващ вентилатор и филтър, предполагам затова е толкова горещо. Ще ти трябват, ако миризмата не те притеснявам (в което много се съмнявам) може и без филтър, но изкарващия е задължителен, само с обдухващи няма да стане, нещо трябва да вкарва свеж въздух вътре.
Lucky_Plant
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 28 Дек 2023, 09:59
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

Bathory написа: 01 Яну 2024, 13:08
Lucky_Plant написа: 30 Дек 2023, 12:39 Благодаря 🍀
...
Малко им е топличко и влажността е ниска. Не може ли да свалиш температурата с няколко градуса? Не си споменал нищо за изкарващ вентилатор и филтър, предполагам затова е толкова горещо. Ще ти трябват, ако миризмата не те притеснявам (в което много се съмнявам) може и без филтър, но изкарващия е задължителен, само с обдухващи няма да стане, нещо трябва да вкарва свеж въздух вътре.
Честита Нова Година и нека бъде плодородна за всички :weed:
Имам филтър подходящ размер за бокса (вътрешен) миризма никаква извън бокса, имам и изходящ и входящ вентилатор и 3 циркулационни :Д общо 5. Няма как обаче да изкарам входящия от навън и въпреки че не отоплявам стаята има пик до 29 преди , сега с 3 циркулационен пика е 28 градуса, през деня на 30 см от бокса и от входяшия въздуховод отварям и прозорец.
Влажността е някъде между 40-60% , но не е константна и съм в процес на търсене на устройство (ако може даже някой да препоръча)
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 535 times
Been thanked: 384 times

Lucky_Plant написа: 01 Яну 2024, 14:41
Bathory написа: 01 Яну 2024, 13:08
Lucky_Plant написа: 30 Дек 2023, 12:39 Благодаря 🍀
...
Малко им е топличко и влажността е ниска. Не може ли да свалиш температурата с няколко градуса? Не си споменал нищо за изкарващ вентилатор и филтър, предполагам затова е толкова горещо. Ще ти трябват, ако миризмата не те притеснявам (в което много се съмнявам) може и без филтър, но изкарващия е задължителен, само с обдухващи няма да стане, нещо трябва да вкарва свеж въздух вътре.
Честита Нова Година и нека бъде плодородна за всички :weed:
Имам филтър подходящ размер за бокса (вътрешен) миризма никаква извън бокса, имам и изходящ и входящ вентилатор и 3 циркулационни :Д общо 5. Няма как обаче да изкарам входящия от навън и въпреки че не отоплявам стаята има пик до 29 преди , сега с 3 циркулационен пика е 28 градуса, през деня на 30 см от бокса и от входяшия въздуховод отварям и прозорец.
Влажността е някъде между 40-60% , но не е константна и съм в процес на търсене на устройство (ако може даже някой да препоръча)
Не те разбрах съвсем. А относно влажността във вегетацията може да я качиш с най обикновен овлажнител за 10 лева от китайците, но по натам няма да ти трябва, по време на цъфтежа ще имаш по належаща нужда от влагоуловител, защото трудно се поддържа ниска влажност тогава.
Заключено

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”