Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Първи индор помагайте

Публикувай отговор
Семена марихуана
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 375
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

Това е положението днес, 12 часа след поливката.... Ще ги устискам още месец, месец и половина храната както казах съм я увеличил, намалих кал мага. Лампата е на 55-60 процента на 30см от най високите. Имат ли още да наливат или квот такова? Като изключим тая глупост с пх-то дето съм направил, от 1 седмица насам в бокса мирише плодово , приятно на пъпеш.....
Прикачени файлове
foto_no_exif(2)-min.jpg
foto_no_exif(1)-min.jpg
Alex
Градинар
Градинар
Мнения: 139
Регистриран на: 10 Авг 2022, 20:48
Has thanked: 68 times
Been thanked: 84 times

Peggy Zina написа: 28 Апр 2023, 14:22 Това е положението днес, 12 часа след поливката.... Ще ги устискам още месец, месец и половина храната както казах съм я увеличил, намалих кал мага. Лампата е на 55-60 процента на 30см от най високите. Имат ли още да наливат или квот такова? Като изключим тая глупост с пх-то дето съм направил, от 1 седмица насам в бокса мирише плодово , приятно на пъпеш.....
Защо я държиш лампата на 60%
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 375
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

Alex написа: 28 Апр 2023, 14:42
Peggy Zina написа: 28 Апр 2023, 14:22 Това е положението днес, 12 часа след поливката.... Ще ги устискам още месец, месец и половина храната както казах съм я увеличил, намалих кал мага. Лампата е на 55-60 процента на 30см от най високите. Имат ли още да наливат или квот такова? Като изключим тая глупост с пх-то дето съм направил, от 1 седмица насам в бокса мирише плодово , приятно на пъпеш.....
Защо я държиш лампата на 60%
Щото е модел тсв 2000, и ппц е за цъфтеж на площ метър на метър, а моя бокс е 60 на 60.
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 375
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

Значи 6-та седмица от 12/12. Верно без микроскоп . Ама така като ги гледате по -опитните, колко време им давате, това единия блу дрийм дето е по-напред от всички.....
Прикачени файлове
foto_no_exif-min.jpg
foto_no_exif(1)-min.jpg
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 896
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1418 times

Има доста време !
HULKKUSH
Градинар
Градинар
Мнения: 54
Регистриран на: 03 Апр 2023, 18:09
Been thanked: 36 times

Значи накрая жълтеенето и прегарянията се оказаха ,че са от преторяване ,а не от липси ,както ти бях написал . Симптомите в началото доста си приличат.Жълтото растение на 100% е преторено и най-вероятно е заключено към усвояване на елементи .
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 375
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

HULKKUSH написа: 30 Апр 2023, 17:52 Значи накрая жълтеенето и прегарянията се оказаха ,че са от преторяване ,а не от липси ,както ти бях написал . Симптомите в началото доста си приличат.Жълтото растение на 100% е преторено и най-вероятно е заключено към усвояване на елементи .
от тука нататък какво, да карам само на вода , флорайзън , меласа и кокосова вода , така ли?
HULKKUSH
Градинар
Градинар
Мнения: 54
Регистриран на: 03 Апр 2023, 18:09
Been thanked: 36 times

Peggy Zina написа: 30 Апр 2023, 19:29
HULKKUSH написа: 30 Апр 2023, 17:52 Значи накрая жълтеенето и прегарянията се оказаха ,че са от преторяване ,а не от липси ,както ти бях написал . Симптомите в началото доста си приличат.Жълтото растение на 100% е преторено и най-вероятно е заключено към усвояване на елементи .
от тука нататък какво, да карам само на вода , флорайзън , меласа и кокосова вода , така ли?
Не гледам органики ,за да ти дам точен съвет.Който е по-запознат може да каже .
Аз бих го флъшнал само с вода,за да се изчисти почвата и после да го полея с 1/3 от препоръчителните дози .но това е за минерално торене.При органично не мога да ти кажа как се действа.
Растението пие ли вода еднакво ,както другите или по-бавно изсъхва?
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3200
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

На биотата за към финала много вървят ензими, които да разградят последните храна и гниещи корени и да ги използва растението. Гледам, че така и ги дават за последните седмици. И разните там шугар бъдс или меласа, кой каквото ползва. Аз си торя до края кажи речи с биотата, но умерено през цялото време, не промивам...... Тук има още време. Ами може да опиташ едно така, едно с промувка, просто да си видиш ти как ще им хареса.... За опит. Няма вече да има някаква супер разлика, но има време да понадуят, те точно на финала се надуват и втвърдяват, затова почакай ги добре. И според мен хич не са зле! 😍Малко по светлички някои, но като цяло добре си ги докарал. 👍Можеш пак да оскубеш листа сега да светне за последно около главите.....
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 375
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

Тва е хавата при мене. Вчера съм ги полял с ензими, меласа и малко кокосова вода. Тъкмо като привършвах поливките, лампата изгасна и направих и снимка на тъмно. Следващия път мисля пак така да полея. Така като ги гледате колко им остава? Само малките ме притесняват за разсада да не им видя сметката, малко 2 дини под мишница стана работата.....
Прикачени файлове
foto_no_exif(5)-min.jpg
foto_no_exif(4)-min.jpg
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”