Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Първи индор помагайте

Публикувай отговор
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Всичко, което е написал Икар👍Само че повече от 48 часа на тъмно рискуваш мухъл в последния момент(и особено ако почвата е още влажна или скоро полята) , затова не бих, готовите глави са много податливи на мухлясване, недей рискува с дълго стоене на тъмно. Като цяло разликата със или без тези неща е пренебрежимо малка според мен, с една дума все тая. 🤷😂Важното е да се оберат добре ъзрели и надули и после да се изсушат хубаво и качествено, наблегни на сушенето, то е по-решаващото.
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 371
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

Това е положението при мен от вчера са по кисийте, регулатор на влажността. Ако друго този индор ми послужи за поука, другия път повече..... Мисля да вкарам биг бъд на адвансед към следващия гроу, как мислите и как да го съчетая с органичните, него мисля да го даван първия месец от 12/12 и толкоз после си карам органика и чистка, да не им дойде много фосфора и калия и магнезия от останалите продукти дето ползвам блуум, бананова кора, кал маг и бат гуано. Та да се върна на резултатите
Mimosa x Orange punch на barneys 52 грама, изключително приятен плодов аромат на пъпеш, лайм и портокал - сладък плодов вкус, опънах си от него една главица 12 часа щъках като глух петел из жилището , не беше типичния индика ефект.....
Блу дрийм на гардън ъф грийн - 79 грама двата
Фрийксшоуа - 21 грама
Общо 152 грама+
Със един апарат от едно време съм затова съм по ограничен откъм снимки....
Прикачени файлове
foto_no_exif(5).jpg
foto_no_exif(6).jpg
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 535 times
Been thanked: 384 times

Розмарина на пушене как е?
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

кажи за розмарина......струва ли си да се гледа?????
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 371
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

Mezzazine написа: 29 Май 2023, 06:14 кажи за розмарина......струва ли си да се гледа?????
Не съм опрял да го пуша и него, до няколко седмици ще имаш обширен смоук репорт. Семките са ми подарък иначе отвори сийдсмен, скъпички са имам една , догодина мисля да направя клонинги, расте по по особен начин спрямо другите това е...... Но както виждате добива е по-малък от на другите, и в growdiaries на аутдор вади сравнително малко спрямо другите, но си струва че не бие на очи, аз лично гледах с филтър и то по-голям от препоръчителния и да чукна на дърво миризма имаше само като отворя бокса и си завра носа на 10ина см от главите вътре в бокса. Та който иска иска индора му да не се набива на очи/ на нос да слага големите филтри и да си свирка ;)
Аватар
bezoloven
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 109
Регистриран на: 11 Дек 2018, 10:03
Has thanked: 72 times
Been thanked: 260 times

Spiral написа: 12 Апр 2023, 14:45
bezoloven написа: 12 Апр 2023, 14:18 Идеални са китките,ама имат още доста да пълнят.
Охоо, привет, радвам се, че все още си тук :D .
Тука съм,чат пат,ама изобщо не се оправям с този форум.Искам да питам за гърците,ама не знам как.
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 371
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

bezoloven написа: 14 Юни 2023, 11:53
Spiral написа: 12 Апр 2023, 14:45
bezoloven написа: 12 Апр 2023, 14:18 Идеални са китките,ама имат още доста да пълнят.
Охоо, привет, радвам се, че все още си тук :D .
Тука съм,чат пат,ама изобщо не се оправям с този форум.Искам да питам за гърците,ама не знам как.
Гледал съм ти дневниците, и ти се кефя, останал съм с впечатлетието че си от старите членове, от онзи бившия форум. Моля те споделяй повече гролове тук да ти се кефя.... :weed:
Аватар
bezoloven
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 109
Регистриран на: 11 Дек 2018, 10:03
Has thanked: 72 times
Been thanked: 260 times

Peggy Zina написа: 14 Юни 2023, 12:21
bezoloven написа: 14 Юни 2023, 11:53
Spiral написа: 12 Апр 2023, 14:45
Охоо, привет, радвам се, че все още си тук :D .
Тука съм,чат пат,ама изобщо не се оправям с този форум.Искам да питам за гърците,ама не знам как.
Гледал съм ти дневниците, и ти се кефя, останал съм с впечатлетието че си от старите членове, от онзи бившия форум. Моля те споделяй повече гролове тук да ти се кефя.... :weed:
Погъделичка ми самочувствието,благодаря.И да,аз съм оня от техашце фермата,но там не съм влизал от много години.Ще направя дневник,само да захладнее малко 😄.
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 371
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

Bathory написа: 28 Май 2023, 19:26 Розмарина на пушене как е?
Днеска пробвах блу дрийма, брутален , даже ми идва по-силен от мимозата дето я дават с 30 тхц, първия половин час буквално ме изстрелваше...Свих си 0.2 а ме държа 7-8 часа...
Аватар
bezoloven
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 109
Регистриран на: 11 Дек 2018, 10:03
Has thanked: 72 times
Been thanked: 260 times

Peggy Zina написа: 14 Юни 2023, 14:31
Bathory написа: 28 Май 2023, 19:26 Розмарина на пушене как е?
Днеска пробвах блу дрийма, брутален , даже ми идва по-силен от мимозата дето я дават с 30 тхц, първия половин час буквално ме изстрелваше...Свих си 0.2 а ме държа 7-8 часа...
Блу Дрийма съм го гледал,но беше отдавна и нямам спомени за него.Само помня ,че имаше добър вкус.
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”