Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Първи индор помагайте

Публикувай отговор
Семена марихуана
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 371
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

bezoloven написа: 14 Юни 2023, 15:55
Peggy Zina написа: 14 Юни 2023, 14:31
Bathory написа: 28 Май 2023, 19:26 Розмарина на пушене как е?
Днеска пробвах блу дрийма, брутален , даже ми идва по-силен от мимозата дето я дават с 30 тхц, първия половин час буквално ме изстрелваше...Свих си 0.2 а ме държа 7-8 часа...
Блу Дрийма съм го гледал,но беше отдавна и нямам спомени за него.Само помня ,че имаше добър вкус.
Ей този ми е блу дрийма https://gardenofgreenseedbank.com/blue-dream/ , по каталог е по хубав от на сийдсмена, имам един мерак да направя един грол с няколко блу дрийма на различни брийдъри ,но живот и здраве...
Аватар
bezoloven
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 109
Регистриран на: 11 Дек 2018, 10:03
Has thanked: 72 times
Been thanked: 260 times

SmokeMachine написа: 22 Фев 2023, 16:20
Peggy Zina написа: 22 Фев 2023, 12:34
Spiral написа: 22 Фев 2023, 01:33
Ами не знам какви сортове гледаш, но съдейки по листата ми мязат повече на индика, за които е нормално да имат сбита форма. За поливките кажи какво точно те интересува.
Значи сортовете са 3 сативи и една мимоза х ориндж пънч на барни. Дето се чудя кво я правя, за да не го изпържа понеже го боднах 10ина дена след останалите. Последно съм ги полял със 10-150 мл този понеделник, кога да ги полея пак, тъкмо почнаха да се развиват, като хората. И да накапна ли във водата малко ризотоник?
Ризотоник се дава от началото до края... Той не е храна.... Следващия гроу и аз ще гледам мимоза х ориндж пънч на барни...

Поздрави
Пушеща машино,кога ще боцкаш Мимозата?
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 371
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

:weed: :weed: :weed: Опа! Гледайте на този пост като на епилог към дневника ми , честито на всички именници и т.н., един поздрав за предстоящия 8-и декември за всички студенти, бъдещи, настоящи и т.н. с тази глава Блу Дрийм , кюрвана 6 месеца.
Прикачени файлове
IMGP7361-min.JPG
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”