Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

DarkWeb LSD

Намаляване на вредите е проактивен подход за намаляване на щетите, нанесени от алкохол, наркотици и други пристрастяващи поведения, както и справяне с по-широки здравни и социални въпроси, като предаването на ХИВ и други.
Заключено
Семена марихуана
R3S1S7
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 18
Регистриран на: 06 Ное 2020, 00:21
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Първо искам да се извиня, ако не пускам темата на правилното място.

Здравейте, някой запознат ли е как стават нещата с получаване на лсд, през бг поща от даркуеба и успешно ли е?
Преди време бях пробвал да поръчам от Hofmanncrew, но така и пратката не дойде (-50$). Какви данни трябва да предоставя на вендора, и има ли някаква особеност, за която вендора трябва да знае? Възможно е да не съм бил измамен, а да съм дал непълни данни на Hofmanncrew за получаване на пратката.
Данните които съм дал на вендора са:

-Държава
-Град
-Zip code/пощенски код
-Адрес (Адрес на пощата, не съм предоставял личен адрес или телефон за връзка. Може и в това да ми е грешката, тъй като по този начин няма как да получа известие, че имам пратка в близката поща.)
-Три имена

Има ли значение дали имената които предоставям са на кирилица или латиница? Също да добавя, че след като не получих пратката си се поразрових повечко из форуми като Dread и Reddit и открих още хора, които не са си получили пратката от въпросния Hofmanncrew. От приятели знам, че преди години точно той е бил №1 Вендор, но явно нещата вече не стоят точно така.

Благодаря за отделеното време!
Sherbet420
Градинар
Градинар
Мнения: 45
Регистриран на: 06 Юли 2022, 14:56
Has thanked: 13 times
Been thanked: 132 times

Преди 2-3 години поръчвах от Англия и беше супер според мен.
Наскоро поръчах oт продавач Sunshine .. (май така се казваше) който уж имаше добри ревюта в Dread.
Поръчах и в официалния магазин на правещите LSD DS 3.0 от Гърция.
И двете поръчки не дойдоха :(
R3S1S7
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 18
Регистриран на: 06 Ное 2020, 00:21
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Sherbet420 написа: 22 Ное 2022, 20:01 Преди 2-3 години поръчвах от Англия и беше супер според мен.
Наскоро поръчах oт продавач Sunshine .. (май така се казваше) който уж имаше добри ревюта в Dread.
Поръчах и в официалния магазин на правещите LSD DS 3.0 от Гърция.
И двете поръчки не дойдоха :(
Потърси някой от официалните риселъри на GG (GammaGoblin).
Аз лично съм много доволен от Сам.
Доставката става в рамките на 14-15 дни, и без излишни въпроси. Просто изпълняваш стъпките, които ти се казват да изпълниш, и си готов! ЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО!
https://www.reddit.com/r/LSD/comments/l ... con_105ug/ <-- линк към reddit пост, в който обсъждат Lsd-то на вендора.
aleks1997
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Яну 2023, 02:02

Разгледах и ми се струва удачно да купя направо от GG. Може ли да дадеш по-подробна информация за как протича процеса тук в бг? Доставят ли го до пощенската ти кутия, можеш ли да сложиш фалшиво име и просто адреса и номера на кутията и да се надяваш, че ще сработи? Колко безопасно е? Как идва блотера в самото писмо(увито ли е в найлон)?
Заключено

Обратно към “Harm Reduction - Намаляване на вредите от наркотиците”