Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Малко смях с моя DYI проект.

Направи си сам проекти и домашни решения тук!
Семена марихуана
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 540 times
Been thanked: 384 times

Здравейте, това ми е първият опит.
Идеята ми е да видя как стават нещата, с подръчни материали и тогава да се заема по сериозно.
Изглежда много смешно, но преди да съм взел правилното оборудване ми се искаше да видя как се случват нещата. Като се започне от покупката на семена, почви, торове, добавки, саксий и т.н.
Първата семка я прецаках, следващите две покълнаха и така продължавам да чета и опитвам.
Ако стигна до реколта не знам колко мирише (бокса е до главата ми в спалнята,не знам жената дали ще го изтърпи).
Прикачени файлове
foto_no_exif.jpg
foto_no_exif1.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Е да, и аз така съм опитвала(и още опитвам хаха) , забавно е, но накрая ще установиш, че по добре да си купиш един комплект, палатчица, лампичка, филтърче и всичко друго удобно. За да ти върви лесно и добре и да изкарваш нещичко. А сега така не влиза ли отнякъде светлина в тъмния период? Също нещо по стабилно, да не е кашонено? Все пак там се полива, пръска. Вътре вентилаторчета и тн?
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 896
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1418 times

Първо браво за труда , но няма да стане ще се разсмърди много по време на цъфтеж
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 540 times
Been thanked: 384 times

grustman написа: 11 Ное 2022, 11:34 Първо браво за труда , но няма да стане ще се разсмърди много по време на цъфтеж
Inna написа: 11 Ное 2022, 11:31 Е да, и аз така съм опитвала(и още опитвам хаха) , забавно е, но накрая ще установиш, че по добре да си купиш един комплект, палатчица, лампичка, филтърче и всичко друго удобно. За да ти върви лесно и добре и да изкарваш нещичко. А сега така не влиза ли отнякъде светлина в тъмния период? Също нещо по стабилно, да не е кашонено? Все пак там се полива, пръска. Вътре вентилаторчета и тн?
Благодаря за отговорите!
Пожелах си за Коледа една палатка, а от китайците много изгодно (нали е 11.11 :lol: ), поръчах вентилатор, суич за осветлението, овлажнител за въздуха, термометър с хидрометър, за съжаление палатките не бяха на промоция . Миризмата ме притеснява най вече, до сега не съм гледал (даже не съм и виждал), амо то така беше и когато реших да правя домашно вино. Почнах с 30 кг. грозде в бидонче в банята и стигнах до половин тон на сезон и да давам съвети по форумите и приятели :mrgreen:
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 896
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1418 times

Bathory написа: 11 Ное 2022, 13:44
grustman написа: 11 Ное 2022, 11:34 Първо браво за труда , но няма да стане ще се разсмърди много по време на цъфтеж
Inna написа: 11 Ное 2022, 11:31 Е да, и аз така съм опитвала(и още опитвам хаха) , забавно е, но накрая ще установиш, че по добре да си купиш един комплект, палатчица, лампичка, филтърче и всичко друго удобно. За да ти върви лесно и добре и да изкарваш нещичко. А сега така не влиза ли отнякъде светлина в тъмния период? Също нещо по стабилно, да не е кашонено? Все пак там се полива, пръска. Вътре вентилаторчета и тн?
Благодаря за отговорите!
Пожелах си за Коледа една палатка, а от китайците много изгодно (нали е 11.11 :lol: ), поръчах вентилатор, суич за осветлението, овлажнител за въздуха, термометър с хидрометър, за съжаление палатките не бяха на промоция . Миризмата ме притеснява най вече, до сега не съм гледал (даже не съм и виждал), амо то така беше и когато реших да правя домашно вино. Почнах с 30 кг. грозде в бидонче в банята и стигнах до половин тон на сезон и да давам съвети по форумите и приятели :mrgreen:
Браво на теб значи ще произвеждаш за улицата 🫢😀
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 540 times
Been thanked: 384 times

Съмнявам се, че ще мога дори да го опитам.
Иначе да, ще размажа наркокартелите :stone:
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1443 times
Been thanked: 832 times

Bathory написа: 11 Ное 2022, 22:56 Съмнявам се, че ще мога дори да го опитам.
Иначе да, ще размажа наркокартелите :stone:
Братле в началото всеки си мисли,че ще вади КИЛАТА....Винаги се сещам мисля че Ина го беше писала,че + на гледането е че никога не оставаш без материял за теб и аверите около теб...но за пари и дума да не става.
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 540 times
Been thanked: 384 times

BuTaMuH написа: 12 Ное 2022, 18:35
Bathory написа: 11 Ное 2022, 22:56 Съмнявам се, че ще мога дори да го опитам.
Иначе да, ще размажа наркокартелите :stone:
Братле в началото всеки си мисли,че ще вади КИЛАТА....Винаги се сещам мисля че Ина го беше писала,че + на гледането е че никога не оставаш без материял за теб и аверите около теб...но за пари и дума да не става.
Не съм се изразил явно правилно.
Аз съм алкохолик :ugeek: , които в момента не пие и се чуди с каква друга глупост да се занимава.
Това ми се струва доста увлекателно хоби, а и ми се струва че е доста по разумно от предишната ми страст.
Пушил съм три пъти и определено ми допадна, обаче дори не знам от къде да си намеря (толкова съм задръстен :mrgreen: ).
Та така стигнах до тук(чакам и гъбите да поникнат тези дни и да се потопя в тези води)
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 540 times
Been thanked: 384 times

Седем дни над почвата.
Прикачени файлове
foto_no_exif.jpg
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 540 times
Been thanked: 384 times

Днес (14-ти ден от поникването) преместих едното в голяма саксия и за съжаление съдбата ще му бъде стайно цвете на прозореца (в смешния ми бокс има място само за едно). До сега съм поливал само с вода, днес сложих азотен тор Formulex 5ml/l.
В спалнята вече се усеща слаба миризма на джоджен :lol: .
Прикачени файлове
foto_no_exifххххх.jpg
foto_no_exif.jpg
Публикувай отговор