Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Автоцъфтежни растения на закрито

Семена марихуана
Rebmulp
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Окт 2022, 02:07

Искам да питам за автоцъфтежните семена дали могат да се отглеждат на закрито без grow box и специално осветление и т.н? Ще стават ли за нещо и ако да кои видове са за наченаещи :signw:
Smokey
Градинар
Градинар
Мнения: 31
Регистриран на: 19 Авг 2022, 14:44
Has thanked: 18 times
Been thanked: 18 times

Миналата година един познат се пробва да гледа авто на прозорец. Не му се получи. Изкара има няма 7-8 грама и на всичко отгоре не хващаше. Според мен си купи една хубава лампа, защото според скромния ми опит светлината има наистина ГОЛЯМО значение.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Пълна загуба на време!
Дори да го гледаш през лятото на много добре огрят балкон отново е загуба на време, да не говорим ако идеята ти е да го засадиш сега зимата вътре. Ако събереш за две цигари, ще е постижение.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Ciferblastera написа: 08 Окт 2022, 12:50
WDScorpio написа: 08 Окт 2022, 12:22 Пълна загуба на време!
Дори да го гледаш през лятото на много добре огрят балкон отново е загуба на време, да не говорим ако идеята ти е да го засадиш сега зимата вътре. Ако събереш за две цигари, ще е постижение.
защо да е загуба на време ще обясниш ли 4е ми стана интересно , имал съм 3 ауто-та и съм довен от тях последния пут гледах 4ерен крем на 4 лед крушки по 18ват резнах го на 60 ден то4но и излезна 30г сухо напушваше доста добре :)
Първо да изясним няколко неща.
1- Той иска да гледа без осветление, като вероятно не пита за лятото, а за сега - есен зима.
2- Скромната ми оценка на риска показва, че е много по-добре да отгледам 1 растение на лампа и да пуша от него 1 година от това да извадя 30г и да ми стигне за месец-два и после филма с отглеждането наново. На повечето хора тук тези 30г им стигат за 3 уикенда, а на други за два месеца.
Ако за теб 30г си заслужава риска да отглеждаш нещо в продължение на 60 дни, което и ще ти стигне за толкова и потенциално може да те вкара в затвора или в най-добрия случай да ти навлече много проблеми - Моля приеми най-искрените ми извинения.
Преди много години и аз съм отглеждал автомати на балкон, но тогава бяха други времена и цената на оборудването беше колкото две заплати, а сега за от 200 до 500 лв. можеш да си вземеш почти всичко.
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”